איך לכבס בגדים בצורה הנכונה כדי לגרום להם להחזיק מעמד זמן רב יותר?

המשך לקרוא כדי לדעת כיצד לכבס בגדים ביד וכמה נקודות שימושיות שכדאי לזכור בעת כביסה במכונה
המשך לקרוא כדי לדעת כיצד לכבס בגדים ביד וכמה נקודות שימושיות שכדאי לזכור בעת כביסה במכונה.

חשוב לדעת איך לכבס את הבגדים שלך בצורה הנכונה. הנה כמה טיפים שיעזרו לך לנקות את הבגדים שלך בצורה יעילה ויעילה.

לכבס את הבגדים בצורה הנכונה יכולה להיות השפעה חיובית עצומה על החיים שלהם. לדוגמה, אם אתה משתמש במים חמים כדי לשטוף את צעיפי המשי או החולצות שלך, זה עלול בסופו של דבר להרוס את הגימור החלק שלהם. סייאנג לאנג דיבה? כדי לשמר את הצבע, הצורה והבהירות של הבגדים שלך, חשוב להשתמש בטמפרטורת המים הנכונה ובשיטת הכביסה המתאימה. המשך לקרוא כדי לדעת כיצד לכבס בגדים ביד וכמה נקודות שימושיות שכדאי לזכור בעת כביסה במכונה. לאבא או מקינה, רגע! טיפים לכביסה מוקדמת: לפני שתתחיל לכבס בגדים, עליך לנקוט בצעדים ההכרחיים האלה כדי לקבל את התוצאות הטובות ביותר

ישנן שתי נקודות עיקריות שכדאי לזכור בעת ארגון או מיון הכביסה: בד וצבע. כדאי להכין ערימות לפי צבע הבגד והבד. אסור לכבס בגדים בהירים וכהים יחד. כמה בדים, כמו ג'ינס, צריכים יותר קרצוף ולחץ. זה עשוי להיות הרסני עבור בדים עדינים כמו קשמיר. לכן, חשוב למיין את הכביסה לפי הבד. אם אתה רוצה את ההחזר הטוב ביותר על ההשקעה שלך בבגדים, תמיד עקוב אחר הוראות תווית טיפול הכביסה. כאן תבחין שפריטי לבוש מסוימים עשויים להזדקק לניקוי יבש בלבד בעוד שאחרים זקוקים לשטיפה ידנית במים בטמפרטורה מסוימת. קרא את תווית הטיפול כדי לספק את הטיפול הטוב ביותר לבגדים שלך.

חשוב לדעת איך לכבס את הבגדים שלך בצורה הנכונה
חשוב לדעת איך לכבס את הבגדים שלך בצורה הנכונה.

חשוב מאוד לבדוק אם פריטי הלבוש שלך עמידים לצבע. אחת הדרכים הקלות ביותר למנוע את בעיית העברת הצבע במהלך הכביסה היא לבצע בדיקת דימום צבע. כדי לבדוק, הרטיבו מקלון צמר גפן ושפשפו אותו בחלק הפנימי של פריט הלבוש. אם הספוגית נשארת לבנה, אתה יכול להיות בטוח שהצבע לא יזוז במהלך הכביסה.

חשוב מאוד לפתוח את כפתורי החולצות לפני הכביסה. אם לא תעשה זאת, ייתכן שתצטרך להתמודד עם חורי כפתור קרועים בחולצה שלך. כמו כן, הדק את הרוכסנים של הג'ינס והשמלות שלך. זה אולי נראה בסיסי, אבל אולי זה אחד משלבי ההדחה החשובים ביותר.

בדוק כדי לראות ולוודא שכל הכיסים בג'ינס/שמלות שלך ריקים. מטבעות וכפתורים שנשפכים מהכיס עלולים לפגוע בתוף המכונה שלך ולגרום להוצאות תיקון מיותרות.

אם אתה רוצה את ההחזר הטוב ביותר על ההשקעה שלך בבגדים
אם אתה רוצה את ההחזר הטוב ביותר על ההשקעה שלך בבגדים, תמיד עקוב אחר הוראות תווית טיפול הכביסה.

אל תכבס את הבגד שלך מבלי לטפל תחילה בכתמים. זכרו, ככל שתטפלו בכתמים מוקדם יותר, כך יהיה קל יותר להיפטר מהם. כביסה וייבוש של הבגד המוכתם שלך מבלי לטפל בכתמים יגרמו להשקעת הכתם בצורה יציבה יותר בבד הבגד שלך. מהיראפ אחרי זה.

איך לכבס בגדים

שיטה 1: שימוש במכונת כביסה

 1. דע באיזו טמפרטורה לבחור

  למכונות כביסה הגדרות טמפרטורת מים שונות. יש בדים שצריך לכבס במים חמים בעוד שבדים אחרים צריכים להישטף במים קרים. עליך להחליט את טמפרטורת המים, על סמך הצבע והבד של פריטי הלבוש שלך.

  בגדים בהירים ולבנים שהוכתמו מאוד יש לכבס במים חמים. החום ירים את הכתמים מהבד. בגדים בצבע כהה ובגדי כותנה יש לכבס במים קרים.

 2. דע באיזה גודל עומס לבחור

  אל תנסה למלא את תוף המכונה שלך עם כל הכביסה שלך בבת אחת. אתה תמיד יכול להפעיל מחזור כביסה נוסף. הימנע מסיקסיקאן, מכיוון שדחיסה של המכונה שלך תשפיע על הביצועים שלה.

 3. דע באיזה מחזור לבחור

  כמו במקרה של טמפרטורת מים, בדים שונים ללא ספק זקוקים למחזורי כביסה שונים.

  בחר את מחזור הכביסה הרגיל עבור הבגדים הרגילים והלבנים שלך. ובחרו מחזור כביסה עדין עבור התחתונים העדינים והבגדים העשויים מבדים עדינים כמו תחרה, צמר וכו'. כמו כן, תמיד יש להדק את הרוכסנים ולפתוח את הכפתורים לפני העמסתם למכונה. אחרת, הבגד יכול להימתח ולהתעוות, ב-mag-iiba ang hugis.

 4. דע באיזה נוזל כביסה להשתמש

  בהתאם לבד הבגדים שלך ולרמת העומס של התערובת שלך, עליך להוסיף נוזל כביסה מתאים. ישנם 3 סוגים עיקריים של נוזלי כביסה: חומרי ניקוי, חומרי הלבנה ומרכך כביסה. לא משנה באיזה נוזל תבחר, בדוק תמיד את האריזה כדי להבין את הוראות השימוש הנכונות.

  לשטיפת הבגדים הצבעוניים שלך, אנו ממליצים על חומר ניקוי נוזלי של Breeze מכיוון שהוא תוכנן במיוחד עבור מכונות כביסה. זה לא משאיר שאריות (כמו שאבקות עושות) כי זה נוזל שמתמוסס לחלוטין במים. זה גם עוזר לשמור על חיי מכונת הכביסה שלך. בדוק את תווית האריזה כדי להבין את הוראות השימוש הנכונות.

  אנו מציעים לך להוסיף מרכך בד במהלך מחזור השטיפה. אתה יכול להשתמש במרכך בד Comfort Care. מרכך בד זה מרכך את הבגדים ושומר על בגדים חדשים למשך זמן רב יותר.

 5. יבש את הבגדים שלך

  יש בגדים שצריך לייבש באוויר. עבור אחרים, אתה יכול להשתמש במייבש המכונה. השתמשו בתפאורה הכבדה לבגדים לבנים ועדינה לבדי מאס דליקאדו עדינים יותר.

שיטה 2: שטיפת בגדים ביד

 1. מיין וארגן את הכביסה שלך

  מיין את הבגדים שלך לפי צבע, הפרד את הכהות והאורות שיש לכבס בשתי קבוצות נפרדות.

 2. תפוס קרחת או דלי

  מלאו דלי או כיור הכביסה במים חמימים.

 3. לטפל בכתמים

  אתה יכול לטפל בכתמים באמצעות חומר ניקוי נוזלי כמו בריז אבקת או חומר ניקוי נוזלי. פשוט מרחי אותו ישירות על הכתם לפני שתמשיך בכביסה רגילה

 4. הוסף חומר ניקוי

  תצטרך להשתמש בחומר הניקוי הנכון עבור הבד שלך כדי לכבס את הבגדים ביד כמו שצריך, כי חלק מהבגדים העדינים בהחלט יצטרכו מוצר עדין.

 5. להשרות

  השרו כל פריט לבוש במים למשך מספר דקות כדי להבטיח שהם סופגים את חומר הניקוי במלואו.

 6. לשטוף

  התחל לשטוף כל פריט, ללוש, לסובב את הבגדים, כדי שהם יקבלו כביסה יסודית. טעות נפוצה שיש להימנע ממנה בזמן שטיפת ידיים של הבגד שלך היא שימוש בכמות גדולה מדי של חומר ניקוי. כאשר אתה משתמש באבקת חומר ניקוי בכמות מוגזמת, היא עלולה להשאיר שאריות על הבגדים שלך לאחר כיבוסם. השתמש תמיד בכמות הנכונה של חומר ניקוי. בדוק את הוראות השימוש בחבילה כדי להבין מהי הכמות הנכונה בדיוק.

 7. לשטוף

  שטפו במים חמימים ונקיים. הפעל כל פריט מתחת לברז וסחט החוצה עד שכל חומר הניקוי נעלם.

 8. יבש

  השאר את הבגדים לייבוש בחדר מאוורר היטב. אתה יכול לייבש בגדים לבנים תחת אור שמש ישיר על חבל כביסה.. תמיד יבש את הבגדים הצבעוניים שלך במלילים או בצל חלקי על חבל כביסה.

על אילו נושאים תרצה לקרוא?

שמור על מראה הבגדים שלך בהירים ומריח רענן על ידי כביסה יסודית. שימו לב לצרכים הספציפיים שלהם כדי לגרום להם להחזיק מעמד זמן רב יותר.

יבש את בגדי הצמר שלך בצורה שטוחה. אין לתלות את בגדי הצמר על חבל הכביסה מכיוון שהוא עלול להימתח יתר על המידה ולפגוע בצורתו. מורחים אותם על משטח שטוח באזור מוצל. ודא שהחדר מאוורר היטב.