כיצד לנקות את הרמקול של הטלפון שלך

במאמר זה תלמדו כיצד לנקות את הרמקול של הטלפון וכיצד לנקות את המיקרופון בטלפון
במאמר זה תלמדו כיצד לנקות את הרמקול של הטלפון וכיצד לנקות את המיקרופון בטלפון.

במאמר זה תלמדו כיצד לנקות את הרמקול של הטלפון וכיצד לנקות את המיקרופון בטלפון.

נקודות חשובות:

  • נגב את פני השטח של הטלפון מדי יום כדי למנוע הצטברות של לכלוך.
  • הסר כל לכלוך עם מטלית רכה, היזהר לא לשרוט את פני השטח.
  • הרחק את הטלפון שלך תמיד ממקורות מים ולכלוך.

חשוב מאוד לשמור על רמקול הטלפון נקי כדי שאיכות הסאונד תהיה טובה ותוכלו ליהנות מהמוזיקה האהובה עליכם במשך שעות ולדבר עם בני משפחה וחברים ללא הפרעה. אם הטלפון שלך פתאום מתחיל להתקלקל והסאונד ממנו מתחיל ללכת עם אובדן איכות, סביר להניח שהגיע הזמן לנקות את הרמקול של הטלפון.

במאמר זה, נדון בדרכים שונות לניקוי הרמקול באייפון או במותגים אחרים. ניקוי הרמקול והמיקרופון של הטלפון הוא משימה פשוטה למדי. עם זאת, יש כמה טריקים שאתה צריך לדעת, עליהם נספר לך.

נגב את הטלפון שלך פעם ביום ופוצץ את הרמקולים שלו לפחות פעם בשבוע. זה ימנע הצטברות כבדה של לכלוך על המכשיר שלך וימנע תיקונים יקרים.

באיזו תדירות לנקות את הרמקול של הטלפון

מומלץ לנקות את הרמקול לפחות פעם בחודש. אחרי הכל, אם הטלפון לא פועל, המשימה של איך לנקות את הרמקול לא תהיה קשה מדי, ולא תצטרך לפנות לפירוק או תיקונים יקרים.

לניקוי קבוע של רמקול הטלפון, יהיה שימושי להצטייד בארסנל הכלים הבא:

  • פחית אוויר דחוס
  • מברשת שיניים או סרט
  • קיסם שיניים
  • מקל אוזניים ואלכוהול

כיצד לנקות את הרמקול והמיקרופון של הטלפון

באיזו תדירות לנקות את הרמקול של הטלפון
באיזו תדירות לנקות את הרמקול של הטלפון.

נסה להשתמש בפחית אוויר דחוס כדי להיפטר מכל הלכלוך על הרמקול והמיקרופון שלך. כל שעליך לעשות הוא לכוון את פיית הפחית לכיוון פתחי הרמקול והמיקרופון ולהתיז פנימה.

אתה יכול גם להשתמש במברשת שיניים לניקוי. עם זאת, אל תגזימו - לפני שאתם מנקים את הרמקול בטלפון, ודאו שהמברשת שלכם רכה מספיק כדי למנוע נזק למשטח המכשיר. עשה את אותו הדבר לפני ניקוי המיקרופון בטלפון שלך - ללא חומרי שוחקים.

עוד דרך יעילה למדי לנקות את המיקרופון או הרמקול של הטלפון שלך היא לקחת חתיכת סרט קטן ולעשות ממנה טבעת עם הצד הדביק החוצה. לאחר מכן, עם הצד החיצוני הדביק, עליך לעבור בעדינות על רשת הרמקול והמיקרופון כדי להסיר לכלוך ואבק בדרך זו.

אם אתה מבחין בחסימה של חורים ברשת הרמקול של הטלפון שלך, אתה יכול לנסות להשתמש בקיסם פשוט. בעזרת קצה קיסם, אתה צריך לנסות להיפטר בעדינות מלכלוך. אין ללחוץ חזק מדי כדי למנוע ריסוק הקיסם. אם לרמקול שלך יש לכלוך שמנוני, צמר גפן מורטב מעט באלכוהול יכול לעזור.

כיצד לנקות רמקול באייפון

אפל לא ממליצה רשמית להשתמש באוויר דחוס או בקיסם כדי לנקות את גריל הרמקול. במקרה של איך לנקות את הרמקול באייפון 6 ובדגמים אחרים, על פי מומחי אפל, ניעור עדין קבוע של המכשיר וניפוח היציאות יעזור. ובכן, לניקוי יסודי של רמקול האייפון 6, יצרן האייפון ממליץ לפנות למומחים.

אנו מקווים שבמאמר שלנו למדת כיצד לנקות את הרמקול בטלפון, כמו גם את המיקרופון שלו. אל תשכח שניקוי קבוע של הטלפון שלך הוא ערובה לחיי השירות הארוכים שלו.