ניקוי הטלפון אינו מיותר

כבה את הטלפון הנייד שלך לפני ניקוי המסך
כבה את הטלפון הנייד שלך לפני ניקוי המסך.

טיפול נכון משתלם. למד כיצד לנקות את מסך המגע הנייד שלך כדי לגרום לו להיראות יפה ועמיד לאורך זמן.

אין פלאפון או פצע. - זה מתאים לך? אז אתה מכיר את הקרב האינסופי עם אבק, הדפסים וכתמים על המסך. אבל מסך מסודר הוא לא רק בעיה אסתטית. בכל נגיעה אתה גם מזמין הרבה חיידקים לסמארטפון שלך. מספרם אף עלה במספר מחקרים אפילו על מושב האסלה, וזו סיבה טובה לא להקל ראש בהיגיינה. בנוסף, טיפול קבוע ונכון במסך יעזור לשמור על הסמארטפון שלך בכושר לאורך זמן. למד כיצד לנקות את המסך הנייד שלך בכמה שלבים פשוטים.

כדי להיפטר מכתמי מים עיקשים על פרספקס, נסו גם לערבב מעט מיץ לימון עם מים.
מה חשוב לך בניקוי רצפות?

1. שימו לב למניעה

כמה פעמים ביום אתה מרים טלפון סלולרי? לעתים קרובות, נכון?! לא פלא. זה לא רק בשבילנו לבצע שיחות טלפון לאורך זמן, אז אנחנו לוקחים את זה איתנו לכל מקום. לעבודה, למטבח, לאוטובוס, לאימון, לטיול... ובואו נודה באמת, לא תמיד נוגעים במסך בידיים נקיות. לפעמים אנחנו לא יכולים לעצור את זה, אבל במצבים מסוימים יכולנו. למשל, בעת בישול. שטפו את ידיכם מבצק או בשר נא לפני שתקישו על השלב הבא בספר הבישול המקוון. מיד תחסוך אינספור חיידקים וכמה הדפסים מכוערים.

2. נקה את הצג עם חומרים מתאימים

מכפלת חולצת טריקו או מטפחת נייר. במבט ראשון, אולי נראה שאי אפשר לעשות איתם שום דבר רע - הם רכים ותמיד בהישג יד. עם זאת, ניקוי מסך המגע דורש טיפול עדין הרבה יותר. החולצה בדרך כלל דולפת סיבים ומטפחות נייר עלולות לשרוט את המשטח הרגיש. עדיף להחליף אותם במטלית מיקרופייבר או מפיות לתצוגה ולמסכים.

3. השתמשו בחומרי הניקוי המומלצים

למד כיצד לנקות את מסך המגע הנייד שלך כדי לגרום לו להיראות יפה ועמיד לאורך זמן
למד כיצד לנקות את מסך המגע הנייד שלך כדי לגרום לו להיראות יפה ועמיד לאורך זמן.

הימנע משימוש בחומרי ניקוי ביתיים נפוצים. אלה אגרסיביים מכדי לנקות את התצוגה ולרוץ מאחורי מסגרת המסך בכמויות גדולות, וזו מכה קטלנית לטלפון. במקום להטיל ספק בטיפים ועצות מדיונים מקוונים, כדאי להסתמך על ההמלצות של יצרני אלקטרוניקה. קח מגבונים מיוחדים, ג'לים או תרסיסים כדי לעזור לנקות את הצג.

4. בצע את ההליך הנכון

כבה את הטלפון הנייד שלך לפני ניקוי המסך. קל לנגב טביעות אצבע, אבק ולכלוך קטן. הסר כתמים שומניים ועקבות של איפור עם מטלית מיקרופייבר לחה או מגבונים בגימור מושלם CIF שפותחו במיוחד עבור תצוגות ומסכים. ההרכב העדין אך היעיל שלהם מטפל בכל סוגי הזיהומים שהוזכרו. אתה תעריך את האריזה המעשית של 20 חתיכות, במיוחד על הכביש, שם הם לא תופסים מקום כמו פחית ספריי. החל תמיד על הבד, לא ישירות על המסך! בעת הניקוי, אין ללחוץ על המסך ולהסיר את כל מה שלא שייך למשטח בתנועה מעגלית. כל מה שנשאר זה גמר ליטוש עם מטלית יבשה והנייד שלך יחזור להיות כמו חדש. שטפו בזהירות מטליות מיקרופייבר משומשות במים חמימים עם מעט סבון - אולי נוזל מיונה.

5. זכרו לפקוח עין על ילדים

עכשיו אתה יודע איך לנקות נכון את המסך הנייד שלך. והאם סניפים המתבגרים שלכם יודעים שהם לא יכולים לתת את הטלפון כמעט על הסף?! תראה להם איך לעשות את זה. במיוחד בעונת השפעת, זה לא מזיק לשמור לא רק על כפות הידיים נקיות, אלא גם על פני השטח של הטלפון הנייד, שבו הם נוגעים לעתים קרובות כל כך. ניגוב המסך עם מפית CIF זה עניין של רגעים ותראה שזה יעבוד בלי מחאות. לקטנטנים כדאי לדאוג לטלפון נקי בעצמכם ולערב אותם בשאר מטלות הבית שאינן דורשות טיפול במוצרים. אתה יכול לגלות איך להשיג זאת בצורה מהנה כאן.

לסיום, יש לנו עוד כמה טיפים כיצד להאריך את חיי מסך המגע שלך בנוסף לניקוי הרגיל. צג טלפון סלולרי שרוטה הוא כל סיוט של חדשות החלומות של כל בעלים. כל מה שאתה צריך לעשות הוא להשיג נרתיק שמגן על הטלפון שלך מפני בליטות ושריטות. ואם אתה לא מעריץ גדול של הטלפון שלך, וודא שהוא לא יבוא במגע מיותר עם חפצים חדים או מחוספסים, כגון מפתחות או צרכים אחרים בכיס שלך.

מאמרים בנושאים דומים
  1. טיפול בשעווה למשטחים
  2. הסרת כתמים מאריחים קלה
  3. ניקוי רצפות אבן: כך עושים זאת
  4. אבן פולנית ונקייה
  5. ויניל נקי
  6. הסרת קיא מהשטיח: הנה איך