הסרת סטארין - מהי הדרך הטובה ביותר?

חלופה יעילה שלישית להסרת סטארין היא הקפאת כתם הסטארין
חלופה יעילה שלישית להסרת סטארין היא הקפאת כתם הסטארין.

סטארין נעלם ללא מאמץ כאשר מטפלים בו כראוי. השתמש בעצות שלנו כדי להסיר סטארין ולהימנע מכתמים מיותרים.

לאור נר, אווירה לשבת בחשכת הערב. עם זאת, לפעמים, סטארין עשוי להכתים בגדים, מפה או שולחן. הכתם מתקשה מיד ואינו כפוף לכלל הניקוי הרגיל מספר 1: "כמה שיותר מהר יותר טוב". במקום זאת, שיטת הניקוי היעילה ביותר תלויה בחומר. למעשה, הסרת הסטארין מבד ומחומרים אחרים מתבצעת במספר שיטות שונות. אילו עובדים אז? במאמר זה, אספנו את הטיפים הטובים ביותר ממומחים כיצד להוציא סטארין מחומרים שונים. בעזרת הוראות אלו, כתמי סטארין כבר לא יקלקלו את האווירה!

דרך בטוחה לגלות את רמת החום של מגהץ היא להפיל טיפת מים על המגהץ החם!

הסרת סטארין בשיטת החימום

הסרת סטארין עם מגהץ

הערה! שיטה זו מיועדת למשטחים קשים כגון שולחן, רצפה או פמוט.

הסרת סטארין בשיטת החימום היא לרוב שיטה יעילה, שכן ניתן לנגב בקלות כתם סטארין מותך. דרך מצוינת לעכל סטארין היא להשתמש במייבש שיער. נסו לא לשבור את כתם הסטארין כדי להקל על הסרת הסטארין. השתמשו במטלית ישנה או במגבת מטבח, שכן סביר להניח שהסטארין ישאיר חותם גם על מטלית הניקוי. אם נשארת כמות קטנה של סטארין, ניתן להסיר את הסטארין עם מנקה וסמרטוט סטנדרטי למשטחים הביתיים. עם זאת, היזהרו לא לפגוע במשטח באמצעות ספוגים קשים וכדומה.

הערה! שיטה זו מאפשרת להוציא סטארין מבגדים ובדים אחרים. השיטה מחייבת זהירות והקפדה על הוראות.

נסו לא לשבור את כתם הסטארין כדי להקל על הסרת הסטארין
נסו לא לשבור את כתם הסטארין כדי להקל על הסרת הסטארין.

שיטת הגיהוץ פועלת בעצם באותו אופן כמו שיטת מייבש השיער, שכן המטרה היא להמיס את כתם הסטארין. עם זאת, עם מגהץ אתה מסוגל 'למצוץ' את הכתם בניגוד למייבש שיער. עקוב אחר ההוראות שלהלן כדי לגלות כיצד.

  1. מניחים את המגהץ במקום חצי חם.
  2. מכסים את כתם הסטיארין בנייר מטבח, ומניחים מגבת מעל נייר המטבח (כדי למנוע סימנים על הנייר והמגבת, רצוי שיהיה שטח שווה או גדול מהמגהץ).
  3. מגהצים על החלק העליון של המגבת, על הכתם, בתנועה קטנה קדימה ואחורה. יש לוודא שהברזל אינו חם מדי ואינו נוגע בכתם זמן רב מדי.
  4. הניחו את המגהץ בצד מדי פעם ובדקו את ההתקדמות שלכם. כאשר הופיעה שעווה נוזלית על נייר המטבח, החליפו אותו בנייר חדש וחזרו על הפעולה עד שכל כתם הסטארין נעלם. החלפת ניירות ביתיים חשובה כדי להבטיח שסטארין נספג ביעילות ומונע התפשטות לאזורים חדשים.

הסרת סטארין על ידי הקפאה וגרד

לא משנה באיזו שיטה תבחר להשתמש להסרת סטארין, אנו תמיד ממליצים לכבס את הבגדים שלך בזמן הכביסה או להשתמש בשיטת ההשריה. קרא בעיון את הוראות הכביסה והשתמש בתוכנית הכביסה החמה ביותר האפשרית. לדוגמה, חומר ניקוי כביסה נוזלי OMO מתאים הן להשרייה והן לכביסה במכונה.

הערה! הימנע מגירוד חפצי מתכת כדי למנוע נזק למשטח.

חלופה יעילה שלישית להסרת סטארין היא הקפאת כתם הסטארין. זה קל ונוח עם חתיכת קרח, למשל. במקרה של הסרת סטארין מהבד, ניתן לשים את הבגד בשקית ולהשאיר אותו במקפיא למשך הלילה. לאחר שהכתם קפא, הוא גם נעשה קשה יותר וכך קל לגרד אותו. עם זאת, היזהר לא לשרוט או לקרוע את פני השטח.