טיפים מדהימים ללטש את רצפות השיש שלך כמו מקצוענים

להחיות את הברק של רצפת השיש שלך עם העצות הפשוטות האלה
להחיות את הברק של רצפת השיש שלך עם העצות הפשוטות האלה.

ריצוף שיש יכול לשפר ללא מאמץ את מראה הבית שלך, אך הוא זקוק לתחזוקה קבועה כדי לשמור על הברק שלו. שמור את העצות האלה בהישג יד כדי לשמור על הניצוץ הזה!

כל אחד יכול להעריך רצפת שיש יפה ומבריקה. אבל לשמור על הברק שלו דורש קצת מאמץ. אם אתם תוהים איך להתנהל בתהליך הניקוי, יש לנו כמה עצות ניקוי מוצקות עבורכם.

להחיות את הברק של רצפת השיש שלך עם העצות הפשוטות האלה.

1) השתמש בסודה לשתייה ובנוזל לשטיפת כלים

התחל בטאטא את הרצפה כדי לנקות אבק ולכלוך רופפים. קח דלי מים חמים, הוסף 2 כפיות. כל אחד של סודה לשתייה ונוזל כלים אליו, ולנגב את הרצפה. לאחר מכן, השתמש במים רגילים כדי לנגב שוב ולהסיר שאריות. עשה זאת פעמיים בשבוע באופן עקבי כדי לשמור על מראה הרצפה שלך נקי ומבריק.

2) השתמשו בחומץ ובסודה לשתייה כדי להסיר כתמים

נקה כתמים על רצפת השיש שלך עם משחה שנעשתה על ידי ערבוב של 2 כפות. כל אחד של חומץ וסודה לשתייה. השתמש במברשת בעלת זיפים רכים כדי למרוח אותו על הכתמים ולהשאיר אותו למשך הלילה. למחרת בבוקר, יש לגרד את התערובת ולנגב את הרצפה עם מי סבון. כדי להכין פתרון זה, הוסף 2 כפיות. של נוזל כלים בדלי מים ומערבבים היטב. לאחר מכן, נגב את הרצפה במים רגילים כדי להסיר את הסבון.

3) השתמש באבקת גיר לבן

כדי להעניק זוהר לריצוף השיש, טחנו קופסה מלאה של מקלות גיר לבנים ופזרו אותם על שיש נקי ויבש. צחצחו את זה במעגלים עם מטלית מיקרופייבר. נגב את אבקת הגיר בעזרת מטלית רכה ולחה כדי להסיר את כל השאריות, ולאחר מכן נגב עם מטלית יבשה כדי להוציא את הברק של השיש.

שגרת ניקיון טובה תעזור לך לשמור על רצפת השיש שלך מבריקה לאורך זמן.

מאמרים בנושאים דומים
  1. טיפול בשעווה למשטחים
  2. הסרת כתמים מאריחים קלה
  3. ניקוי רצפות אבן: כך עושים זאת
  4. אבן פולנית ונקייה
  5. ויניל נקי
  6. הסרת קיא מהשטיח: הנה איך