כיצד לחסל פרעושים

גלה כיצד לחסל פרעושים בבית שלך על ידי ביצוע השלבים של גוגל
גלה כיצד לחסל פרעושים בבית שלך על ידי ביצוע השלבים של גוגל.

גלה כיצד לחסל פרעושים בבית שלך על ידי ביצוע השלבים של גוגל. גלה כיצד להיפטר מפרעושים ולמנוע מהם להופיע מחדש.

איך להיפטר מפרעושים בבית
איך להיפטר מפרעושים בבית.

יש לכם בעיית פרעושים בבית? ללא אסטרטגיה יעילה, שיעור ההצלחה יכול להיות ביישן. ברגע שאתם מבחינים בסימני הפשפשים על גופכם, נסו להתייחס לכל אזורי ביתכם כאל מקום מסתור פוטנציאלי לאורחים לא רצויים, אשר יכולים גם לנצל את הבית החדש לשיכון ביצים וזחלים, ולמקסם את משך השהות שלכם.. כדי לעזור בפתרון הבעיה, הראנו לך טקטיקות כיצד להיפטר מפרעושים. לבדוק!

פרעושים אינם משגשגים ליד עצי אקליפטוס, כך שתוכלו להשתמש בחומר הדוחה הטבעי הזה כדי להימנע מביקורים בלתי צפויים. שמן אקליפטוס והעלים היבשים שלו משאירים ניחוח טבעי בביתכם, תוך כדי סיוע במניעת מזיקים.

איך להיפטר מפרעושים בבית

  1. פרעושים שוכנים לעתים קרובות בחיות מחמד. לכן, אם יש לך כזה בבית, חשוב לבדוק באופן קבוע את נוכחותם של סוג זה של טפיל בחיית המחמד שלך. במידת הצורך, השתמש בשמפו ספציפי כדי לחסל פרעושים. בכל פעם שאתם מתחילים בטיפול, הקפידו לשטוף את הצעצועים, האביזרים והמגבות של חיית המחמד שלכם כדי למנוע את הופעת הפרעושים מחדש.
  2. אם פשפשים מונחים על המיטה, שטפו את כל המצעים בטמפרטורה הגבוהה ביותר האפשרית - אך זכרו לבדוק את תג הכביסה. שטפו הכל, כולל סדינים, שמיכה, ציפיות, כריות, מגבות, וילונות, שמיכות וזרקים. חומר ניקוי איכותי כמו Skip בשילוב עם טמפרטורה גבוהה ומהירות גבוהה אמור להרוג פרעושים.
  3. יש לשאוב היטב מזרונים ושמיכות, כמו גם את מסגרת המיטה. אל תשאבו רק את הרצפה, נקו גם את כל הפינות ומאחורי רהיטים. פרעושים אוהבים סביבה חשוכה ולחה, אז הקפידו לשאוב את כל האזור שמסביב. כמו כן שאבו משטחי ריהוט, כמו הספה והכריות שלה, מושבי כיסאות וכו'.
  4. לאחר שסיימת לשאוב את הבית, השלך את שקית השואב, תחילה אטום אותה בשקית ניילון, והנח אותה מיד בחוץ. אם תשמרו את התיק בבית, אתם מסתכנים שהפשפשים יצליחו לצאת החוצה.
  5. בעוד ששאיבת אבק בבית שלך יעילה בסילוק נגיעות, אולי תרצה לשקול ניקוי בקיטור של השטיחים, המזרונים והכריות שלך. רק שאיבת אבק בקיטור יכולה לחדור לקווצות השטיחים, שבהן עלולים להיות זחלים או ביצים.
  1. מניעת הופעת פרעושים על ידי שימוש בחומר דוחה חרקים בביתך. ישנם מספר קוטלי חרקים זמינים בשוק, אך הימנעו ממשהו רעיל מאוד מכיוון שהוא עלול להזיק לבריאותכם. שקול להשקיע בשמפו קוטל חרקים לשטיחים שלך.
  2. פרעושים מחפשים סביבות עם יותר מ-50% לחות, לכן מומלץ להשתמש במסיר לחות כדי לשמור על הלחות מתחת לערך זה לפחות 48 שעות רצופות.
  3. יוצקים מעט מלח דק על שטיחים ושמיכות. גבישי המלח יידבקו לפרעושים ויבשו אותם. לאחר שבוע, שאבו היטב את האזור וחזרו על הפעולה במידת הצורך.
  4. מרתיחים מחבת מים עם לימון פרוס, מניחים לה להתקרר ומניחים במיכל ספריי. השתמש בתרסיס זה פעם בחודש בביתך, במיוחד באזורים המועדים ביותר להופעת פרעושים.
  5. נקו ושאבו את הבית באופן קבוע. אם יש לכם מבקרים לא רצויים בבית, נקו הכל כל יומיים. אל תשכחו להשליך את האשפה, כולל שקית הוואקום.

בעזרת מדריך זה כיצד להיפטר מפרעושים, תדע אילו צעדים עליך לנקוט כדי להפוך את ביתך לסביבה נקייה ממזיקים. הכפיל את תשומת הלב והאכפתיות שלך, הגן על הבית שלך מפני מבקרים לא רצויים.