איך להיפטר מג'וקים

חשוב מאוד לדעת איך להתמודד עם ג'וקים
לכן, חשוב מאוד לדעת איך להתמודד עם ג'וקים, להיפטר מהם בהקדם האפשרי.

ג'וקים הם תמיד אורחים לא רצויים. גלו כיצד להתמודד עם ג'וקים - ריכזנו עבורכם הנחיות מפורטות.

בילית את כל הבוקר בניקיון הבית, אבל אפילו לא חצי שעה לאחר מכן ג'וק רץ על הרצפה הטרייה? מצב מוכר. ג'וקים, כמובן, הם לא האורחים הכי רצויים, וחוץ מזה, הם יכולים לגרום להפרעות במערכת העיכול ואלרגיות. לכן, חשוב מאוד לדעת איך להתמודד עם ג'וקים, להיפטר מהם בהקדם האפשרי. אבל מהי הדרך הטובה ביותר לעשות זאת?

ג'וקים אוהבים שאריות אוכל וגם נוהרים לניחוחות מטבח. לכן, נסו להיפטר מפירורים וריחות בניקוי קבוע. כשזה מגיע לג'וקים, מוצרי ניקוי רגילים לא יספיקו. זה המקום שבו יש צורך בחומר חיטוי, אז שמור בקבוק Domestos בהישג יד בכל עת. הקפד לקרוא את עצות השימוש הבטוח וללבוש תמיד כפפות מגן.

שלבים מרכזיים בהדברת ג'וקים

למי שמחפש להיפטר מג'וקים, ריכזנו מדריך פשוט בן 3 שלבים. הנה מה לעשות:

  • שלב 1: לנקות

למי שמחפש להיפטר מג'וקים
למי שמחפש להיפטר מג'וקים, ריכזנו מדריך פשוט בן 3 שלבים.

עבור ג'וקים, שלושה דברים חיוניים: מים, מזון ומחסה. אם ימנע מהם כל זה, הם יתחילו לחפש מקלט מתאים יותר. השתמש בחומר חיטוי כדי לנקות ביסודיות את המטבח מכל עקבות וריחות מזון. בין היתר, חומר החיטוי יעזור להיפטר מעקבות החיים של התיקנים, שעלולים להזיק לבריאותכם ולרוב לגרום לאלרגיות.

  • שלב 2: לתפוס את הג'וקים

השתמש בפיתיון כדי לפתות ג'וקים מהמחבוא וללכוד אותם. כוס מים גבוהה היא מושלמת: ג'וקים יוכלו לטפס לתוכה, אבל הם לא יוכלו לצאת החוצה. נסו להוסיף למים כמה פולי קפה או פרוסת בננה - הריחות של המוצרים הללו מאוד מושכים את התיקנים ויהיה להם קשה לעמוד בפניהם. לפי נתוני המחקר, שיטה זו קטלנית ב-85% מהמקרים.

  • שלב 3: מצא את הקן

אם הצלחתם להשמיד כמה ג'וקים, אבל חבריהם ומכריהם באו להחליף אותם, אולי הקן שלהם ממוקם איפשהו בביתכם. בדוק את כל הפינות האפלות: ג'וקים אוהבים להתרבות בהן. אם לא תהרוס את הקן, ג'וקים חדשים ימשיכו לעצבן אותך. במקרה זה, עליך להתקשר למומחה או להשתמש בחומרי הדברה. הקפידו תמיד לעקוב בקפידה אחר הוראות היצרן ולוודא שרעל ג'וקים אינו מהישג ידם של ילדים ובעלי חיים.

זה דבר אחד להיפטר מג'וקים, ודבר אחר לגמרי למנוע מהם לחזור. אחת הסיבות העיקריות לכך שג'וקים מגיעים לבקר אתכם היא הריחות הטעימים של האוכל שהם פשוט לא יכולים לעמוד בפניהם. נסו לשים כל שאריות מזון בשקיות צמודות, ואם אתם זורקים פירורים ושאריות לפח, הוציאו מיד - ככל שאתם רחוקים מהבית, כך ייטב. זה גם מועיל לדמיין את ההיגיון של הג'וק. עד כמה שזה נשמע לכם טיפשי, נסו לשכב על הרצפה ולהסתכל מסביב אחר רווחים וסדקים שדרכם יכולים להיכנס ג'וקים לביתכם.