כך תוכלו לנקות את רצפת העץ שלכם מבלי להזיז את הרהיטים ולכאוב בברכיים

השתמשו במגב / מגב רצפה מכותנה לניקוי רצפות עץ
טיפ: השתמשו במגב / מגב רצפה מכותנה לניקוי רצפות עץ.

אמה נותנת לך את התשובות

פעם שנאתי לנקות את רצפת העץ שלי. או ליתר דיוק, שנאתי את הרעיון שצריך לנקות אותו. כי כשזה הגיע לזה, לא עשיתי את זה כמעט בתדירות כפי שהייתי צריך. הלוואי שמישהו היה כותב את המאמר הזה לפני כמה שנים כדי שהייתי יכול להבין כמה זה באמת יכול להיות פשוט. אבל כשזה לא המקרה, אז אני יכול לנחם את עצמי שעכשיו סוף סוף פיצחתי את הקוד ויכול לעזור לאחרים לעשות את אותו הדבר עם העצות הפשוטות האלה

אם אתה מקבל שריטות או בליטות על הרצפה, השאר מעט מי רצפה על הנזק. 5-10 דקות לאחר מכן, נגב את עודפי המים לפני שטיפת הרצפה באופן קבוע. המים גורמים לעץ ברצפה להתרומם, וכך קל לגרום לסימנים אחרי עקבי סטילטו להיעלם.

צעד ראשון

הניקוי הטוב ביותר של רצפות מתחיל תמיד בשאיבה יסודית. כך נמנעים מלכלוך רופף ושריטות שנתקעו ברצפה כשאתה שוטף אותה. ואתה גם נמנע מלשטוף את המגב כל הזמן. ואם אתם יושבים עכשיו וחושבים על כל הפינות שהשואב שלכם לא יכול להגיע אליו, אל תתייאשו; פשוט מצא את מייבש השיער שלך, נשוף החוצה את כל הלכלוך והאבק הרופפים ושאב אותו. עכשיו אתה כבר לא צריך לדאוג שכל האפס הגברים שאתה מכיר מתחבאים עמוק מתחת לספה

לפני שמתחילים לשטוף את הרצפה, חשוב לקבוע באיזה סוג רצפת עץ מדובר – יש לנקות רצפות עץ לא מעובדות ורצפות עץ מצופה לכה בדרכים שונות.

טיפ: השתמש במגב / מגב רצפה מכותנה לניקוי רצפות עץ. למטליות מיקרופייבר יש אפקט שיוף קל, שעלול לפגוע בטיפול משטח הרצפה.

רצפות עץ לכה

אתה לא יכול להימנע מהצורך לרדת על הברכיים ולקרצף
אם הרצפה שלך מלוכלכת במיוחד, אתה לא יכול להימנע מהצורך לרדת על הברכיים ולקרצף.

קל לנקות רצפות לכה - צריך רק מטלית סחוטה ומעט חומר ניקוי. עם זאת, חשוב שתשתמש בכמה שפחות מים. רצפות לכה נשרטות בקלות, ובכך קיים סיכון שמים ולכלוך יחדרו מתחת להלכה. אם אתה רוצה להימנע מלשבת על הברכיים ולקרצף עם מטלית, אתה יכול להשתמש במגב במקום. השיטה זהה, רק שימו לב לא להשתמש ביותר מדי מים וזכרו לטבול את האספסוף לעיתים קרובות כדי שלא תנסו לנקות במים מלוכלכים.

טיפ: השתמש תמיד בשני דליים בעת שטיפת רצפות: דלי אחד של מי סבון ודלי אחד של מים נקיים. דלי המים הנקיים משמש לשטוף את הבד או לנגב לאחר שייבשת את מי הסבון. כך אתה מונע משטח הרצפה לקבל גוון אפור ממי כביסה מלוכלכים.

רצפות עץ לא מעובדות

רצפת עץ לא מטופלת היא יפה, אבל היא דורשת יותר טיפול ותחזוקה אם אתה רוצה לשמור על מראה הרצפה נהדר לאורך זמן. לפני שמתחילים לנקות את רצפת העץ, כדאי להעריך: האם רצפת העץ נראה יבש או שהוא נראה שמנוני? רצפה יבשה יש לשטוף עם שבבי סבון. ממיסים אותם היטב במים חמים ושטפו את הרצפה. זכור להחליף מים אם המים מתלכלכים מאוד. אל תלך על הרצפה עד שהרצפה יבשה. הקפידו לשטוף את הרצפה בכיוון הנכון – לאורך שנים. אתם מחליטים בעצמכם אם אתם רוצים להשתמש במטלית או במגב, אבל שוב, זכרו לא להשתמש ביותר מדי מים. יש לשטוף רצפות גריז עם מנקה אוניברסלי, אותו יוצקים למים חמים. עקוב אחר הוראות המינון ושטוף את הרצפה עם מטלית או מגב. ניקוי אוניברסלי ימשוך את השומן מהרצפה.

מלוכלך במיוחד

אם הרצפה שלך מלוכלכת במיוחד, אתה לא יכול להימנע מהצורך לרדת על הברכיים ולקרצף. ממיסים במים פי שניים שבבי סבון כפי שמצוין על האריזה, והשתמשי במברשת קשה כדי לקרצף מקומות שבהם הרצפה מלוכלכת במיוחד.

מאמרים בנושאים דומים
  1. טיפול בשעווה למשטחים
  2. הסרת כתמים מאריחים קלה
  3. ניקוי רצפות אבן: כך עושים זאת
  4. אבן פולנית ונקייה
  5. ויניל נקי
  6. הסרת קיא מהשטיח: הנה איך