הנה איך להגן על הילדים שלך על ידי שמירה על הבית נקי מיתושים!

הצמח האהוב על חובבי הגינה הוא דוחה היתושים הנפוץ ביותר ובעל ניחוח לימוני רענן
הצמח האהוב על חובבי הגינה הוא דוחה היתושים הנפוץ ביותר ובעל ניחוח לימוני רענן.

עקיצות יתושים יכולות להיות מסוכנות, ועליכם לעשות הכל כדי להגן על המשפחה שלכם מפני יתושים. הנה כמה צמחים שיכולים לעזור לך, שכן הם דוחי יתושים מצוינים!

יתושים אחראים למחלות שונות וחיוני שתעשו הכל כדי להרחיק אותם מהבתים שלכם. דרך קלה להיפטר מהם היא על ידי הצבת צמחים מסוימים בביתך הפועלים כדוחי יתושים טבעיים. אנו ממליצים בחום על השיטה הזו מכיוון שהיא לא רק ידידותית לסביבה, אלא גם מייפה את הבית שלכם.

לשים יד על הצמחים האלה לא קשה; הם צריכים להיות זמינים בקלות בסופרמרקט הקרוב אליכם. אנו נותנים רשימה של כמה מהצמחים היעילים ביותר להרחקת יתושים.

1) דשא ציטרונלה

צמח זה, האהוב על חובבי הגינה, הוא דוחה היתושים הנפוץ ביותר ובעל ניחוח לימוני רענן. כמו כן, שפשוף העלים המרוסקים של הצמח הזה על העור שלך יכול להדוף יתושים במידה רבה.

2) לבנדר

רוב השמנים האתריים מיוצרים באמצעות לבנדר. הוא קשיח, עמיד לבצורת, הוא זקוק לאור שמש בשפע וניקוז טוב. חוץ מזה, הצמח הזה הוא דוחה יתושים חזק. מלבד גידול הצמחים הללו בגינה שלכם, שימו כוסות מלאות בעלי לבנדר במקומות שבהם סביר שתמצאו יתושים ותראו אותם נעלמים.

3 גרניום ריחני

ריח הלימון שלו הוא הריח המועדף ביותר להרחקת יתושים. הוא גדל היטב באזורים חמים יותר ויש לו ניחוח חזק. זה אידיאלי להחזיק את הצמח הזה ליד החלונות שלך.

4 ציפורני חתול

יפות את הבית שלך עם צמח הנוי הזה. צמח הציפורן פולט ניחוח שמונע מהיתושים להתרבות והוא ממש קל לגידול.

מהאפשרויות שהוזכרו לעיל, גדל צמח לפי בחירתך והרחיק יתושים בקלות. פעולה זו תגן גם על הילדים שלך. זכרו, בית נקי מיתושים הוא בית בריא!