כיצד להסיר דבק ממשטחים שונים?

להיפטר משפיכת דבק לא חייבת להיות עבודה קשה - גלה כיצד להסיר דבק מפלסטיק
להיפטר משפיכת דבק לא חייבת להיות עבודה קשה - גלה כיצד להסיר דבק מפלסטיק, זכוכית ועץ כאן!

דבק נועד להיות קבוע, אבל בעזרת הטיפים שלנו, תוכל להסיר דבק מהמקום שבו הוא לא אמור להיות תוך זמן קצר! מצא מידע נוסף מ-Get Set Clean להלן.

להיפטר משפיכת דבק לא חייבת להיות עבודה קשה - גלה כיצד להסיר דבק מפלסטיק, זכוכית ועץ כאן!

דבק סופר בין אם זה בשפופרת, במקל או בגב התוויות הוא מוצר ביתי שימושי ביותר - ולפעמים חיוני - במיוחד עבור עשה זאת בעצמך ואומנות. עם זאת, דבק סופר יכול להשאיר שאריות דביקות ונראה לא יפה כשהוא מתייבש במקומות הלא רצויים, ואף אחד לא רוצה את זה. למרבה המזל, הסרת דבק לא חייבת להיות קשה. מהסרת תוויות הצנצנת ועד להזזה של נתזי דבק עקשניים מוקשים, הטיפים האלה להסרת דבק מפלסטיק, זכוכית ועץ יציידו אותך בכל מה שאתה צריך לדעת על איך להסיר דבק סופר מהמשטחים הביתיים היומיומיים שלך.

שימוש בשמן או בקרם לחות להסרת כתמי דבק מסובכים הוא מהיר וקל מאוד, אך זכור לנקות תמיד כל שאריות עם מוצר ניקוי מסחרי המתאים למשטח שלך - ל- Cif יש הרבה אפשרויות. שומן ושמן שנותרו עלולים להבחין בקלות בבגדים או (אם מורחים אותם על הרצפה) לגרום לתאונות.

כיצד להסיר דבק סופר מפלסטיק

הסרת דבק מפלסטיק היא המקרה של מציאת מוצר בעל הכוח לפרק את הקשר של הדבק, ובמקביל להיות עדין מספיק כדי להבטיח שצבע הפלסטיק לא יולבן או המשטח פגום.

לפני שתתחיל, בדוק כל מוצר שאתה מתכוון להשתמש בו על אזור לא בולט - כדאי לבדוק שגם הדבק וגם המשטח אותו אתה מנקה יגיבו היטב לטיפול שלך.

1) כיצד להסיר דבק מפלסטיק בעדינות

כיצד להסיר דבק מזכוכית
כיצד להסיר דבק מזכוכית.

התחל על ידי שימוש במשהו עדין, כמו קרם לחות או שמן צמחי. השרו מטלית וטפחו אותה בנדיבות על מדבקת הדבק, תנו לקרם הלחות או לשמן להיספג פנימה, ולאחר מכן נגבו היטב את פני השטח עם מגבת נייר או מטלית נקייה.

2) כיצד להסיר דבק מפלסטיק אם אתה צריך תיקון מהיר

מגבוני איפור עשויים להספיק כדי לפרק את הממיסים החלשים יותר ולהסיר בו זמנית שאריות דבק. פשוט נגב את סימן הדבק בעדינות בתנועה סיבובית.

3) הסרת דבק סופר מפלסטיק

השרו את הדבק בחומץ ושטפו נקי, או אם הדבק קשה ולא דביק, השתמשו במגרד דק - כמו סכין קהה, מרית או כרטיס חיוב ישן - כדי להרים את הדבק מלמטה מבלי לשרוט את פני השטח.

כיצד להסיר דבק מזכוכית

הידיעה כיצד להסיר דבק מזכוכית ביעילות הופכת שימושית כאשר אתה רוצה לעשות שימוש חוזר בצנצנות או אם אתה מנקה דבק את הדליפות על המראות, החלונות וכלי הזכוכית שלך.

1) כיצד להסיר דבק מדבקות מצנצנות זכוכית ובקבוקי יין

השרו אותם במים חמימים מעורבבים עם 1 כפית של Vim ולאחר מכן שפשפו עם כרית קרצוף או גרדו אותם עם כרטיס ישן והקפידו לא לשרוט את פני השטח. אם אתה מוצא שבצנצנות שלך יש נקודות דביקות עקשניות במיוחד, נגב את האזורים הדביקים בנדיבות עם שמן או ג'לי נפט. אם נראה שהתווית פשוט לא זזה אז אתה יכול לנסות לנגב אותה עם אצטון או מסיר לכה על בסיס אלכוהול, עם זאת, זכור לעקוב אחר הוראות הבטיחות ולהשתמש בהן באזור מאוורר היטב. בדוק תחילה כל אחד מפתרונות הניקוי הללו במקום נפרד אם אתה מודאג מפגיעה או שינוי צבע המשטח.

2) כדי להסיר דבק מוקשה ממשטחי זכוכית

בין אם דבק העל שלו טפטף על המראה או שפריץ מבולגן של דבק תעשייתי סביב אטם החלונות, מגרד הוא הנשק המועדף. שוב, ניתן להשתמש בשמן, ג'לי נפט, מסיר לכה או חומץ כדי לרכך את הקשר של הדבק, ואפילו מוצרים שמנוניים כמו מיונז ומרגרינה נודעו כמקלים על דבק מהכוס בעזרת מגרד. עם זאת, אם יש לך כתם דבק ממש קשוח על זכוכית, לעתים קרובות הדרך הפשוטה והיעילה ביותר להסיר אותו היא להשרות את האזור בטמפרטורה החמה ביותר של המים האפשרית, ולאחר מכן (תוך הקפדה על בטיחותך ולבישת גומי. כפפות) מגרדים את הדבק ממשטח הזכוכית.

כיצד להסיר דבק מעץ

אם אתה רוצה לדעת כיצד להסיר דבק מעץ
אם אתה רוצה לדעת כיצד להסיר דבק מעץ, סביר להניח שיש לך תיקון דבק על רהיטי העץ או הריצוף המצוידים שלך.

אם אתה רוצה לדעת כיצד להסיר דבק מעץ, סביר להניח שיש לך תיקון דבק על רהיטי העץ או הריצוף המצוידים שלך. למרבה המזל, ניתן להסיר דבק כמעט מכל משטח מבלי לפגוע בגימור. פשוט השתמש בטכניקות הנכונות והקפד תחילה בבדיקה על אזור דיסקרטי.

כאשר רוצים להסיר דבק מהעץ הלא מטופל, אפשר פשוט לשייף אותו בזהירות. עם זאת, שיוף אינו אופציה עבור משטחי עץ רבים במשק הבית. עבור רוב העצים המטופלים, זה אמור להיות בטוח להשאיר ג'לי נפט להיספג במדבקת הדבק למשך הלילה כדי לשחרר את הקשר, לפני ניקויו והברקת העץ כרגיל.

השתמש בחום כדי להסיר דבק ללא כימיקלים

אם אתה מודאג מפגיעה במשטח כדי להשתמש במוצרים כלשהם, חום עשוי להיות המפתח להסרת הדבק. בהתאם לעמידות החום של המשטח, אתה יכול לחמם את הדבק ישירות עם מייבש שיער תוך כדי עבודה הרחק ממדבקת הדבק עם מגרד, להשתמש במים רותחים, או להשאיר את המשטח המוכתם בדבק בחוץ בשמש החמה, לפני הגרידה התיקון הדביק הרחק כשהוא חם וגמיש.

אז הנה לך! לא משנה היכן יש לך כתם דבק עיקש, יש דרך להסיר אותו מבלי לגרום נזק.