מה מריח פה? זה יוריד את הריח הרע מהספה

נסו להוציא את הריח הרע מהספה עם סודה לשתייה
נסו להוציא את הריח הרע מהספה עם סודה לשתייה, וודקה או חומץ (תחילה בדוק את החומץ על אזור לא בולט בספה).

אם מהספה יש ריח, הרבה פעמים אפשר לרענן את הספה עם אביזרים שכבר נמצאים בבית. זה יוריד את הריח הרע מהספה.

מגיעים אורחים והספה מריחה? או שפשוט נמאס לכם מהריח המעופש העתיק של הספה? גם אם תנקו מיד את הכתמים על הספה, לאורך השנים והחיים שחייתם, הריחות השונים ביותר יידבקו לספה.

לא משנה מאיזה חומר הספה שלך הסתיימה, הטיפים במאמר זה יעזרו לך להיפטר מהריחות הנפוצים ביותר שנתקעו על הספה שלך - לעתים קרובות עם ציוד שכבר יש לך בבית.

אתה יכול גם לנסות להסיר ריחות מהספה באמצעות תערובת של חלק אחד מיץ לימון וארבעה חלקים מים. רססו את התערובת הזו על הספה או נגבו את הספה עם מטלית טבולה בתערובת זו.

ריח של טבק מהספה

ריח הטבק הוא אחד הקלים להריח ברהיטים ובדירה, והוא יכול להישאר במקומו זמן רב לאחר שהמעשן יצא מהחדר.

זה יוריד את הריח הרע מהספה
זה יוריד את הריח הרע מהספה.

אתה יכול לנסות את הדרכים הבאות להוריד את ריח הטבק מהספה:

 • ודא שהחלל מאוורר באופן קבוע בכל פעם שעישון על או ליד הספה. אתה יכול לנסות להסיר את הריח העיקש של הטבק על ידי הוצאת הספה החוצה והצבתה במקום מוגן לאוורור במשך כמה ימים.
 • אם לספה יש כיסוי הניתן להסרה, נסו לשטוף אותה במכונת הכביסה באמצעות חומר ניקוי מרענן (לדוגמה, Surf). אתה יכול גם לנסות להשרות את הכיסויים בחומץ אם הבד יכול לעמוד בזה.
 • מפזרים סודה לשתייה על הספה ומשאירים אותה למשך חצי שעה לפחות לפני ששואבים אותה בזהירות. אם הריח לא עזב את הספה, חזור על הטיפול אך תן לסודה לשתייה לעבוד למשך זמן זה במשך מספר שעות.
 • הניחו מיכל מי חומץ ליד הספה והשאירו את המיכל במקום לפחות יום. אתה יכול גם לרסס מי חומץ ישירות על הספה אם הספה שלך יכולה לעמוד בכך (בדוק את המארז תחילה על נקודה לא בולטת על הספה) ולאחר מכן לנגב את משטח הספה עם מטלית נקייה או נייר מטבח.
 • אם אמצעים אחרים לא עובדים, כדאי לנסות שירות אוזונציה מקצועי או לשכור אוזונטור (הקפידו לעקוב אחר ההוראות בקפידה).

ריח של כלב מהספה

יש הרבה שמחה בחיות מחמד בבית, אבל ריח של כלב במיוחד יכול לתפוס על הספה בצורה מעצבנת. נסה את הדרכים הבאות להוריד את חיית המחמד שלך מהספה:

 • נסה גם את הסודה לשתייה המתוארת בסעיף "ריח של טבק מהספה" כדי להוריד את הכלב שלך מהספה.
 • אתה יכול גם לנסות להסיר את הריח על ידי ערבוב כמויות שוות של מים וודקה יחד ולאחר מכן לנגב את האזור המסריח עם התערובת הנוזלית הזו.
 • הדרך הטובה ביותר להוריד את ריח הפיפי של חיית המחמד שלכם מהספה היא להסיר את עקבות השתן ברגע שהם נולדים על ידי השריית העקבות במטבח או בנייר עיתון ולאחר מכן ניקוי יסודי של האזור עם חומר ניקוי. אם הריח נמשך על הספה, נסו את עוגות הסודה והוודקה שתוארו לעיל.
 • אוזון יעיל גם נגד ריחות הנגרמים מחיות מחמד, כך שאם אמצעים אחרים לא עובדים, מומלץ לפנות לאיש מקצוע המספק שירותי אוזון או לשכור אוזונטור.

ריחות אחרים מהספה

בנוסף לטבק וחיות מחמד, ריחות מגעילים אחרים נדבקים לספה לאורך השנים. להלן טיפים כיצד להוריד כמה מהריחות האחרים הנפוצים ביותר מהספה:

 • בית / ריח מעופש: כדי להסיר את הריח מהספה, נסה סודה לשתייה. אם זה לא מספיק, נסה לבצע אוזון עם איש מקצוע או עם אוזונטור שכור.
 • הקאות ואוכל ושתייה שנשפכו: יש לנקות הקאות ונשפך מזון ושתייה מיד לאחר שהגיעו לספה על ידי השרייה מהירה במטבח או בנייר עיתון והסרת הריח מאוחר יותר עם סודה לשתייה, וודקה או חומץ (אם הספה שלכם יכולה). להחזיק חומץ).

העובדה שהספה מריחה היא תמיד מעצבנת, אבל ניקוי ריח של הספה מתבצע לרוב עם השימוש הביתי המשתלם ביותר. כאשר הציוד שנמצא בבית אינו מספיק כדי להוריד את הריח הרע מהספה, זה הזמן לפנות לאיש מקצוע לקבלת שירותי אוזון.

 • נסו לנקות את הריח מיד לאחר שהוא מסתיים על הספה.
 • נסו להוציא את הריח הרע מהספה עם סודה לשתייה, וודקה או חומץ (תחילה בדוק את החומץ על אזור לא בולט בספה).
 • אם חוקת הבית לא עוזרת, התייעצו עם איש מקצוע ובקשו שירות אוזון.