איך לשטוף את הכריות והשמיכה?

עכשיו אתה יודע איך לשטוף כריות נוצות כדי שיהיו נקיות וטריות לחלוטין
עכשיו אתה יודע איך לשטוף כריות נוצות כדי שיהיו נקיות וטריות לחלוטין, הגיע הזמן לטפל בשמיכת פוך שלך.

רוצים לשמור על מצעים נקיים וריח רענן? המשך לקרוא כדי לדעת כיצד לנקות את הכריות ואת השמיכה שלך בקלות הודות לטיפים וטריקים של המומחים שלנו.

קל להתעלם מכריות ושמיכות פוך מלוכלכות, עם זאת, ניקוין לעתים קרובות חשוב להיגיינה ולריח האישי שלך. המשך לקרוא כדי לדעת איך לנקות בקלות את הכריות והשמיכות שלך הודות לעצות הניקוי המומחים שלנו!

למצעים טריים וריחניים כל השנה, השתמשו בשקיקי לבנדר בארון הפשתן שלכם. הלבנדר פועל כעזר שינה והוא דוחה עש טבעי להגנה על הפשתן שלך. אתה יכול גם לבשם את המצעים שלך במרכך בד ריחני עדין כמו Sunlight.
האם אורח החיים שלך במהלך הנעילה של קוביד-19 השפיע על סוג הכתמים שאתה מקבל על הבגדים שלך?

איך לשטוף כריות?

כרית נוחה עם ריח רענן היא הכרחית כשזה מגיע לשנת לילה טובה. אחרי הכל, הם אלה שתומכים בחלומות שלך! אבל בעוד שאנחנו בדרך כלל מכבסים ציפיות לעתים קרובות למדי, קל לשכוח מניקוי הכרית האמיתית שהם מכסים. אז איך מנקים כריות? עקוב אחר הטיפים המובילים שלנו כדי לשטוף אותם בקלות:

 • רוב הכריות ניתנות לכביסה במכונה, אך הקפידו לבדוק את תווית הטיפול לפני הכביסה.
 • נסה לסחוט עודפי אוויר מהכרית שלך, כדי שתוכל לשטוף שניים בבת אחת במכונה שלך.
 • השתמש בהגדרה עדינה עם חומר הניקוי הרגיל שלך, כמו דלג. אם לכריות שלך יש כתמים כהים, השתמש בחומר ניקוי כביסה מלבין כמו Surf.
 • לא בטוחים איך לנקות כריות נוצות? אם תווית הטיפול אומרת שהוא מתאים למכונות כביסה, פשוט הפעל מחזור חום נמוך ב-30 מעלות צלזיוס עם הגדרה עדינה.
 • העבירו את הכריות שלכם במחזור השטיפה פעמיים במידת הצורך, כדי למנוע מהן לשמור על חומר ניקוי.
 • השתמש במייבש כביסה על אש נמוכה אם אתה יכול כדי למנוע עובש והשתדל לא לאחסן את הכריות שלך בארון מיד. השאר אותם בסביבה מאווררת למשך כמה ימים כדי שיתייבשו כראוי.

איך לכבס שמיכת פוך נוצה?

עכשיו אתה יודע איך לשטוף כריות נוצות כדי שיהיו נקיות וטריות לחלוטין, הגיע הזמן לטפל בשמיכת פוך שלך. אז איך לשטוף שמיכת פוך נוצה? ראשית, ודא שמיכת פוך שלך ניתנת לכביסה במכונה, במיוחד אם מדובר בשמיכת פוך נוצות. אם זה ניקוי יבש בלבד, תצטרך לקחת אותו לניקוי מקצועי. תצטרך גם לוודא שהמכונה שלך גדולה מספיק עבור שמיכת פוך שלך. ברגע שאתה בטוח שאתה יכול לשטוף את השמיכה בבית, בצע את השלבים הבאים:

 • בדוק אם יש חורים בשמיכת פוך ותקן אותם במידת הצורך, כדי למנוע נוצות רופפות במכונת הכביסה.
 • השתמש בהגדרה עדינה ב-30 מעלות צלזיוס עם חומר ניקוי כביסה יעיל כמו Skip. אם השמיכה שלך מוכתמת, בחר אבקת כביסה מלבינה כמו Surf כדי לגרום לשמיכת השמיכה שלך להיראות כמו חדשה.
 • השמיכה שלך עשויה לשמור על מעט חומר ניקוי, במיוחד אם היא ממש רכה. כדי למנוע ממנו לשמור על מי סבון וחומרי ניקוי, הפעל מחזור שטיפה נוסף.
המשך לקרוא כדי לדעת איך לנקות בקלות את הכריות והשמיכות שלך הודות לעצות הניקוי המומחים שלנו
המשך לקרוא כדי לדעת איך לנקות בקלות את הכריות והשמיכות שלך הודות לעצות הניקוי המומחים שלנו!

שמיכות פוך נוצות נראות כהות יותר כאשר מוציאים אותן מהמכונה, אך הן יחזרו לצבען הרגיל לאחר שהן יתייבשו. השתמש במייבש כביסה אם אתה יכול - אתה יכול ללכת למכבסה המקומית שלך כדי למצוא מכבסה גדולה מספיק. מומלץ לא לתת לשמיכת פוך להתייבש באופן טבעי, מכיוון שזה יכול לקחת זמן מה ועלול להופיע טחב.

באיזו תדירות כדאי להחליף מצעים?

אדם ממוצע מבלה בסביבות 30% מחייו בשינה, ולכן חיוני לנקות את המצעים באופן די קבוע. לך יותר מדי זמן בלי לנקות את הסדינים והציפיות שלך ותיצור סביבת שינה לא בריאה.

אז, באיזו תדירות כדאי להחליף מצעים?

מומלץ לכבס את הסדינים וכיסוי השמיכה פעם בשבוע כדי לשמור על טריותם. אם אתה רגיש לאלרגיות, אתה יכול אפילו לנקות אותם לעתים קרובות יותר. ניתן לשטוף ציפיות כרית כל יומיים כדי לעזור לעור שלך להיראות טוב, במיוחד אם יש לך עור שמן. בכל הנוגע לכריות ולשמיכות פוך בפועל, כדאי לשטוף אותן כל חודשיים-שלושה. בדוק תמיד את תווית הטיפול, מכיוון ששמיכת פוך או הכרית שלך עשויה להיות ניקוי יבש בלבד.

אז, כשזה מגיע לשמירה על ניקיון המצעים שלך ועל ריח רענן, עכשיו יש לך את כל הטיפים והטריקים כדי ליהנות משנת לילה טובה!

 • בדוק תמיד את תווית הטיפול כדי לוודא שהכרית או השמיכה שלך ניתנות לכביסה במכונה.
 • השתמש בהגדרה עדינה עם אבקת הכביסה הרגילה שלך כמו Skip.
 • הפעל מחזור שטיפה נוסף כדי למנוע מהכרית או השמיכה שלך לשמור על חומר ניקוי.
 • מייבשים את הכרית או השמיכה בכביסה על אש נמוכה.
 • שטפו את הכריות והשמיכה כל חודשיים-שלושה.