איך להיפטר מזבובים

איך להיפטר מזבובי בננה עם חומץ
איך להיפטר מזבובי בננה עם חומץ?

מי לא יעוף מדי פעם אורחים לא רצויים במטבח. להלן הטיפים הטובים ביותר כיצד להיפטר מזבובי בננה.

היפטר מזבובי בננה:

  1. הצמחים לא רק יפים למראה - הם יכולים לסייע במניעת כניסת זבובים לביתכם. לדוגמה, סיר מנטה עובד היטב.
  2. זבובים אוהבים מתוק, אז השתמשו בסוכר כמרכיב בפיתיון זבובים תוצרת בית.
  3. נקה את הבית שלך מביצי זבוב בננה על ידי שאיבת אבק וניגוב כל המשטחים עם מנקה חיטוי.

זבובים יכולים להיות מלחיצים, במיוחד במטבח שבו רוצים שהכל יהיה נקי והיגייני במיוחד. זבובים הם זר נפוץ אך לא רצוי: הם מתאמצים, בנוסף לכך הם יכולים לפזר עוקצים וביצים לתוך בשר ומזונות אחרים. אבל אל דאגה: ריכזנו עבורכם רשימה של טיפים שלא רק אומרים לכם איך להיפטר מזבובי בננה, אלא גם איך למנוע את הופעתם.

זכרו שתמיד חשוב לקרוא ולפעול לפי הוראות חומר הניקוי בו אתם משתמשים. הגן על הידיים שלך עם כפפות גומי, ועבוד באזור מאוורר היטב. כדי להבטיח שימוש בטוח בחומר הניקוי, בדוק אותו רק על שטח קטן תחילה.

זבובי קרב

הדרך הטובה ביותר לשלוט בזבובים היא לשמור על הבית והמטבח נקיים. נשמע פשוט, אבל הניקיון של חלל המגורים הוא A ו-O במאבק בזבובים. שטפו את השישים מיד לאחר השימוש, אל תשאירו אוכל לעמוד על משטחי העבודה לאורך זמן, ותמיד נקו את המטבח כראוי לאחר הבישול. זה יכול להיות מעצבן ביום עמוס, אבל חוסך מאמץ רב לאורך זמן ארוך יותר. זבובים שמופיעים בפח יכולים להיות מסובכים במיוחד - שאריות הן כמו ארוחה חגיגית עבורם. זו הסיבה שחשוב לרוקן את האשפה באופן קבוע; אל תאפשרו לפסולת מזון להצטבר ולהריח, והקפידו לנקות את הפסולת באופן קבוע עם חומר ניקוי מחטא.

אתה יכול לשלוט בזבובי בננה על ידי ניקוי כל המשטחים והוצאת הפסולת באופן קבוע. מוצרים כמו Cif power & shine תרסיסים נהדרים לניקוי המטבח וחדר האמבטיה שלך. אתה יכול גם להשתמש במלכודות זבובים או אפילו בצמחים מסוימים!

איך להיפטר מזבובי בננה עם חומץ?

היפטר מזבובי בננה
היפטר מזבובי בננה.

זבובי בננה לא אוהבים את ריח החומץ, אז חומץ אלכוהול רותח גורם להם להיעלם. יוצקים מעט חומץ למחבת וצפו בזבובים בורחים. היזהרו מחומץ רותח בזהירות ואל תתנו לו להישרף. כמו כן, היזהר עם נוזלים חמים כדי לא לשרוף את עצמך בשום ניתז.

שימוש במלכודות זבובים

אם תרצו, תוכלו להכין מלכודת זבובים משלכם עם צנצנת ריקה, מי סוכר וחותך נייר. סוכר מושך זבובים, והצנצנת וצנצנת הנייר מונעים מהם לברוח. אתה יכול גם לקנות נייר זבוב ולשים אותו כמלכודת במקומות הנכונים. הזבובים נדבקים לנייר הדביק, ומאפשרים להרוס אותם בקלות.

  1. יוצקים מי סוכר או חומר סוכר אחר לתחתית הצנצנת.
  2. מחלצים דף נייר רגיל ומניחים אותו בפתח הצנצנת כשהקצה החד פונה כלפי מטה בתוך הצנצנת (כמו משפך).
  3. הדביקו את חותך הנייר כך שיישאר בצנצנת
  4. הזבובים נכנסים דרך החור במשפך, אך בשל ראייתם הירודה הם לא יכולים לצאת החוצה.

שימוש בצמחים כדוחה זבובים

זבובים לא אוהבים צמחים מסוימים - נענע, למשל, הוא עשב שדוחה זבובים באופן טבעי, וכמובן תוספת שימושית לציוד המטבח, אפילו לבישול. הנח אותו ליד חלון או דלת כך שהזבובים צפויים להימנע מלעבור. לחילופין, אפשר להניח את הנענע במטבח באזור שבו לא תרצו במיוחד שהזבובים יסתובבו, כמו ליד קרש חיתוך.

איך נפטרים מכמות גדולה יותר של זבובים?

למרבה הצער, להרחיק זבובים מהבית לא תמיד אפשרית, ולפעמים הם פשוט נוהרים בתוך הבית. במצב כזה, לעומת זאת, אין צורך להיכנס לפאניקה – כל שעליכם לעשות הוא להתחיל למגר אותם באופן שיטתי.

  • כצעד ראשון, נקו את הבית שלכם ביסודיות.
  • שואב אבק ושטוף את כל המשטחים עם מנקה חיטוי כדי להסיר את כל ביצי הזבובים שקיננו בהם.
  • אל תשכחו את בסיסי הריהוט ושאר המקומות שקשה להגיע אליהם - זבובים משגשגים בדיוק במקומות כאלה.

אם עדיין נותרו זבובים לאחר מכן, מומלץ ליצור קשר עם ההדברה שלך.

עם העצה הזו וכמות קטנה של מזל, הבית שלכם יהיה אזור נטול זבובים בהרף עין!