כביסה של החזייה

סגור תמיד את ווי החזייה לפני הכביסה
אם אתה מכבס את החזייה שלך במכונת הכביסה, סגור תמיד את ווי החזייה לפני הכביסה.

הידעתם שמומלץ לכבס כמה חזיות ביד? החומר שלהם הוא לרוב עדין ומכיל חלקים שעלולים לפגוע במכונת הכביסה.

האם את אוהבת שטיפת חזיות? אל דאגה, רבים אינם יודעים כיצד לעשות זאת, למרות שאנו הנשים משתמשות בהם מאז שהיינו צעירים. אם את מאלה שלובשות חזיות פעם אחר פעם מבלי לשטוף אותן, עכשיו זה הזמן ללמוד את טכניקת הכביסה העדינה.

עדיף לשטוף את החזייה ביד עם חומר ניקוי כביסה - יש לטפל בזה בזהירות.

שטפו את החזייה ביד אם אפשר

כמובן שכביסת החזייה ביד היא קצת יותר תובענית מאשר לזרוק אותה למכונת הכביסה עם שאר הכביסה, אבל אם יש לך זמן, זה שווה את זה. חזיות רגישות מאוד, במיוחד כאלו עם קשת מתכת או תחרה. הם ניזוקים בקלות אם לא משתמשים בהגדרות הנכונות בכביסה במכונה. למרבה המזל, לכבס את החזייה שלך ביד זה לא קשה - אתה רק צריך לדעת כמה יסודות. כל מה שאתה צריך זה כיור, מים חמים וחומר ניקוי עדין (למשל צמר ומשי ביו לוביל). הניחו לחזייה להיספג לפני הסחיטה היבשה. לבסוף, תלו אותם לייבוש.

בחר חומר ניקוי טוב לשטיפת החזייה שלך

בין אם את מכבסת את החזייה שלך ביד או במכונה, רצוי להשתמש בחומר ניקוי איכותי כמו חומרי ניקוי של Bio luvil או חומרי כביסה של Omo. זה שומר על צבעי הבד טובים יותר.

סגרו את החזייה לפני הכביסה או השתמשו בשקית כביסה

עדיף לשטוף את החזייה ביד עם חומר ניקוי כביסה - יש לטפל בזה בזהירות
עדיף לשטוף את החזייה ביד עם חומר ניקוי כביסה - יש לטפל בזה בזהירות.

אם אתה מכבס את החזייה שלך במכונת הכביסה, סגור תמיד את ווי החזייה לפני הכביסה. אחרת, הם עלולים להסתבך עם כביסה אחרת, וכתוצאה מכך הם לא ייכבסו כראוי. הווים יכולים גם לקרוע חומרים רגישים או תחרה במכונת הכביסה. שקית כביסה היא גם דרך מצוינת למנוע את הנזק הזה. אם אינך מוצאת שקית כביסה, תוכלי להשתמש בציפית ריקה כדי לכבס את החזייה שלך. סגרו את הסוגרים והכניסו את החזייה לתיק!

אל תמלא יתר על המידה את מכונת הכביסה

מפתה לנסות לכבס את כל הכביסה בבת אחת ולחדור למכונת הכביסה מלאה ככל האפשר. עם זאת, זה עשוי להיות אומר שאתה צריך להיפרד מהחזייה האהובה עליך. חדירה של בגדים הדוקים מדי עלולה לגרום לעיוות צורת החזייה. כבסי רק כמות קטנה של בגדים אחרים באותה כביסה של החזייה כדי שלחזייה יהיה מקום להישאר חופשי ולשמור על צורתה - ללא מגבות עבות, פשתן או ג'ינס!

עצב מחדש את החזייה כשהיא רטובה

החזייה עשויה להיראות מעט מעוותת לאחר הכביסה, גם אם המכונה לא הייתה מלאה לחלוטין. הסיבה היא פשוט השפעת המים על הבד. אם לא תעצבו אותם מחדש לפני שהם מתייבשים, יהיה להם קשה מאוד (אם לא אפילו בלתי אפשרי) להתייבש לצורה הלא נכונה. עצבי מחדש בזהירות את החזייה לצורתה המתאימה מיד לאחר הכביסה. שימו לב במיוחד לכוסות ולרצועות כדי שלא יתייבשו. אל תדאג אם לא תגרום להם להיראות מושלמים - הבדלים קטנים יעצבו את עצמם כראוי במהלך השימוש.

תלו לייבוש

לעולם אל תכניס את החזייה למייבש. התנועה הקשה של המייבש גורמת לעיוות של החזייה, והחום הופך את הצורה לצמיתות. העדיפו לתלות את החזייה לייבוש לאחר עיצובה רטובה. הבד הקל של החזייה מתייבש במהירות!