טיפים מדהימים לטיפול בטפט שלך כמו מומחה

קרא והשתמש בטיפים וטריקים קלים לטיפול כדי לשמור על הטפט שלך במצב בתולי למשך זמן רב יותר
קרא והשתמש בטיפים וטריקים קלים לטיפול כדי לשמור על הטפט שלך במצב בתולי למשך זמן רב יותר.

טפטים הם פתרון נהדר וחסכוני לעיצוב הבית. קרא והשתמש בטיפים וטריקים קלים לטיפול כדי לשמור על הטפט שלך במצב בתולי למשך זמן רב יותר.

טפטים הם אחת הדרכים הקלות ביותר לקשט את הבית שלך. כמובן, הם רגישים לבלאי. עם זאת, אם אתה דואג לטפטים שלך בצורה נכונה, אתה יכול בקלות להגדיל את תוחלת החיים שלהם.

הנה כמה טיפים בדוקים שיעזרו לך לשמור על הטפט שלך. השאירו אותם בהירים, ואתם תמיד תהיו מוכנים לקבל את פני האורחים.

1) שואב אבק או טאטוא

שאיבת אבק היא הדרך הפשוטה ביותר להסיר קורי עכביש מהטפטים שלך. אם תנסו להבריש אותם, קיים סיכון לפסים, במיוחד בטפטים בעלי מרקם. עבור טפטים ללא מרקם, אתה יכול לחבר מטלית מיקרופייבר למטאטא בעל ידית ארוכה. כעת, נקה את האבק מהטפטים באמצעות מטלית מיקרופייבר זו.

2) השתמש בבצק טפטים

בצק טפט זמין בקלות בחנויות לחומרי בניין. כל מה שצריך לעשות זה לקחת קצת בצק מהמיכל ולגלגל אותו לכדור. עכשיו, השתמש בכדור הזה כדי להרים לכלוך רופף מהטפט שלך. כדי להשתמש בכל כדור במלואו, יש ללוש את הלכלוך לתוך הבצק לאחר כל שימוש ולגלגל אותו שוב כדי לחשוף משטח רענן.

3) בדוק כדי לבדוק אם אתה יכול לשטוף

לא כל הטפטים ניתנים לכביסה. כדי לבדוק אם ניתן לכבס את הטפט שלך, זהה כתם קטן בפינה אחת וטפח עליו מעט ג'ל לשטיפת כלים ומים כניסיון. חכה 5 דקות. אם אינך מבחין בשינויים שליליים בצבע או במרקם של הטפט שלך, אתה יכול להמשיך ולשטוף אותו בביטחון.

4) טיפול בטפטים ויניל

בדרך כלל, יריעות טפט ויניל משמשות באזור המטבח. ניתן לנגב אותם בקלות עם ספוג רטוב. השתמש בחומר ניקוי עדין, במידת הצורך. עם זאת, אל תשתמש במקרצפות שוחקות כמו צמר פלדה מכיוון שאלו עלולים לשתות את הסדינים.

קדימה, עקוב אחר העצות הקלות שלנו כדי שהטפט שלך ייראה כמו חדש!

מאמרים בנושאים דומים
  1. טיפול בשעווה למשטחים
  2. הסרת כתמים מאריחים קלה
  3. ניקוי רצפות אבן: כך עושים זאת
  4. אבן פולנית ונקייה
  5. ויניל נקי
  6. הסרת קיא מהשטיח: הנה איך