איך לגהץ את הבגדים שלך?

כיצד לגהץ מכנסיים וכיצד להכין את הבגדים שלך לגיהוץ
המשך לקרוא כדי ללמוד כיצד לגהץ חולצה, כיצד לגהץ מכנסיים וכיצד להכין את הבגדים שלך לגיהוץ.

בין אם אתה טירון או פשוט לא עשית את זה זמן מה, הטיפים האלה על איך לגהץ בגדים יעזרו לך לעשות את זה נכון. למד כיצד להשתמש במגהץ היום.

אולי זו הפעם הראשונה שלך מחוץ לבית או שאולי עבר זמן מה מאז שהיית צריך לעשות את זה בפעם האחרונה, אבל בשלב מסוים בחיים כולם צריכים לדעת איך להשתמש במגהץ. אם זה אתה, המדריך הזה כאן כדי לעזור. המשך לקרוא כדי ללמוד כיצד לגהץ חולצה, כיצד לגהץ מכנסיים וכיצד להכין את הבגדים שלך לגיהוץ.

בדומה למרכך שיער שמקל על צחצוח השיער שלך, הוספת מרכך כביסה טוב כמו Comfort לכביסה שלך תקל על גיהוץ הבגדים.
האם אורח החיים שלך במהלך הנעילה של קוביד-19 השפיע על סוג הכתמים שאתה מקבל על הבגדים שלך?

שלב 1: לכבס את הבגדים שלך

לפני שתתחיל ללמוד איך לגהץ בגדים, אתה צריך לדעת איך לכבס אותם. חום יכול לאטום כתמים וריחות ולכן גיהוץ בגדים מלוכלכים רק יקשה על הדברים.

ראשית, בדוק את תווית הבגד לקבלת הדרכה כיצד לכבס את הבגדים שלך וכיצד לגהץ אותם - אם אינך בטוח מה המשמעות של כל הסמלים אז המדריך שלנו יכול לעזור.

לאחר מכן, הפנה את תשומת לבך למכונת הכביסה שלך. אתה רוצה להגדיר אותו לטמפרטורה ולמחזור הסחיטה הנכונים עבור הבדים שאתה מכבס ולהשתמש בחומר ניקוי מהימן כמו Skip או Surf. לטיפים נוספים, קרא את המאמר שלנו בנושא ' כיצד להשתמש במכונת כביסה '.

שלב 2: תן להם להתייבש

לפני שתתחיל ללמוד איך לגהץ בגדים
לפני שתתחיל ללמוד איך לגהץ בגדים, אתה צריך לדעת איך לכבס אותם.

מעט לחות יכולה לעזור למגהץ להחליק ביתר קלות על בגדים - במיוחד אם אין לו כפתור קיטור - אבל גיהוץ הבגדים שלך כשהם רטובים עלול לפגוע בבד או לגרום לקמטים להיות בולטים יותר. ודא שהם יבשים לפני שאתה מתחיל.

בטיחות קודמת לכול!

אל תשכחו לכבות את המגהץ מיד לאחר שסיימתם, ולתת לו להתקרר לפני שתניחו אותו.

שלב 3: אסוף את הכלים שלך

כדי להתחיל ללמוד איך לגהץ, תצטרך:

אז אתה צריך לשלוט איך להשתמש במגהץ. לאחר שהברזל שלך מתמלא במים וחובר לחשמל, הגדר את חוגת הטמפרטורה על המגהץ להגדרה הנכונה והמתן עד שיתחמם. אם אינך בטוח באיזו טמפרטורה להשתמש, התחל נמוך והעלה בהדרגה. חומרים עדינים יותר כמו משי יכולים להיות רגישים במיוחד לחום אז אולי כדאי לגהץ אותם דרך מטלית נקייה.

שלב 4: למד כיצד לגהץ חולצה, מכנסיים ושאר דברים חיוניים

היסודות של גיהוץ זהים עבור רוב הבגדים, אבל עבור פריטים רשמיים יותר כמו חולצות ומכנסיים, מומלץ לעקוב אחר ההוראות הבאות כדי להקל על כך:

איך מגהצים חולצה

 1. התחל עם הצווארון. צץ אותו וגהץ תחילה את הצד התחתון, כך שהנורא מכל הקמטים יוסתר. לאחר מכן הפוך אותו וגהץ את החלק החיצוני.
 2. לאחר מכן, בצע את האזיקים. השתמשו בנקודה הצרה של המגהץ כדי להחליק סביב הכפתורים (לעולם לא למעלה - הם יימסו). שוב, התחל עם הפנים, ואז עשה את החוץ.
 3. גהצו את חזית החולצה, החל מהצד עם הכפתורים. עברו על הצד ההפוך אם יש כיסום שצריך להחליק למטה.
 4. מגהץ את הגב. אולי תמצא את זה הכי קל למקם את השרוולים בריבוע עם הלוח.
 5. מגהץ את השרוולים. החלק הזה הוא מסובך: תצטרך להניח אותם שטוח, כך שהתפר יהיה בקצה, ולוודא שהם חלקים ככל האפשר לפני שתתחיל. התחל בכתף, וודא שאתה מגהץ את שני הצדדים.

איך לגהץ מכנסיים

 1. אם למכנסיים שלך יש כיסים, הפוך אותם מבפנים החוצה וגהץ אותם תחילה.
 2. לאחר מכן, התמודד עם הזבוב, התפרים והמכפלות. זה יעזור לך לשמור על שאר הבד שטוח.
 3. החלק את חגורת המותן על הקצה הצר של הלוח שלך, עוף מטה וגהץ את חגורת המותן, הפוך אותו תוך כדי. עברו קלות על הכיסים כדי למנוע קו מתאר.
 4. קפלו את המכנסיים לאורך וגהצו את הרגליים, החל מהשולי ועד לחגורת המותן. הופכים אותם ועושים מכל הצדדים.
 5. אם למכנסיים שלך יש קפל, יש ליישר את התפרים זה לזה ולחצו עליהם קלות. אין צורך ללחוץ על הקמט עצמו - עדיף לשמור אותו עדין.

עכשיו אתה יודע איך לגהץ בגדים! בדוק אותם לפני שאתה מחזיר אותם לארון הבגדים שלך.

 • גהצו את הבגדים רק כשהם נקיים ויבשים
 • קרא בעיון את תווית הבגד
 • התחל בטמפרטורה נמוכה
 • עבדו מהר - אל תתנו למגהץ לשבת על הבד