מצאתם כתמי קפה על השטיח שלכם? נסה את הטיפים היעילים להסרת כתמים אלה

השתמש בעצות המפורטות למטה כדי להסיר כתמי קפה מהשטיח היקר שלך ללא מאמץ
השתמש בעצות המפורטות למטה כדי להסיר כתמי קפה מהשטיח היקר שלך ללא מאמץ.

שטיחים הם רעיון נהדר לעיצוב סלון, אבל הם יכולים להיות יקרים. כדי להסיר כתמי קפה מהשטיח היקר שלך, נסה את עצות הניקוי האלה.

הסלון שלכם הוא אחד החללים החשובים ביותר בבית שלכם. תן לו תחושה חמימה ונעימה עם שטיח צבעוני.

הסלון שלך הוא החלל שבו אתה מבלה זמן איכות עם חברים ובני משפחה על תה או משקאות. אז, כמובן, זה גם החדר הרגיש ביותר לכתמים מקריים. זכור, אל תשתמש בכימיקלים קשים להסרת כתמים על השטיחים שלך. הכימיקלים עלולים לפגוע בחוטים העדינים של השטיח שלך.

השתמש בעצות המפורטות למטה כדי להסיר כתמי קפה מהשטיח היקר שלך ללא מאמץ.

1) השתמש בסודה קלאב

ברגע שהקפה החם שלך נוחת על השטיח, שפך מעט מים או סודה קלאב על האזור הפגוע. זה ישחרר את הכתם. אפשר גם להשתמש ביין לבן. כעת, פזרו מלח על האזור המוכתם של השטיח והשאירו עליו את הבוצה למשך הלילה. למחרת בבוקר, גרד את המלח מהשטיח באמצעות סכין קהה או בגב הכף ונקה את השטיח שלך עם מים רגילים.

2) להשתמש בחומץ

כדי להסיר כתמי קפה מהשטיח היקר שלך
כדי להסיר כתמי קפה מהשטיח היקר שלך, נסה את עצות הניקוי האלה.

אתה יכול להשתמש בחומץ על שטיחי צמר ושטיחים שאינם תערובת צמר. מערבבים 2 כפות. של חומץ בקערת מים וכסה בו את האזור המוכתם של השטיח שלך. הניחו לתמיסה לנוח על הכתמים למשך 5 דקות. לאחר מכן, השרו את שאריות הנוזל במגבות נייר. זה אמור להסיר את הכתם מהשטיח שלך. חזור, במידת הצורך.

3) השתמש במים קרים ובנוזל כלים

יוצקים 2-3 טיפות של נוזל כלים עדין על הכתמים. אם אתם מחפשים כלים נוזליים, תוכלו לנסות נוזל כלים של Vim, שזמין בקלות בשוק. השתמש בספוג לח כדי לקרצף את האזור הפגוע. נגב את שכבת הסבון על השטיח שלך עם מטלית כותנה נקייה ספוגה במים קרים. תן לשטיח שלך להתייבש היטב.

אל תדאג בפעם הבאה שתשפך בטעות קפה על השטיח שלך. טיפים שימושיים אלה להסרת כתמים יעזרו לך לנקות אותו ולהחזיר את הקסם של השטיח שלך.

תהנה מכוס הקפה החם שלך!