כיצד להסיר את ריח השתן מהשטיח?

ריכזנו למטה רשימת בדיקה עבור מכונת השטיח כדי שתוכלו להריח את הפיפי של החתול על השטיח בבטחה מבלי לפגוע בשטיח
ריכזנו למטה רשימת בדיקה עבור מכונת השטיח כדי שתוכלו להריח את הפיפי של החתול על השטיח בבטחה מבלי לפגוע בשטיח שלכם.

במאמר זה, אנו מציגים דרכים להוריד את הריח של פיפי של חיה מהשטיח.

חברינו הרכים משמחים את חיי היומיום שלנו עם ההנחות המצחיקות שלהם ועיני הכפתורים שאי אפשר לעמוד בפניהם. ישנה שמחה רבה בחיות מחמד, כמובן, והן מעניקות לבעליהם את מלוא אהבתם. עם זאת, לחיות מחמד יש צרות משלהם, מכיוון שאפילו חיית מחמד מאומנת יכולה לפעמים להיפגע. על ידי ביצוע ההוראות שלנו למטה, למשל, הסרת ריח פיפי של כלבים מהשטיח היא נוחה וקבועה.

כולנו אוהבים חיות מחמד - קטנות, גדולות, חתולים או כלבים. בחורים רכים מתבהרים מיום ליום, אבל לפעמים גם חיות מחמד נפגעות. הורדת ריח הפיפי של חיית מחמד מהשטיח היא משימה קפדנית במיוחד, שכן אם השטיח מדיף ריח של שתן, הוא עשוי לעודד את בעל החיים להכין לירו חדש במקום. לכן יש להסיר את הכתם בזהירות כדי שהנזק לא יחזור על עצמו.

איך להסיר את ריח הפיפי מהשטיח?

איך להסיר את ריח הפיפי מהשטיח
איך להסיר את ריח הפיפי מהשטיח?

הסרת ריח של פיפי מהשטיח היא משימה לא פשוטה, במיוחד כשמדובר בשתן של בעלי חיים. בעלי חיים, במיוחד חתולים, נוטים להעדיף את אותו מקום כאשר מחפשים מקום להשתין. לכן, נזק אחד יכול, במקרה הגרוע, להוביל לספירלה אינסופית. בדוק את הטיפים שלנו למטה כאשר חשוב להוריד את ריח הפיפי של חתול מהשטיח, למשל.

 • במקרה של נזק, מפזרים על הכתם קמח תפוחי אדמה. קמח תפוחי אדמה סופג שתן.
 • הרטיבו את הכתם בתמיסת חומץ המכילה חצי מים וחצי חומץ. השאר למשך 30 דקות.
 • בעת שטיפת השטיח, פזרו מעט סודה לשתייה על הכתם.
 • שטפו את השטיח בצחצוח ידני. אם השטיח קטן, אפשר לכבס אותו גם במכונת הכביסה. בדוק את הגבלת המשקל של מכונת הכביסה שלך לפני שטיפת השטיח שלך במכונת הכביסה, שכן שטיח כבד מדי עלול לשבור את מכונת הכביסה. כדאי לשטוף את השטיח במכונת הכביסה לפי ההוראות בקפידה.
 • הקפידו לאוורר היטב את השטיח לפני השימוש, וחזרו על הכביסה מספר פעמים אם הריח לא נעלם בניסיון הראשון.

ריח של פיפי של חתול מהשטיח - מה לקחת בחשבון?

הריח של פיפי של חתול מהשטיח הוא קצת יותר תובעני, שכן חתולים מעדיפים את אותו המקום פעם אחר פעם. גם הריח של פיפי של חתולים חריף ונדבק לטקסטיל. אם הכתם כבד ולא מתחיל להשאיר יותר מכביסה אחת, ייתכן שתתפתו להשתמש בחומרי ניקוי כבדים יותר, כמו כלוריט. כלוריט הוא פתרון חזק שמסיר ריחות ביעילות, אך עלול גם לשתות או להלבין את החומר של השטיח שלך. ריכזנו למטה רשימת בדיקה עבור מכונת השטיח כדי שתוכלו להריח את הפיפי של החתול על השטיח בבטחה מבלי לפגוע בשטיח שלכם.

 • אל תסתמך יותר מדי על כלוריט או אקונומיקה. במקום זאת, השתמש בתמיסת חומץ שבה ערבבת את חומר הניקוי לכלים.
 • אם השטיח הוא חומר בעל ערך או רגיש, התייעצו עם איש מקצוע. הסרת פיפי של חתול משטיח דורשת לפעמים מומחיות של אנשי מקצוע.
 • למרות שהאף שלנו לא מריח כמו פיפי של חתול, סביר להניח שחתולים מריחים את זה עוד הרבה זמן. אוורור יעיל וחזרה על כביסות היא הדרך הטובה ביותר להבטיח הסרת ריחות.

הסרת ריח פיפי משטיח אולי לא הניקוי האהוב על אף אחד ביום, אבל מומלץ להשקיע מעט זמן ומאמץ נוספים בהסרתו. כלומר, ריח של פיפי על השטיח יכול להתחיל ספירלה מגעילה שקשה לשים לה קץ. במקרה הגרוע, ייתכן שתצטרך לוותר על השטיח האהוב עליך אם הריח לא יוסר.

 • פעל מהר. ככל שתטפלו בבעיה מהר יותר, כך תסירו טוב יותר את ריח השתן מהשטיח.
 • כעזרה ראשונה, מפזרים קמח תפוחי אדמה על הכתם כדי לספוח את הנוזל.
 • השתמש בחומץ ובמים, או בתמיסת חומר ניקוי לכביסה. ניתן אפילו להחליף את מרכך הכביסה בחומץ במידת הצורך.
 • אל תשתמש בחומרים מאכלים, שכן זה עלול להסיר בטעות את הצבע מהשטיח אם הריח מתמשך.