איך שוטפים שק שינה לקראת מחנה העצמאות

שלבים לשטיפת שק שינה עם מכונת כביסה
שלבים לשטיפת שק שינה עם מכונת כביסה.

פעילויות קמפינג בהחלט אינן שלמות ללא שימוש בשק שינה. בואו להכין את ציוד המחנאות וללמוד איך לשטוף אותו נכון.

דיבור על יום העצמאות, קמפינג או טיפוס הרים היא אחת הפעילויות שנעשות לרוב ברגע המיוחד הזה. שק שינה הוא אחד מציוד הקמפינג שלא צריך לחמוק מתשומת לבכם.

כדי להפוך את ההכנות לקמפינג למושלמות עוד יותר, דאגו ששק השינה שילווה את השינה שלכם יהיה נקי וריחני. ראשית, למד כיצד וכיצד לשטוף את שק השינה הבא:

שלבים לשטיפה ידנית של שק שינה

הכינו את שק השינה האהוב עליכם לתמיכה בפעילויות קמפינג ביום העצמאות
יאללה, הכינו את שק השינה האהוב עליכם לתמיכה בפעילויות קמפינג ביום העצמאות.

שקי שינה הם ציוד מחנאות שיש לשטוף בזהירות כדי שלא ייפגעו מהר. במיוחד אם יש לך שק שינה פוך אווז בעל מרקם חלק מאוד. בצע כיצד לשטוף את שק השינה באופן ידני לפי השלבים הבאים:

  • אתה צריך לבחור את חומר הניקוי המתאים כדי לשטוף את שק השינה. כדי לתמוך בתהליך הכביסה הידנית, אתה יכול להשתמש בחומר ניקוי נוזלי טרי קלאסי נגד כתמים Rinso . חומר ניקוי נוזלי זה ינקה את שק השינה בצורה מיטבית מכיוון שהוא נספג במהירות בסיבי הבד. הנוסחה העמידה בפני כתמים בדטרגנט הנוזלי הטרי הקלאסי של רינסו נגד כתמים תעזור לך להסיר כתמים כמעט בהחלקה אחת בלבד. בנוסף, גרסה זו של חומר הניקוי של Rinso מצוידת גם בטכנולוגיית SmartFoam אשר גורמת לקצף להיעלם במהירות כך שהוא יכול לחסוך חצי מכמות מי השטיפה. תהליך שטיפת שק השינה אז זה יותר פרקטי ונקי אם אתה מסתמך על חומר ניקוי נוזלי טרי קלאסי נגד כתמים של Rinso .

  • שקי שינה מלוכלכים מאוד ניתן להשרות למשך 30 דקות בתערובת של מים חמימים וחומרי ניקוי. השריית שק השינה תקל על הרמת הלכלוך ולא תגרום לכתמים עיקשים. לאחר השרייה של חצי שעה, ניתן מיד לשטוף כרגיל.

  • אני משפשפת את החלק המוכתם של שק השינה עד שהכתם נקי לחלוטין. לאחר מכן שטפו את שק השינה במים כך שכל תכולת קצף הסבון תיעלם.

  • שקי שינה שעברו כביסה אין צורך לסחוט כדי שהמרקם לא יתקמט. ניתן לייבש אותו ישירות בצל שאינו חשוף לאור שמש ישיר.

כיצד אורח החיים שלך במהלך המגיפה השפיע על מגוון הכתמים המלוכלכים על הבגדים שלך?

שלבים לשטיפת שק שינה עם מכונת כביסה

אם אינך רוצה לטרוח ולשטוף את ציוד המחנאות שלך ביד, אתה יכול גם להשתמש במכונת כביסה ולבצע את השלבים המעשיים הבאים:

  • עליך להסתכל תחילה על תווית ההוראות לטיפול בשק שינה. לא ניתן לכבס את כל חומרי שק השינה במכונה. יש לכבס ידנית שקי שינה של פלומת אווז או חומרים עדינים אחרים כדי שסיבי הבד לא ייפגעו בקלות.

  • אם שק השינה שלך ניתן לכביסה במכונה, בחר את סוג חומר הניקוי המתאים. אתה יכול להשתמש בפתח קדמי של חומר ניקוי נוזלי Rinso matic או בפתח העליון בהתאם לסוג מכונת הכביסה שלך. חומר ניקוי נוזלי Rinso matic יעיל פי 3 בהסרת כתמים מאשר חומרי ניקוי רגילים. גרסה זו של חומר הניקוי של רינסו גם אינה מייצרת קצף מוגזם ולכן היא בטוחה למכונות כביסה. הנוסחה הנוזלית נספגת מהר יותר בסיבי הבד ולא משאירה שאריות על הבד או מכונת הכביסה.

  • שקי שינה מלוכלכים מדי ניתן להשרות כ-30 דקות במכונת הכביסה. יש להתאים את הגדרת מכונת הכביסה למשך ההשריה לפני המשך תהליך הכביסה.

  • לאחר השרייה של 30 דקות, ניתן לכבס את שק השינה כרגיל. שטפו את שק השינה מספר פעמים כדי להסיר לחלוטין את קצף הסבון.

  • לאחר מכן, יבש את שק השינה כדי להניח בצד את שאר המים. שקי שינה שיובשו במכונת הכביסה יתייבשו מהר יותר כאשר תייבשו אותם בצל.

ובכן, עכשיו אתה יודע ששיטה זו של שטיפת ציוד מחנאות היא מעשית ולא גוזלת זמן. יאללה, הכינו את שק השינה האהוב עליכם לתמיכה בפעילויות קמפינג ביום העצמאות.