הפוך את הקטן שלך בנוח עם 5 דרכים לכבס את השמיכה הנכונה לתינוק

הסר את שמיכת התינוק מהמכונה ולאחר מכן שטף שוב בנוזל ריכוך העשוי מחומרים טבעיים ובטוח לעור הרגיש של התינוק
הסר את שמיכת התינוק מהמכונה ולאחר מכן שטף שוב בנוזל ריכוך העשוי מחומרים טבעיים ובטוח לעור הרגיש של התינוק.

שמיכות תינוק יש לכבס כראוי. בנוסף להיותו עמיד, זה גם כדי שהקטנה שלך תהיה נוחה לישון. הקפידו לבחור בסבון כביסה בטוח לעור התינוק.

כביסה של שמיכות לתינוק לא צריכה להיות רשלנית. אם לא תמלא אחר הוראות השימוש כראוי, שמיכות לתינוק עלולות להסתכן בפגיעה קלה.

באופן אידיאלי, אתה יכול לכבס שמיכות לתינוק 1-2 פעמים בשבוע. אלא אם יש לכלוך חמור יותר, כדאי לשטוף אותו מיד. שמירה על כל מה שהתינוק משתמש בו, כולל שמיכות, חשובה לבריאות התינוק.

שמיכות לתינוק זקוקות לטיפול מעט מיוחד בתהליך הכביסה לייבוש. המטרה היא ששמיכות לתינוק יוכלו להחזיק מעמד זמן רב והכי חשוב, הקטן שלך יכול להרגיש בנוח בעת השינה.

הורים רבים מהססים לכבס שמיכות לתינוק במכונה מחשש להיגיינה לקויה. למעשה, בעזרת השיטות והטיפים הנכונים, תוכלו למעשה לכבס את השמיכה של תינוקכם באמצעות מכונה תוך הקפדה על שהיא תמיד נקייה ורכה.

איך ל? בדוק את הסקירה המלאה למטה!

1. לשטוף שמיכות לתינוק בנפרד מבגדי מבוגרים

שמיכת תינוק ממוצעת משתמשת בבדים רכים. למשל, כמו בדים מכותנה, סיבי כותנה, מיקרופייבר, פליס, פלנל, סיבים טבעיים, משי ועד פרווה סינתטית. בד שמיכת תינוק טיפוסי הוא רך ועבה בהתאם לעור הרגיש מאוד של התינוק.

לכן, כדאי לכבס אותו בנפרד מבגדים למבוגרים. זה חל לא רק על שמיכות תינוק, אלא גם על בגדי תינוקות בכללותם. המטרה היא שהבד לא יתערבב, כדי שהאיכות תישמר.

2. השתמשו בחומר ניקוי עם ph נמוך

בד שמיכת תינוק טיפוסי הוא רך ועבה בהתאם לעור הרגיש מאוד של התינוק
בד שמיכת תינוק טיפוסי הוא רך ועבה בהתאם לעור הרגיש מאוד של התינוק.

חשוב לבחור חומר ניקוי בטוח ומתאים לעור התינוק. השתמש ב- Rinso עדין אשר עוצב במיוחד עם pH נמוך יותר מאשר בדטרגנטים כלליים. חומר ניקוי זה נבדק דרמטולוגית והוא בטוח יותר לשימוש על עור רגיש.

הימנע גם משימוש בכמות גדולה מדי של חומר ניקוי מכיוון שהוא עלול להשאיר שאריות על שמיכת התינוק. כתוצאה מכך, שאריות חומרי ניקוי עלולות לגרות את העור. אנו ממליצים להתאים את השימוש במינון.

3. שטפו את שמיכת התינוק במים קרים

שמיכות תינוק יש לכבס במים קרים. אין צורך להפריד לפי צבע, אלא אם כן הוא לבן שקוף. שטיפת שמיכות לתינוק באמצעות מים חמים או חמים תגרום למעשה להתכווץ שמיכות העשויות מסיבים טבעיים.

4. שטפו את שמיכת התינוק במרכך מחומרים טבעיים

הסר את שמיכת התינוק מהמכונה, ולאחר מכן שטף שוב בנוזל ריכוך העשוי מחומרים טבעיים ובטוח לעור הרגיש של התינוק. העניין הוא לשמור על הרכות שלו כשהקטן שלך ישן.

השתמש ב- Molto ultra pure, מרכך מרוכז שנבדק דרמטולוגית כדי להיות בטוח לעור רגיש. הופך את הבגדים לרכים פי 3 ומריחים טוב כל היום עם ריח שאינו צורב את האף של התינוק.

5. יבש את שמיכת התינוק בתוך הבית

בייבוש שמיכות לתינוק, זה צריך להספיק לייבוש בחדר עם מאוורר. ייבוש בתוך הבית לוקח יותר זמן, עליך להיות סבלני נוסף לפעילות זו. אם אתה יכול, קח יותר משמיכת תינוק אחת, כדי שלא תצטרך לדאוג לכבס משהו.

סוגים מסוימים של בדים על שמיכות לתינוק יכולים לעמוד בפני ייבוש בחוץ כל עוד הטמפרטורה נמוכה. עם זאת, הימנעו מייבוש בחוץ במקום שבו קרני השמש מכוונות ישירות לשמיכת התינוק, המטרה היא למזער את האפשרות לחשיפה לחיידקים.

אם אתה יכול לכבס את שמיכת התינוק כראוי ולפי הנוהל, לתינוק יהיה נוח יותר לישון. רגוע מותק, אתה שמח.