לתקן בגדים מכווצים? זה באמת אפשרי

השתמש כשתי כפות חומץ לליטר מים וראה את הבגדים המכווצים שלך צומחים שוב
השתמש כשתי כפות חומץ לליטר מים וראה את הבגדים המכווצים שלך צומחים שוב!

זרקת את הג'ינס שלך לכביסה הלא נכונה (החמה מדי)? זה קורה לכולם לפעמים. קרא את הטריקים שלנו כדי לשחזר את הבגדים המכווצים שלך כאן.

אופס, זרקת את הג'ינס שלך לכביסה הלא נכונה (החמה מדי)? או שלא בטעות הגדר את תוכנית מכונת הכביסה להגדרת צמר? אתה יכול לבכות, כי הסוודר האהוב עליך השתנה למידה 140. איזה אסון! זה קורה לכולם שמשהו משתבש בשעווה ההרים השבועית. לפעמים אתה משמח אחד מילדייך עם הסוודר האהוב עליך, אבל אתה מעדיף להחזיר אותו לעצמך. למרבה המזל, ישנם טריקים מופלאים כדי לשחזר את הבגדים המכווצים שלך.

במקום שמפו או מרכך לתינוקות, אפשר לנסות גם חומץ (יין לבן) עם צמר, קשמיר וכותנה. השתמש כשתי כפות חומץ לליטר מים וראה את הבגדים המכווצים שלך צומחים שוב!

אתה צריך את זה

כדי להגדיל שוב את הבגדים המכווצים שלך, תזדקק לכמה תרופות עדינות שאולי יש לך בהישג יד. אתה יכול לבחור שמפו לתינוק או מרכך עדין. עכשיו אתה אולי תוהה מה המוצרים האלה עושים לבגדים המכווצים שלך. השמפו והמרכך מרככים את סיבי הלבוש שלכם, כך שתוכלו (בעדינות) למתוח את הסוודר, החולצה או פריט לבוש אחר בחזרה למידותיו המקוריות.

עכשיו אתה אולי תוהה מה המוצרים האלה עושים לבגדים המכווצים שלך
עכשיו אתה אולי תוהה מה המוצרים האלה עושים לבגדים המכווצים שלך.

תצטרכו גם כיור או כיור ושתי מגבות גדולות ונקיות בהן תוכלו לגלגל את הבגד. שימושי גם: כמה חפצים כבדים לתיקון הבגד המתוח איתם מאוחר יותר. וכמובן הבגד המצומק.

האם אתה משתמש באבקה, קפסולות או חומר ניקוי נוזלי כדי לכבס את הבגדים שלך?

לעבוד

עם השלבים הבאים אתה יכול לשחזר בגדי צמר מכווצים, אבל גם כותנה מרוויחה מכך. בדים ארוגים הדוקים כמו משי, ויסקוזה ופוליאסטר הם למרבה הצער פחות קלים לתיקון.

  • מלאו את הכיור או הכיור במים פושרים. הערה: הטמפרטורה הנכונה חשובה. מים קרים מדי מונעים מהסיבים להפוך גמישים ומים חמים מדי רק יכווצו את הבגד יותר. השתמש בכ-1 כף שמפו או מרכך לליטר מים. אתה יכול גם להשתמש יותר אם הבגד התכווץ מאוד.

  • לטבול את הבגד במלואו ולתת לו להשרות חצי שעה. קל יותר למתוח פריט לבוש ספוג היטב.

  • לאחר כחצי שעה, סחטו את עודפי המים מהסוודר או פריט לבוש אחר. היזהרו לא להתפתל. אין צורך לשטוף עדיין.

  • מניחים את הבגד על המגבת ומגלגלים אותו לגמרי. כך ניתן להסיר את הלחות שנותרה מבלי לסחוט או לסחוט.

  • כעת הניחו את המגבת השנייה והיבשה והניחו עליה את הבגד. עכשיו זה הזמן למתוח אותו בחזרה לצורתו המקורית. עשה זאת בזהירות, קח את הזמן שלך והתמודד עם זה חלק אחר חלק. תקן את החלק שמתיחה עם חפץ כבד. כשמסיימים, הבגד מונח על המגבת ומוחזק בצורתו על ידי הספרים הכבדים או משהו אחר.

  • תנו לבגד להתייבש כך, אבל בדקו מדי פעם שהוא לא קצת התכווץ והאם צריך למתוח אותו שוב.

  • האם אתה מרוצה? לאחר מכן תלו את הבגד לייבוש על קולב בגדים, למשל. אתה לא בהכרח צריך לשטוף את השמפו או המרכך.

הג'ינס המצומק שלך חוזר לכושר

אי אפשר ללבוש ג'ינס מכווצים. אבל ג'ינס הוא חזק ויכול לקחת הרבה. הרטיבו את הדגימה המצומקת שלכם, למשל עם מרסס צמחי. לאחר מכן עמדו על הרגליים ומשכו בחוזקה עד שהוא שוב באורך הנכון. טיפ נוסף הוא לשבת באמבטיה חמה עם הג'ינס שלך, כך שהוא לאט לאט יתעצב לגמרי לגופך.

בעזרת העצות האלה תוכלי ללבוש שוב את הבגדים המצומקים בשמחה. קרא גם את הטיפים הבאים לכבס בגדי צמר או את הג'ינס שלך ולמנוע התכווצות.