5 שלבים קלים להסרת כתמי בוץ על בגדי ילדים

כיצד להסיר כתמים על בגדים הופך למעשי יותר אם אתה תמיד מסתמך על גרסת חומר הניקוי של Rinso לפי הצורך
כיצד להסיר כתמים על בגדים הופך למעשי יותר אם אתה תמיד מסתמך על גרסת חומר הניקוי של Rinso לפי הצורך.

אל תיבהלו אם הבגדים של ילדכם מוכתמים בבוץ. איך להסיר כתמים על בגדי ילדים זה לא קשה אם אתה נוקט בצעדים הנכונים עם חומר ניקוי איכותי.

עולם הילדים אכן קרוב מאוד למשחק הטבע שגורם לבגדיהם להתלכלך בקלות. אחד הלכלוך שנדבק לרוב לבגדי ילדים הוא כתמי בוץ. אנשים רבים חושבים שקשה להסיר כתמים על בגדים מבוץ. עם זאת, הנחה זו אינה נכונה לחלוטין.

אל תדאג קודם כל מהבוץ על הבגדים של ילדך. קדימה, למד כיצד להסיר כתמים על בגדי ילדים בחמשת השלבים הקלים הבאים:

1. המתן עד שכתם הבוץ יתייבש קודם

אתה לא צריך להיכנס לפאניקה אם אתה מוצא כתמי בוץ רטובים על בגדי ילדים. שטיפת כתמי בוץ רטובים רק תגרום לבוץ להיספג עוד יותר בסיבי הבגדים. אז כדאי לחכות כמה שעות עד שהבוץ יתייבש לחלוטין. כיצד להסיר כתמים על בגדים בוציים הופך למעשי ויעיל יותר אם מרקם הבוץ התייבש.

2. מגרדים את קרום הבוץ בעזרת חפץ קהה

כיצד אורח החיים שלך במהלך המגיפה השפיע על מגוון הכתמים המלוכלכים על הבגדים שלך?

לאחר שהבוץ על הבגדים התייבש, השלב הבא שעליך לעשות הוא לגרד את קרום הבוץ. השתמשו בחפץ קהה כדי לגרד את הקרום, למשל בעזרת כף או מרית גומי. גרידה של אבנית הבוץ באמצעות חפץ חד רק תגרום לבגדים להיות מועדים להיקרע. תהליך סילוק קרום הבוץ חייב להיעשות באיטיות כדי שהבוץ היבש על פני הבגדים יורם בצורה מושלמת.

3. מריחת חומר ניקוי נוזלי על הבגדים החשופים לבוץ

למד כיצד להסיר כתמים על בגדי ילדים בחמשת השלבים הקלים הללו
קדימה, למד כיצד להסיר כתמים על בגדי ילדים בחמשת השלבים הקלים הללו.

כאשר אבנית הבוץ הוסרה לחלוטין, תצטרכו למרוח חומר ניקוי נוזלי על החלק של החולצה שנפגע מהבוץ. כעת, ישנו חומר ניקוי נוזלי טרי קלאסי נגד כתמים של Rinso שיכול לעזור לך לנקות בגדים המושפעים מבוץ לחלוטין. גרסה זו של חומר ניקוי נוזלי של Rinso מצוידת בנוסחה נגד כתמים שיעילה בניקוי בדים בהחלקה אחת.

בנוסף, טכנולוגיית SmartFoam ב-Rinso חומר ניקוי נוזלי טרי קלאסי נגד כתמים תעזור לכם לחסוך במי שטיפה מכיוון שהקצף נעלם מהר יותר. השילוב של יסמין ותווי ורד לבן יעזור להסיר כתמי בוץ מהבגדים שלך. בגדים שנמרחו בחומר ניקוי נוזלי יש להשאיר מספר דקות כדי שחומר הניקוי ייספג במלואו בסיבי הבד. כיצד להסיר כתמים על בגדים הופך למעשי יותר אם אתה תמיד מסתמך על גרסת חומר הניקוי של Rinso לפי הצורך.

4. משפשפים את כתמי הבוץ עם מברשת שיניים ישנה שנותנים לה מעט מים

לאחר השארת הבגדים שנמרחו בחומר ניקוי נוזלי של רינסו למשך מספר דקות, ניתן להמשיך בתהליך הכביסה באמצעות מברשת שיניים ישנה. הרטיבו מברשת שיניים ישנה במים ושפשפו אותה בעדינות בתנועה חד כיוונית על החולצה המוכתמת. המרקם של הזיפים הרכים של מברשת השיניים לא יפגע בסיבי הבד. כתמי בוץ ייעלמו בהדרגה מבלי להפוך את הבגדים למשעממים.

5. לכבס ולייבש בגדים כרגיל

אם כתם הבוץ נעלם לחלוטין, ניתן להמשיך בתהליך הכביסה כרגיל. אנו ממליצים לכבס בגדים ידנית על מנת שניתן יהיה לכבס את חלקי הבגדים שנחשפו לבוץ מספר פעמים. בגדים שעברו כביסה ושטיפה ניתן לייבש מיד ולאחר מכן לייבש בצל. החולצה תחזור נקייה ויבשה ללא כתמי בוץ עיקשים.

כיצד להסיר כתמים על בגדים הוא מעשי יותר אם אתה משתמש בסוג הנכון של חומר ניקוי. אתה לא צריך לדאוג יותר אם הקטן שלך משחק עם לכלוך עד שהבגדים שלו מוכתמים. כי אתה יכול להתמודד עם זה בקלות מבלי לפגוע באיכות הבגדים של הקטן שלך. כביסה מהנה ללא כל דאגות!