כיצד להסיר כתמי זיעה?

כיצד להסיר כתמי זיעה מחולצה לבנה
כיצד להסיר כתמי זיעה מחולצה לבנה?

אחרי יום פעיל, הדבר האחרון שאתה רוצה לחשוב עליו הוא איך להוציא כתמי זיעה מהבגדים שלך! גלה כיצד להיפטר במהירות ובקלות מכתמי זיעה וריחות.

אחרי יום פעיל או ספורט, הדבר האחרון שאתה רוצה לדאוג לגביו הוא הוצאת כתמי זיעה מהבגדים שלך. כביסה שגרתית אולי לא מספיקה כדי להיפטר מכתמים וריחות, אבל רק כמה שלבים נוספים יעזרו לך לפתור את הבעיה ללא מאמץ. במאמר זה תלמדו כיצד לנגב בקלות כתמי זיעה מהחולצה האהובה עליכם ולהחזיר את בגדי האימון לרעננותם בעבר.

כדי להסיר בקלות כתמי זיעה מהבגדים שלך, פעל מיד ואל תדחה את הניקוי למועד מאוחר יותר. לקבלת התוצאות הטובות ביותר, טפל באזורים מוכתמים עם מסיר כתמי בד לפני הכביסה.

כיצד להסיר כתמי זיעה מחולצה לבנה?

כתמים צהובים בצווארון ובבית השחי בולטים במיוחד על בגדים לבנים, אך ניתן להיפטר מהם. בדרך כלל, מזהמים אלו נובעים מאינטראקציה של חלקיקי אלומיניום המרכיבים דאודורנטים רבים עם המלח המיוצר על ידי העור במהלך ההזעה. כדי להילחם בכתמי זיעה צהובים על בגדים לבנים, תצטרך:

חומר ניקוי כביסה נוזלי או מסיר כתמים מיוחד: הדרך הפשוטה ביותר להילחם בכתמי זיעה צהובים היא למלא בחומר ניקוי לבדים מיוחד. שיטה זו מתאימה לביגוד לבן וצבעוני כאחד. בהתאם להוראות הטיפול המקדים, יש למרוח את חומר הניקוי על הכתם, לשפשף בעדינות ואז לשטוף כרגיל.

סודה לשתייה, מי חמצן ומים: מערבבים את החומרים ביחס של 1: 1: 2 ומרחים את התמיסה על הכתם על ידי שפשוף פנימה עם ספוג או מגבת. השאירו אותו למשך 30 דקות, לאחר מכן שפשפו את האזור המוכתם ביסודיות עם מברשת שיניים ישנה כדי להסיר את הכתם, ולאחר מכן שטפו כרגיל. בדוק שיטה זו להסרת כתמים על אזור קטן ולא בולט של בד לפני הניקוי.

כיצד להסיר כתמי זיעה מבגדים בצבע כהה?

כיצד להסיר כתמי זיעה מבגדים בצבע כהה
כיצד להסיר כתמי זיעה מבגדים בצבע כהה?

בעוד שסימני זיעה צהובים מכוערים בולטים הרבה פחות על בגדים כהים, לבוש רגיל יתקל במהרה בבעיה של ריחות וכתמים לא נעימים. כמו בבגדים בהירים, מריחת מסיר כתמים נוזלי על אזורים מוכתמים מקומית תעזור בבעיה, אך ישנם מספר פתרונות אחרים. לא משנה באיזו שיטת ניקוי תבחר, הקפד לקרוא בעיון את הוראות הטיפול על התוויות ולבדוק את חומר הניקוי על אזור קטן ולא בולט של הבד.

חומץ מזוקק לבן. ממיסים 2 כפות חומץ בכוס מים ומרחים את התמיסה על הכתם. השאירו אותו למשך חצי שעה ולאחר מכן שטפו כרגיל. לכתמים עקשניים, ערבבו פרופורציות שוות של חומץ ומים ושפשפו לתוך האזור המוכתם עם מברשת שיניים ישנה.

מלח. ממיסים כף מלח בכוס מים וטפלו בכתם לפני הכביסה על ידי הרטבת ספוג בתמיסה.

איך להיפטר מריח הזיעה?

כשכתמי זיעה נמחקו, הגיע הזמן להבין איך להיפטר מהריח הרע ולהחזיר את רעננות הבגדים שלך. שוב, חומץ לבן מזוקק יבוא להציל אותך.

ממיסים חומץ 1:4 במים והשרו בגדים בתמיסה למשך חצי שעה לפני הכביסה. אם אתה משתמש בחומר ניקוי שאינו מלבין, הוסף כוס סודה לשתייה (ביקרבונט של סודה) לחור האבקה וכוס חומץ ישירות לתוף מכונת הכביסה. לאחר הכביסה, ריח הזיעה ייעלם כמו שלא היה מעולם.

כעת יש לך מגוון כתמי זיעה וריחות בארסנל שלך, כך שתוכל להישאר פעיל מבלי לדאוג לניקיון ולרעננות הבגדים שלך!

קבל עצות מועילות נוספות כיצד להסיר כתמי קרם הגנה מבגדים במדריך הווידאו שלנו: