האם ארון הבגדים שלך יצטרך קצת ניקוי וארגון מחדש? למד את העצות המעשיות האלה.

אז אם אתה חושב שהמלתחה שלך יכולה לצרוך קצת ארגון מחדש וניקוי
אז אם אתה חושב שהמלתחה שלך יכולה לצרוך קצת ארגון מחדש וניקוי, פעל לפי העצה שלי.

מרינה תספר לך איך - בקלות ובמהירות - להביא את הסדר המושלם למלתחה שלך

חדר הלבשה - מי מאיתנו לא חולם על זה? אין לזה מקום בדירה שלי בוורשה, אבל אני לא מאבדת תקווה שיום אחד אעבור לבית גדול, שם תמוקם הממלכה החדשה שלי ממש ליד חדר השינה - ארון בגדים. בינתיים, מונע מהחזונות הנפלאים האלה, אני מתאמן בארגון של מישהו אחר. פעם אחת, חברתי קאסיה ביקשה ממני עזרה בסדרת המלתחה שלה. אני אוהב את זה מאוד - לדפדף יחד בבגדים ולסדר את הארון זה תמיד כיף והרבה צחוקים. אז אם אתה חושב שהמלתחה שלך יכולה לצרוך קצת ארגון מחדש וניקוי, פעל לפי העצה שלי:

נגב את פנים הארונות, המדפים והמגירות במטלית רכה רטובה בתמיסה של מים וציפו בריליאנס. נוזל ניקוי אוניברסלי זה מסיר לכלוך ואבק במהירות וביסודיות.
איך שוטפים את הכלים?

1. לנקז

לא משנה איזה ארון או ארון בגדים מנקים, יש כלל אחד - קודם כל צריך לרוקן אותו. אני מאוד אוהב כשקאסיה ואני חודרים לעומקים הכי לא נגישים של המלתחה שלה כדי למצוא שם תגליות שונות - פחות או יותר מפתיעות. לעתים קרובות ממש מפתיע!

2. לשטוף

כשהארון ריק, נגב את הקירות, המגירות והמדפים במטלית לחה ספוגה בחומר ניקוי. זכור כי הארון חייב להיות יבש לחלוטין לפני שאתה מתחיל להרכיב דברים בחזרה. לאחר שהתייבש, דאגו לשטוף את המראה ואת כל משטחי הזכוכית בחדר ההלבשה שלכם.

3. בדוק את המתלים

המלאי בארון הוא הזמן המושלם להסתכל מקרוב על הקולבים. לזרוק מכופפים ושבורים, לקנות חדשים - רצוי מעץ (פלסטיק וחוט מתכופף בקלות). כדאי גם להשיג קולבים עם צדודית עבים יותר לדברים כבדים יותר ועם סוגרים לחצאיות.

4. מיון

קאסיה ואני אימצנו את הכלל "שנתיים לא נלבשו, נזרק לתיק" - אם לא לבשתם משהו יותר משנתיים, זה הזמן להיפטר ממנו. ארזו בתיקים בגדים, נעליים ואביזרים מיותרים ותנו אותם לנזקקים. הם יהיו שימושיים יותר למישהו אחר, ותרוויחי הרבה מקום בארון... לבגדים חדשים! מה עם הבגדים שאתה משאיר מאחור?

* בגדים לעונה החולפת

אני אוהב את זה מאוד - לדפדף יחד בבגדים ולסדר את הארון זה תמיד כיף והרבה צחוקים
אני אוהב את זה מאוד - לדפדף יחד בבגדים ולסדר את הארון זה תמיד כיף והרבה צחוקים.

ארזו בגדים ונעליים שלא תנעלו במהלך העונה (למשל בגדי קיץ בחורף) בשקיות ואקום ובקופסאות. הסתירו אותם בחלק האחורי של ארונות בגדים - לא תזדקקו להם במשך כמה חודשים. השאירו שמלות, חולצות ודברים אחרים שמתקרזים בקלות בארון, ארוזים בכיסויים שיגנו עליהם מאבק. יש לנקות ולהבריק את הנעליים לפני האריזה.

*בגדים לעת עתה

אתה יכול לקבץ את הבגדים שבהם תשתמש בחודשים הקרובים לפי סוג (חולצות בנפרד, שמלות בנפרד, ז'קטים וכו'), ייעוד (בגדי עבודה, בגדי מסיבה, בגדי סוף שבוע) או צבע. הודות לכך, קל יותר למצוא אותם והמלתחה שלך תהיה מתוכננת היטב. ומרחב מאורגן פירושו יותר סדר!

5. סדרו דברים בארון הבגדים

היצמד לעיקרון של "דברים שאני משתמש בהם לעתים קרובות חייבים להיות נגישים בקלות". אז שימו את הבגדים והאביזרים הנפוצים ביותר על המדפים שהכי קל לכם להגיע אליהם - זה לא רק פרקטי, אלא גם נוח!

  • מכנסיים – אם לארון הבגדים שלכם אין מוטות מכנסיים נשלפים, תלו אותם על קולבים מיוחדים. הם מעוצבים בצורה כזו שניתן לתלות כמה זוגות על אחד. לפני כן בדקו שאין כלום בכיסים.
  • סוודרים - עדיף לא לתלות אותם כי הם יכולים להימתח ולאבד את הצורה שלהם. עדיף לקפל אותם ולהניח אותם על המדף.
  • עניבות וצעיפים - תלו אותם על קולבים מיוחדים או שימו אותם במגירות עם תאים.
  • חולצות וחולצות - מהדקים את כל הכפתורים כדי למנוע קמטים בצווארונים.
  • תחתונים - תחתונים, גרביים (רצוי בשילוב), גרביונים וחזיות יש להניח במיכלים נפרדים או במגירות עם תאים. מגלגלים את הגרביונים לגליל - יהיה לך יותר קל להוציא אותם אחר כך.
  • נעליים – הכניסו את עצי הנעל פנימה והם ישמרו על צורתם לאורך זמן.

תלו את המתלים בכיוון אחד. הודות לטריק הפשוט הזה, ארון הבגדים שלך ייראה יפה יותר, יהיה בו יותר מקום, והבגדים שלך לא יתקמטו.

6. דאגו לניחוח

לבסוף, שימו שקיות עם לבנדר, קמומיל או נענע על המדפים ובמגירות. הם יעניקו לבגדים שלך ריח נעים וירחיקו חרקים. 6 השלבים הפשוטים האלה שומרים על סדר מושלם של המלתחה שלך. זה יהיה מוערך לא רק על ידיך, אלא גם על ידי הבגדים והאביזרים שלך, שישמרו על המראה והצורה שלהם לאורך זמן רב יותר.