דרכים גאוניות להשיג מקלדת נקייה

הנה כמה דרכים לנקות את המקלדת ולהיפטר מאבק
הנה כמה דרכים לנקות את המקלדת ולהיפטר מאבק.

הנה כמה דרכים לנקות את המקלדת ולהיפטר מאבק

האם אתה תוהה אילו מקומות וחפצים בבית שלך הם המקבצים הגדולים ביותר של חיידקים, לכלוך וחיידקים? ממש מול השלט הרחוק של הטלוויזיה, ידית המקרר או ספוג שטיפת הכלים, מקלדת המחשב שלך נמצאת בראש הרשימה. היא זו שיש לה מגע ישיר עם הידיים ובין המפתחות, במרווחים שקשה להגיע אליהם, אוספת כמויות אדירות של זיהומים התורמים להתפתחות חיידקים מסוכנים לבריאות ועלולים לגרום לתקלה במכשיר.

אם כבר סיימת לנקות את המחשב הנייד שלך, זה הזמן להתחיל לנקות את המקלדת לעומק. השתמש בכמה שיטות גאוניות שפותחו על ידי צוות Google כדי לנקות את המקלדת שלך ועבודת המחשב שלך תהפוך למהנה יותר.

אתה יכול להימנע מניקוי יסודי של המקלדת אם אתה מנקה אותה עם מטלית מיקרופייבר לפחות 1 לשבועיים. הדרך הקלה ביותר להסיר לכלוך טרי מהמקשים היא להשתמש במגבונים אנטיבקטריאליים, אך זכרו לנתק את המקלדת ממקור החשמל.
איך שוטפים את הכלים?

ניקוי אוויר דחוס

אם אתם מחפשים שיטה מוכחת שיכולה להיפטר בהצלחה מאבק מקלדת, אוויר דחוס הוא הבחירה הנכונה. אתה יכול להשיג אותם בכל חנות תעשייתית, אלקטרוניקה או מחשבים.

 1. הקפד לנתק את המקלדת מהחשמל או לכבות תחילה את המחשב הנייד.
 2. נסו להשתמש בתרסיס בזווית כך שפסולת תעוף מהחריצים החוצה. נסו לשנות את זווית ההתזה כמה פעמים כדי לתקוף את הלכלוך מכל הצדדים.
 3. יחד עם זאת, כדי למנוע עיבוי, יש לשמור את פחית האוויר הדחוס זקוף, לכן התאם את הטיית המקלדת בהתאם.
 4. השתמש תמיד בצינור המינון המצורף למוצר ונסו לרסס ממרחק של לא פחות מ-5-10 ס"מ.

ניקוי המקלדת בעזרת מקלות וקיסמים

בשל צורתם, ניצני צמר גפן מושלמים להסרת לכלוך ממקומות שקשה להגיע אליהם, כולל הרווחים בין מקשי המקלדת.

 1. טובלים את המקל במעט אלכוהול איזופרופיל (בניגוד לאתילי אלכוהול רגיל, הוא ישמור על סימוני המפתחות), רוקנו היטב עם מגבת נייר ונקו את הרווחים בין המקשים. חזור על הפעולה עד להשגת תוצאה משביעת רצון.
 2. אם יש לך מקלדת בפרופיל נמוך, צמר גפן עשוי להיות כלי עבה מדי. הסר את קצה הצמר גפן של המקל עם האצבעות והניח במקומו פיסת סרט דבק דו-צדדי. כעת תוכלו להגיע בקלות למרווחים שקשה להגיע אליהם והלכלוך יידבק לסרט.
 3. אם אתה צריך כלי אפילו יותר חכם, הושט יד לקיסם. על הצד הקהה שלו, הניחו שארית של מגבון אנטיבקטריאלי דק ונסו לנקות את הרווחים.

ניקוי מקלדת עם סייבר נקי

סייבר נקי היא דרך מודרנית להיפטר מלכלוך וחיידקים מתוך המקלדת
סייבר נקי היא דרך מודרנית להיפטר מלכלוך וחיידקים מתוך המקלדת.

סייבר נקי היא דרך מודרנית להיפטר מלכלוך וחיידקים מתוך המקלדת. הודות למבנה הדביק החדשני שלו, הוא יגיע אל החריצים והפינות השמורים ביותר, וייקח איתו את כל הלכלוך. מה שכן, זהו מוצר אוניברסלי לשימוש חוזר. זכור לא לנקות את סייבר קלין מתחת למים מכיוון שהוא עלול לאבד את תכונותיו יוצאות הדופן.

ניקוי המקלדת עם פתקיות

אם יש לך פתקים קלאסיים בארסנל המשרדי שלך, עכשיו אתה יכול להשתמש בהם למטרה פחות ברורה. חשוב שהקלפים יהיו חדשים, כי רק כך הדבק ימלא את תפקידו. הגיעו למרווחים שקשה להגיע אליהם בין המקשים ואסוף לכלוך עם הדבק.

ניקוי מקלדת למשתמשים מתקדמים

האם אתה נוגע במפתחות רק עם כפפות, וכל השיטות לעיל התבררו כלא מספקות? עכשיו זה הזמן לניקוי יסודי הדורש פירוק המפתחות. אתה יכול לעקוב אחר העצות שלהלן, בתנאי שהמקלדת שלך בעיצוב סטנדרטי.

אם יש לכם מקלדת בפרופיל נמוך הבנויה על בסיס מנגנון מספריים (או פרפר במקרה של מחשבי אפל) – פנו לשירות מקצועי.

 1. נתק את המקלדת או כבה את המחשב.
 2. צלם תמונה של המקלדת ושמור אותה בזיכרון של הטלפון החכם או המחשב שלך.
 3. הושיטו יד למברג קטן בעל ראש שטוח ועטפו את הקצה שלו עם חתיכת סרט דביק. כך תמנעו מפגיעה במפתחות במהלך הפירוק.
 4. חטט בעדינות את המפתח עם קצהו הרך של מברג עד שהוא קופץ. הסר את המפתח באצבעותיך והנח בצד. חזור על כל המפתחות.
 5. לאחר הסרת כל המפתחות, הציעו להם אמבטיה בקערת מים חמימים מעורבבים עם כפית נוזל דור שביעי. לאחר 20 דקות, ניתן לשטוף את המפתחות במים ולייבש אותם על מגבת נייר.
 6. השלב הבא יהיה לנקות את החלק הפנימי של המקלדת. השתמש באוויר דחוס כדי להיפטר מכל הלכלוך הנפוח. לאחר מכן, השתמש במגבונים אנטיבקטריאליים כדי לנקות ביסודיות את פנים המקלדת.
 7. אם המקשים כבר יבשים, תוכל להמשיך בהרכבה מחדש על ידי ביצוע התמונה שצולמה קודם לכן של המקלדת.
מאמרים בנושאים דומים
 1. טיפים כיצד לארגן מוסך נקי
 2. איך להיפטר מג'וקים בבית
 3. כיצד לחסל פרעושים
 4. 20 טיפים לבית שיטתי
 5. רשימת רשימות לניקוי אביב: איך לארגן את חייך
 6. מה מריח פה? זה יוריד את הריח הרע מהספה