איך לכבס בגדים משומשים

מאמר זה יראה לכם כיצד לכבס בגדים משומשים מיובאים
אם זה עתה מצאתם ממצא רב ערך בשוק הבגדים המשומשים ואתם רוצים להשתמש בו מיד, מאמר זה יראה לכם כיצד לכבס בגדים משומשים מיובאים, יחד עם כמה טיפים לשינוי בגדים משומשים כדי לגרום להם להיראות ייחודיים!

האם אתה רוצה להיראות מסוגנן עם בגדים משומשים שאתה מחפש בשוק הבגדים המשומשים? בדוק כיצד לכבס את הבגדים המשומשים הללו.

צעדים חשובים

אתה יכול ליישם את הטיפים שלהלן כדי לשנות את ממצאי הבגדים המשומשים שלך להתאמה אישית ייחודית:

  • תפור טלאי מודפס ייחודי על הג'ינס הישן שלך.

  • החלף את הכפתורים של חולצות משומשות בכפתורים יפים לבחירתך.

  • הוסף תחרה או צווארונים וינטג' לבגדים המשומשים שלך.

בגדי יד שניה הופכים פופולריים יותר ויותר. סגנון וינטג' אף פעם לא מתיישב, כל עוד אתה יודע איך להתמודד עם הבגדים המשומשים שאתה קונה כך שיהיו נקיים, רעננים ועדיין ייראו מקסימים. אם זה עתה מצאתם ממצא רב ערך בשוק הבגדים המשומשים ואתם רוצים להשתמש בו מיד, מאמר זה יראה לכם כיצד לכבס בגדים משומשים מיובאים, יחד עם כמה טיפים לשינוי בגדים משומשים כדי לגרום להם להיראות ייחודיים!

עדיף לא לכבס בגדים משומשים יחד עם בגדים אחרים
עדיף לא לכבס בגדים משומשים יחד עם בגדים אחרים.

כדי להסיר ריח מעופש או מעופש מבגדים משומשים, הוסף 0.5 כוסות חומץ לבן רגיל (לא חומץ תפוחים) בעת כביסה עם חומר ניקוי.

כיצד אורח החיים שלך במהלך המגיפה השפיע על מגוון הכתמים המלוכלכים על הבגדים שלך?

איך לכבס בגדים משומשים

בגדים משומשים, מיובאים או לא, חייבים להיות כבסים מיד לפני השימוש כי אתה אף פעם לא יודע את ההיסטוריה של הבגדים לפני כן. בדוק את השלבים שלהלן כיצד לכבס בגדים משומשים.

  1. מיין בגדים לפי צבע, כהה ובהיר. צעד זה נעשה כדי למנוע מבגדים בהירים להיות מוכתמים על ידי בגדים כהים.

  2. הרתיחו בגדים משומשים במים רותחים. יש צורך להרתיח בגדים למטרות עיקור כך שחיידקים, חיידקים ווירוסים שנותרו על הבגדים מתים. לפני הרתיחה של בגדים, קרא תחילה את הוראות הטיפול על תווית הבגדים. הרתיחו רק בגדים חזקים, כמו ג'ינס או בגדים סינתטיים. משרים את החולצה במים רותחים למשך כ-30 דקות ולפחות 10 דקות.

  3. לשטוף כרגיל. לשטוף במכונת כביסה באמצעות חומר ניקוי אנטי בקטריאלי, או ביד. עדיף לא לכבס בגדים משומשים יחד עם בגדים אחרים. השתמש במרכך כביסה Molto כדי לרענן את הבגדים שלך .

  4. יבש בשמש החמה. קרני השמש גם עוזרות להרוג את כל החיידקים שנותרו ולרענן את ריח הבגדים.

אז מה לגבי סוגי בגדים אחרים שלא ניתן לכבס במכונה או להרתיח במים רותחים? הנה איך לכבס בגדים משומשים מיובאים בשיטות אחרות:

  • 'ניקוי יבש בלבד': עבור מעילי עור, מעילי צמר או שמלות משי, אנו ממליצים להשתמש בשירותי כביסה וניקוי יבש מקצועיים.

  • להשרות ולשטוף ביד: לפריטים עדינים כמו בגדי תחרה, סוודרים, בגדים משי או רקומים, להשרות למשך הלילה במים חמימים מעורבבים עם סודה לשתייה, ולאחר מכן לשטוף עם חומר ניקוי אנטי בקטריאלי עדין.

  • נגב עם אלכוהול או מגבון חיטוי: אפילו נעליים ואביזרים משומשים זקוקים לניקוי. אל תשכח לבדוק תחילה על שטח קטן כדי לראות את ההשפעה.

על ידי ביצוע השיטות לכביסת בגדים משומשים מיובאים לעיל, אתה עדיין יכול להיראות מסוגנן עם תקציב נמוך, ואתה לא צריך לדאוג לגבי חיידקים. אם אתה מחפש טיפים נוספים כיצד לשנות את הבגדים שלך, עיין במאמר על טיפים להכנת בגדים מבגדים משומשים.