איך להיפטר מכתמי הולדי מבגדי העבודה הכותנה הלבנים שלך?

הנה הליך שלב אחר שלב להסרת כתמי haldi מחולצת הכותנה הלבנה שלך
הנה הליך שלב אחר שלב להסרת כתמי haldi מחולצת הכותנה הלבנה שלך.

טוב לדעת לנקות בגדים יקרים בבית ולהסיר מהם כתמים עיקשים. הנה הליך שלב אחר שלב להסרת כתמי haldi מחולצת הכותנה הלבנה שלך.

בגד לבן הוא פריט חובה בארון הבגדים שלך. אתה יכול לשלב אותו עם ג'ינס וגם עם מכנסיים. עם זאת, בגדים לבנים נוטים לכתמים. אז, אתה חייב לדעת כמה טריקים בסיסיים לכביסה כדי להסיר כתמים מהם. אחרי הכל, בגד כותנה באיכות טובה יכול להיות יקר ואתה לא יכול לזרוק אותו אם הבגד שלך יש כתם קטן.

כדי להיפרד מכתמי haldi על הבגד הלבן שלך, בצע את השלבים המפורטים להלן.

שלב 1: טפל עם אבקת כביסה

עם זאת, בגדים לבנים נוטים לכתמים
עם זאת, בגדים לבנים נוטים לכתמים.

מערבבים 2 כפות. של חומץ עם 1 כפית. של חומר ניקוי כביסה בדלי מים חמימים. סובב את המים בידיים כדי ליצור תמיסת סבון בדלי. השרו את הבגד המוכתם בתמיסה זו למשך כ-30 דקות. אם אתה מעדיף לכבס את הבגדים שלך ביד, אתה יכול להשתמש באבקת ניקוי כגון Surf Excel Easy Wash. זה זמין בקלות בשוק.

שלב 2: טפל עם אקונומיקה

קח דלי נוסף ומלא חצי ממנו במים חמימים. הוסף לו כמות קטנה של פתיתי סבון על ידי גרירת סבון. לאחר מכן, הוסף מים קרים לדלי לאחר שפתיתי הסבון נמסו. העבירו את הבגד מהדלי הראשון לדלי הזה והניחו לו לשבת במשך 15 דקות. כדי לשפר את יעילות התמיסה, הוסף 2 טיפות אקונומיקה. אתה יכול להשתמש באקונומיקה (נתרן היפוכלוריט) כמו רין עלא עבור סדינים ובגדים. רין עלא בהיותו אקונומיקה נתרן היפוכלוריט מומלץ לשימוש על בגדים לבנים בלבד. אין להשתמש על בגדים צבעוניים. זכור להגן על הידיים שלך על ידי לבישת כפפות בכל פעם שאתה מטפל באקונומיקה.

שלב 3: לכבס את הבגד שלך

שטפו את הבגד במים קרים עד שכל שאריות חומר הניקוי והאקונומיקה נעלמו. לסחוט בעדינות. אל תסובב את הבגד שלך במרץ. נגב את הבגד שלך באמצעות מגבת נקייה כדי להיפטר מעודף לחות. יבש את הבגד הלבן שלך במקום מוצל הרחק מאור שמש ישיר.

הנה לך - אין יותר כתמי haldi על הבגד הלבן והפריך שלך!