איך לנקות את האוזניות שלך

כיצד לנקות את הרשת של האוזניות שלך
כיצד לנקות את הרשת של האוזניות שלך.

גלה במאמר שלנו כיצד לנקות את האוזניות שלך עם הכלים בבית.

שלבים חשובים:

  1. בדוק את האוזניות עבור חלקים ניתנים להסרה לפני ניקוי שעוות האוזניים ושאר פסולת.
  2. אם אתה יכול להסיר את הרשת עם מחט, טבלו אותה קצרות באלכוהול או מי חמצן כדי לשחרר את הלכלוך.
  3. לעולם אל תטבול את האוזניות לחלוטין בנוזל כדי למנוע שבירה ואובדן צליל מוחלט.
  4. שימו לב לא לצבוט את חוטי האוזניות ולשמור אותם במארז לאחר השימוש.

אם אתה חובב מוזיקה אמיתי, כנראה היית צריך לחשוב על הבעיה של איך לנקות את האוזניות משעווה ולכלוך, כדי לא לאבד את איכות הצליל. במאמר שלנו, נראה לך את שיטות הניקוי האפשריות עבור סוגים שונים של אוזניות, כך שתוכל ליהנות מהשירים האהובים עליך ללא הפרעה. אנו גם נציע טיפים נוספים כיצד לשמור על האוזניות שלך במצב מעולה.

כדי להיפטר מחיידקים על פני האוזניות שלך, אתה יכול להשתמש במגבונים אנטיבקטריאליים של Domestos כדי לא רק להסיר לכלוך גלוי, אלא גם כדי להתגבר על אויבים בלתי נראים של ניקיון.

כיצד לנקות את הרשת של האוזניות שלך

לכלוך באוזניות שלך הוא בעיה בלתי נמנעת, במיוחד אם אתה מאזין למוזיקה לעתים קרובות ומשתמש בהן לספורט. לכן, השאלה כיצד לנקות את רשת האוזניות משומן ולכלוך, כמו גם מגופרית, רלוונטית מאוד לכל מי שלא רוצה לאבד את איכות הצליל. שיטת ניקוי האוזניות תלויה בסוג האוזניות. לפני שתתחיל, אתה צריך לקבוע אם אפשר להסיר בזהירות את הרשת מהמכשיר עם מחט או שהאוזניות אינן ניתנות להפרדה, מה שיסבך מעט את המשימה.

אם אתה מצליח להסיר את הרשת, השתמש באלכוהול או מי חמצן כדי לנקות את הגופרית והשומן. טבלו את הרשת באלכוהול או מי חמצן והחזיקו כמה דקות עד שהלכלוך נמס. לאחר מכן יבש ביסודיות עם כרית צמר גפן או מטלית רכה. אם האוזניות אינן ניתנות להפרדה, נגב בעדינות את המשטח החיצוני של רשת האוזניות באמצעות מקלון צמר גפן ספוג מעט באלכוהול.

כיצד לנקות את אוזניות הוואקום שלך בתוך האוזן

מועדות במיוחד לזיהום הן מה שנקרא אוזניות וטיפות בתוך האוזן, המוכנסות ישירות לאפרכסת. אוזניות גדולות מדי שלא נכנסות לאוזניים פחות בעייתיות מבחינת ניקוי. על מנת לשטוף סוג זה של אוזניות, אתה יכול פשוט לנגב בעדינות את פני השטח שלהן עם מטלית לחה מעט.

כיצד לנקות את אוזניות הוואקום שלך בתוך האוזן
כיצד לנקות את אוזניות הוואקום שלך בתוך האוזן.

לפני שאתה מנקה את אוזניות הוואקום משעוות אוזניים, שומן ולכלוך, עליך להסיר את קצות האוזניים ולטבול אותן בתמיסת סבון. שפשפו את האביזרים המצורפים עם מברשת השיניים כדי להסיר לכלוך עיקש. הקפד לייבש את התוספות לאחר הניקוי כדי למנוע כניסת מים לרמקול האוזניות.

תשומת הלב!

לעולם אל תטבול את האוזניות לחלוטין בנוזל, אחרת אתה עלול לגרום נזק לרמקול. בדוק תמיד כל תרופה המומלצת במאמרים שלנו על שטח קטן כדי למנוע נזק.

עצות כלליות כיצד לשמור על האוזניות שלך במצב מעולה

ניקוי האוזניות שלך הוא רק צעד אחד שיעזור לך להישמע בהיר יותר ולשמור אותן במצב טוב. עם זאת, אל תשכח מכללים אחרים שיש להקפיד עליהם כדי שהאוזניות לא ישברו וישרתו אותך לאורך זמן. בנוסף למשימה של איך לנקות את האוזניות, חובה להקפיד שחוטי האוזניות לא יתכופפו יותר מדי. חוטים שבורים הם הגורם השכיח ביותר לאובדן איכות הסאונד או שבירה של האוזניות. טפל בהם בזהירות וקפל את האוזניות שלך למקרים מיוחדים כדי למנוע חוטים להסתבך או להישבר.

אנו מקווים שהטיפים שלנו כיצד לנקות שעוות אוזניים ומזהמים אחרים מהאוזניות שלך, כמו גם עצות כלליות כיצד לשמור אותן במצב תקין, יעזרו לך ליהנות מיצירות המופת המוזיקליות שלך לאורך זמן ולשמור על איכות צליל האוזניות שלך ברמה הגונה. ולאוהבי מכשירי אפל, יצרנו מאמר נפרד שיספר לכם כיצד לנקות אוזניות מאייפון ומכשירים אחרים של המותג המפורסם הזה.

תשומת הלב!

הקפידו לקרוא את ההוראות שסופקו על ידי יצרן האוזניות לפני ניקוי הבית. במידה ואתם לא בטוחים כיצד לשטוף את האוזניות בעצמכם, מומלץ לפנות לשירות הרשמי.