האם הילדים שלכם אוכלים פירות וירקות ללא חיידקים? הנה טיפים להאכיל אותם בתוצרת נקייה!

הנה כמה טיפים כיצד תוכלו להאכיל את הקטנטנים שלכם בפירות וירקות נקיים ונקיים מחיידקים
הנה כמה טיפים כיצד תוכלו להאכיל את הקטנטנים שלכם בפירות וירקות נקיים ונקיים מחיידקים!

תפוח ביום מרחיק את הרופא' הוא פתגם נפוץ שאנו מרבים לצטט בפני ילדינו. אבל עכשיו אנחנו מודעים לכך שרוב הפירות והירקות עמוסים במזהמים שונים, מה שהופך את התפוח הזה למזיק מאוד לילדכם. הנה כמה טיפים כיצד תוכלו להאכיל את הקטנטנים שלכם בפירות וירקות נקיים ונקיים מחיידקים!

כהורים, אנו תמיד זהירים במיוחד לגבי איכות המזון שאנו מציעים לילדינו, והמגיפה רק הפכה אותנו לפרנואידים יותר. לכן, טבעי לדאוג לנוכחותם של חומרי הדברה, שעווה, כימיקלים, וירוסים וחיידקים על פירות וירקות שאנו קונים מהספקים. לשטוף אותם במים רגילים אולי היה מספיק פעם, אבל בעולם של היום, עדיף לנו לנקוט באמצעי זהירות נוספים. בעוד שתרופות ביתיות כמו סודה לשתייה וחומץ זמינות לנו, אנחנו באופן אישי לא בטוחים לגבי יעילותן בהריגת כל המזהמים בתוצרת. אבל, אל תדאג, כי ניסינו ובדקנו פתרונות לבעיה זו. על ידי ביצוע ההנחיות שלהלן, תוכל להבטיח שילדך אוכל פירות וירקות נקיים ונקיים בכל עת!

1. יש לוודא שהתוצרת מאוחסנת כראוי

ברגע שאתה קונה פירות וירקות טריים, אנו ממליצים לאחסן את כל התוצרת המתכלה במקרר. ודא שאתה מגדיר את הטמפרטורה ל-4 מעלות צלזיוס או מתחת. זה יבטיח שהוא יישאר טרי וגם ימנע מכל חיידק לשגשג עליו.

עקוב אחר הטיפים הבאים כדי להבטיח שילדיך צורכים פירות וירקות נקיים בכל עת
עקוב אחר הטיפים הבאים כדי להבטיח שילדיך צורכים פירות וירקות נקיים בכל עת!

את הפירות והירקות הנותרים ניתן לאחסן בטמפרטורת החדר, בסלסילות ירקות או מתלים. אנו מציעים לנקות את הסלסילות והמתלים וכן את המקרר על בסיס קבוע. זה עזר לנו להיפטר מכל פירות וירקות מפונקים, רקובים או לא רצויים. זה גם מבטיח שתוצרת טרייה לא תבוא במגע עם חיידקים או חיידקים כלשהם שעשויים לאכסן באזורים אלה. בנוסף, אנו מרגישים מאוד צורך לחנך את ילדינו לאיסוף ולאכול את הפירות האהובים עליהם מאזור האחסון לפני שהם נשטפים כראוי.

2. לשטוף את התוצרת עם חומר ניקוי טבעי כאשר הוא מוכן לצריכה

למדנו שלחות הכלואה בתוצרת במהלך הכביסה והאחסון יוצרת סביבה לשגשוג של חיידקים, שכן לחות היא בית הגידול המושלם להתרבות של חיידקים. לכן, עלינו לשטוף אותו רק כאשר אנו מוכנים לאכול או לבשל את הפרי או הירק. כמונו, אולי אתם חוששים משימוש בחומרי ניקוי עם כימיקלים, מכיוון שאינכם רוצים לחשוף את עצמכם או את ילדיכם אליהם. אז מצאנו פתרון מדהים לבעיה הזו עם תרחיץ הפירות והירקות של Nature protect, שהוא ללא כימיקלים קשים ויש לו מרכיבים טבעיים כמו נים, טולסי, לימון והדרים. עבורנו כהורים, אחת האטרקציות הגדולות ביותר של המוצר הזה היא שהוא מאושר על ידי ה-FDA ומומלץ על ידי רופאי ילדים. מניסיוננו בשימוש בו, שמחנו לראות שהוא לא השאיר שאריות או טעם לוואי על התוצרת. למעשה, אפילו שמנו לב לעלייה בחיי המדף של הפירות והירקות שנשטפים איתו. נים הוא מרכיב טבעי שנמצא בשימוש מאז ימי קדם וידוע בתכונותיו האנטי בקטריאליות ואנטי פטרייתיות, כך שהוא מתגלה כחומר חיטוי יעיל!

3. נקו את המטבח לפני הטיפול בתוצרת

מניסיוננו, ניקוי יסודי של כיור המטבח, הכלים, קרשי החיתוך והמשטחים לפני השימוש הוא חשוב ביותר. עלינו לעקוב אחר אותו תהליך לאחר ביצוע ההכנה והבישול. וודאו שאתם מחטאים פירות וירקות, לרבות אלו המקולפים, כמו בננות או תפוזים, שכן ניתן להעביר מזהמים מקליפת הקליפה אל פנים הפרי או הירק כאשר הם נחתכים/קולפים. אם אתם מטפלים בתוצרת טרייה ובבשר נא ביחד, עדיף להשתמש בקרש חיתוך נפרד, סכינים וכלים.

4. הימנע משימוש בתרופות ביתיות

בכל הנוגע לניקוי התוצרת, התחל עם שטיפת הפירות והירקות במים רגילים כדי להיפטר מכל האדמה, הלכלוך או הפסולת שעל פני השטח שלה. בשלב זה, כדאי לשקול להשתמש בתרופה ביתית כמו סודה לשתייה לשטיפת ירקות או שטיפת פירות חומץ לניקוי עמוק של התוצרת, אך לא ניתן להבטיח את היעילות של תרופות ביתיות אלו. במקום זאת, מומלצת בחירה במוצר כמו שטיפת הפירות והירקות של Nature protect, שהוא נקי מכימיקלים קשים ובטוח לחלוטין עבור ילדכם. עבורנו, יתרון גדול של המוצר הוא היותו נוח וקל במיוחד לשימוש. כל שעליך לעשות הוא לעקוב אחר ההוראות על האריזה ולנקות פירות וירקות ביעילות!

5. הפכו את זה לפעילות שתערב את הילדים שלכם

ברגע שאתה קונה פירות וירקות טריים
ברגע שאתה קונה פירות וירקות טריים, אנו ממליצים לאחסן את כל התוצרת המתכלה במקרר.

במהלך מגיפה זו, ילדים לא רק לומדים ומשחקים, אלא גם מעורבים באופן פעיל במטלות בית שונות. פעילות נהדרת אחת היא שטיפת פירות וירקות. זוהי דרך מצוינת ללמד אותם על מושגים שונים כמו מאיזה חלק של הצמח מגיעה תוצרת מסוימת, למשל. גזר וצנון הם שורשים, תרד הוא ירק עלים וכן הלאה. באמצעות פעילות זו, הם יכולים גם ללמוד מילים, צורות, גדלים, מרקמים וצבעים חדשים. זוהי דרך מצוינת לעסוק גם בילדים גדולים יותר.

עקוב אחר הטיפים הבאים כדי להבטיח שילדיך צורכים פירות וירקות נקיים בכל עת!

טיפ סודי: אתה יכול גם לנסות את המותגים הטובים ביותר של הודו בחינם ממש כאן.