איך מנקים ארגז חול לחתולים?

או שאתה רק רוצה לדעת איך לנקות את ארגז החול של החתול שלך ובאיזו תדירות אתה מנקה ארגז חתולים
האם אתה בעל חתולים חדש, או שאתה רק רוצה לדעת איך לנקות את ארגז החול של החתול שלך ובאיזו תדירות אתה מנקה ארגז חתולים?

האם אתה בעל חתולים חדש, או שאתה רק רוצה לדעת איך לנקות את ארגז החול של החתול שלך ובאיזו תדירות אתה מנקה ארגז חתולים? המשך לקרוא לקבלת עצות נהדרות.

שלבים מרכזיים:

 1. גרפו מוצקים וגושים של שתן מארגז החול מדי יום.
 2. כל שבוע עשה ניקוי עמוק לארגז החול.
 3. השתמש בסודה לשתייה כדי לעזור להפחית ריחות.

ארגז חול לחתולים חיוני לכל משק בית עם חתולים, בין אם הם גורי חתולים או ותיקים פרוותיים של מגש ההמלטה, הם צריכים להקל על עצמם איפשהו... ואתם מעדיפים שזה יהיה בארגז החול שלהם מאשר על החדש שלך. שטיח!

לדעת איך לנקות פסולת חתולים זה לא הכישורים הזוהרים ביותר, אבל זה חיוני כדי שתוכל לשמור על הבית שלך נקי ולעזור לשמור על בריאות חיות המחמד שלך. למעשה, זו יכולה להיות משימה פשוטה מאוד ברגע שאתה מבין את זה ומוצא אסטרטגיה יעילה. אז מהי הדרך הטובה ביותר לנקות ארגז חול לחתולים ובאיזו תדירות כדאי לעשות זאת?

זכור לנקות את הסקופר שלך באופן קבוע. אתה תשתמש בו על בסיס יומי, אז עדיף לתת לו להשפריץ עם חומר חיטוי כמו תרסיס אקונומיקה של Domestos פעם בשבוע כשאתה מנקה את ארגז החול עצמו. זה יוודא שכל החיידקים יסולקו. רק זכרו לעקוב אחר ההוראות על תווית המוצר ולפעול לפי כל הוראות הבטיחות.
עד כמה אתה מודאג מחטא בזמן הניקוי?

באיזו תדירות אתה מנקה ארגז חול לחתולים?

די בגריפת מוצקים וגושים של שתן מארגז החול או ממגש החתולים שלך מדי יום כדי לשמור על טריותם, אך עדיין תצטרך לבצע ניקוי עמוק מדי שבוע. אם יש לך יותר מחתול אחד שמשתמש בארגז החול, ייתכן שיהיה עליך לנקות אותו באופן קבוע יותר, בערך פעמיים או שלוש בשבוע, תלוי בתדירות השימוש בו.

כיצד לנקות שתן וצואה של חתולים מארגז החול - מדי יום

לפני שתתחיל, הקפד לשים זוג כפפות גומי ומסכה כדי להפחית את הסיכון לטוקסופלזמה, וירוס שעלול להידבק באמצעות צואת חתולים. ואם את בהריון, כדאי להימנע לחלוטין מניקוי מגש החול - גייס מישהו אחר במשק הבית שלך שיעשה את העבודה עבורך.

כיצד לנקות ארגז חול לחתולים - מדי שבוע
כיצד לנקות ארגז חול לחתולים - מדי שבוע.

כדי להתחיל, כל מה שאתה צריך זה סקופר:

 1. תפוס את הסקופ שלך והסר כל צואה או גושי שתן מהמלטה.
 2. הכניסו את הפסולת לשקית חד פעמית וזרקו לפח החיצוני - לא את זה שאתם שומרים במטבח שלכם.
 3. מלאו את המלטה, במידת הצורך.

אזהרת בטיחות

השתמש ביוצידים בצורה בטוחה. קרא תמיד את התווית ואת פרטי המוצר לפני השימוש.

כיצד לנקות ארגז חול לחתולים - מדי שבוע

כאשר הניקוי העמוק השבועי הזה מגיע, היו מוכנים בשיטה הפשוטה הזו בת שבעת השלבים. עדיף לעשות זאת בחוץ, או שאתה יכול להשתמש בכיור המטבח, רק הקפד לחטא את האזור לאחר מכן.

כמו כן, זכרו ללבוש כפפות גומי ומסכה בעת ניקוי ארגז חול לחתולים.

 1. פתחו שקית חד פעמית רחבה ככל האפשר והטיפו בזהירות את תכולת ארגז החול לתוך השקית. או עשה זאת בחוץ או וודא שיש לך מחבת אבק ומברשת בהישג יד כדי לנקות כל שפיכה.
 2. השתמש בסקופ שלך כדי לגרד כל פסולת מיובשת מהקופסה.
 3. יש לטאטא כל נשפך לתוך השקית, לאטום ולהניח בפח החיצוני.
 4. רססו את הקופסה עם אקונומיקה מסחרית, כמו ספריי אקונומיקה של Domestos, ונגבו אותה באמצעות ספוג נקי או מטלית. זכור לעקוב אחר ההוראות על תווית המוצר ולשמור על הכפפות. לחלופה עדינה יותר, אתה יכול לנסות תמיסה של מים חמימים ונוזל כלים. הקפד לשפשף את החלק הפנימי והחיצוני של הקופסה.
 5. שטפו את הקופסה כדי לוודא שכל האקונומיקה או הסבון נשטפו.
 6. השאר את הקופסה כדי לנסות. ייבוש אוויר הוא הטוב ביותר, אבל אם אתה קצר בזמן אתה יכול להשתמש במגבות נייר כדי לנגב אותו. חשוב לוודא שהקופסה יבשה לחלוטין לפני שמכניסים את המלטה הטרייה, שכן המלטה תידבק לקופסה אם היא עדיין רטובה.
 7. לאחר שהקופסה יבשה, מלאו מחדש בפסולת והחזירו אותה למקום הרגיל שלה, מוכן לשימוש חיית המחמד שלכם.

פריצות לריח של ארגז חול לחתולים

ניקוי ארגז החול לחתול שלך באופן קבוע אמור לעזור לשמור על ריח רענן, אבל יש אמצעים נוספים שתוכל לנקוט כדי להאריך את הטריות.

 • מפזרים שכבה דקה של סודה לשתייה על תחתית המגש לפני מילוי מחדש במלטה. סודה לשתייה סופגת במיוחד כך שהיא יכולה לעזור לשמור על ריחות מגעילים.
 • נסה סוג אחר של המלטה. חלק מהמלטות לחתולים תוכננו במיוחד כדי להילחם בריחות, כך שכדאי לנסות מותג חדש. פסולת חיטה היא גם אפשרות טובה מכיוון שהיא עוזרת באופן טבעי לשלוט בריחות. כמו כן, אתה עשוי לגלות שהמלטות מתגבשות טובות יותר במלחמה בריחות מאשר גרסאות שאינן מתגבשות.
 • ודא שהחדר מאוורר היטב. אל תסתיר את ארגז החול בחלל חשוך וסגור - זה רק יחמיר את הריח. שמור את ארגז החול שלך באזור מאוורר היטב והקפד לפתח חלון באופן קבוע.

עכשיו אתה יודע איך לנקות מגש אשפה לחתולים בכמה צעדים פשוטים, אתה יכול לשמור על ריח רענן של הבית שלך ולשמור על בריאות חיית המחמד שלך!