הסר כתמי דיו מהבגדים

אם כי מדריכים אלה מראים לך כמה קל זה יכול להיות להסיר כתמי דיו מטקסטיל
אין לחשוש מכתמי דיו, אם כי מדריכים אלה מראים לך כמה קל זה יכול להיות להסיר כתמי דיו מטקסטיל.

כל מי שיש לו תלמידי בית ספר מכיר את הבעיה: כתמי דיו על בגדים. אנו נראה לך כיצד להסיר דיו ביעילות.

בין אם העט הנובע שלך דלף בפגישה עסקית או שהילד ה"יצירתי" שלך מצא את מלאי העטים שלך ועיטר את בגדיהם, כתמי דיו הם אחד מכתמי הבגדים הנפוצים ביותר שאתה צריך להתמודד איתם. אין לחשוש מכתמי דיו, אם כי מדריכים אלה מראים לך כמה קל זה יכול להיות להסיר כתמי דיו מטקסטיל.

כתמי דיו יכולים להופיע כאשר אתה הכי פחות מצפה להם - אבל קל להסיר אותם אם אתה משתמש בחומר הניקוי הנכון, כגון Coral sensitive. ככל שניתן לטפל בכתם מהר יותר, כך התוצאה טובה יותר.
האם אתה משתמש באבקת כביסה, קפסולות חומרי ניקוי או חומר ניקוי נוזלי כדי לכבס את הבגדים שלך?

הסר כתמי דיו מטקסטיל רחיץ

ישנם שני סוגי דיו שניתן ליצור איתם קשר: דיו על בסיס מים ודיו על בסיס שמן. אם מכשיר כתיבה על בסיס מים גרם לך לכתם, אתה לא צריך לדאוג כלל: אתה יכול בקלות להסיר כתם דיו כזה בעזרת מכונת הכביסה שלך, מחזור כביסה גבוה וחומר ניקוי איכותי כגון צבע אופטימלי של אלמוגים.

פשוט עקוב אחר הוראות השימוש ובדוק את הוראות הטיפול של הבגדים שלך לפני כביסתם.

כתמי דיו על בגדים
כל מי שיש לו תלמידי בית ספר מכיר את הבעיה: כתמי דיו על בגדים.

צבעי דיו על בסיס שמן, כמו אלו המצויים בטושים קבועים, זקוקים לקצת יותר תשומת לב. הטריק הוא ממס, שבניגוד למים חודר לשמן ומפרק את חלקיקי הדיו. תאמינו או לא, ספריי שיער ומסיר לק עובדים ממש טוב. פשוט בדוק את המוצר הנבחר על נקודה בלתי נראית על הבגד שלך לפני שתמשיך. מרחו כמות קטנה על הכתמים והספיגו בעדינות עד שתסירו כמה שיותר מהכתם מכתמי הדיו. ואז תן למכונת הכביסה שלך לעשות את השאר.

הסר דיו מבגדים רגישים

אם יש לך כתם דיו על בדים עדינים כמו צמר או משי, ייתכן שיש לך חששות לגבי שימוש בחומרי ניקוי או ממיסים רגילים, שעלולים לפגוע בחומר. למרבה המזל, יש דרכים פשוטות שתוכל להסיר בקלות דיו על בסיס מים ושמן מהבגדים. כל שעליך לעשות הוא לכבס בגדים עם כתמי דיו על בסיס מים על מכונת הכביסה שלך בטמפרטורה נמוכה כדי למנוע הצטמקות. הוסף חומר ניקוי עדין כגון Coral Wool & Silk או, עבור בגדי תינוקות עדינים, Coral Sensitive Color. כל שעליך לעשות הוא לעקוב אחר הוראות השימוש ולקרוא את הוראות הטיפול עבור הבגדים שלך לפני כן.

לכתמי דיו על בסיס שמן, נסה לשים מעט מיץ לימון טרי על הכתם לפני שטיפתו. זה עוזר מכיוון שהחומצה מפרקת שמנים ושומן (זו הסיבה שבגללה מוצרי ניקוי מכילים לרוב לימון, כמו חלב מצחצח של Viss Citrus). כמו תמיד בכל מוצר או שיטת ניקוי, הקפד לבדוק אותם על אזור קטן ובלתי נראה לפני שתמשיך.

הסר דיו מבגדי "ניקוי יבש בלבד".

אם תווית הטיפול של הבגד שלך אומרת שהוא "ניקוי יבש בלבד", זה אומר שאסור לכבס את הבגד הזה, שכן הרוויה עלולה לפגוע בבד העדין. קח את הבגד לניקוי יבש והצביע על כתם הדיו - צוות הניקיון יידע מה לעשות.

  • השתמש בממס כגון ספריי שיער או מסיר לק.
  • מרחו כמות קטנה על הכתם, ספגו בעדינות עד שתסירו כמה שיותר מהכתם.
  • לאחר מכן שטפו את הבגד כרגיל.