כביסה היא חלק מחיינו, אז גם כשאנחנו רוצים להיות אדיבים לסביבה, אנחנו עדיין צריכים למצוא דרכים לשמור על הבגדים שלנו נקיים. הפתרון הטוב ביותר הוא לשטוף עם פחות מים. אז משימוש במוצרי ניקוי אקולוגיים ועד לייבוש כביסה ללא מייבש כביסה - המשך לקרוא להרבה עצות כביסה ידידותיות לסביבה.

  1. סוג

  2. הכן את ציוד הכביסה שלך

  3. להשרות

  4. לשטוף

  5. לשטוף

  6. למחוץ

  7. לתלות

כדי להיות יעיל ככל האפשר, ארגן את הבגדים שאתה צריך לכבס לפי צבע. ודא שהלבנים והכהים שלך נמצאים בקבוצות שונות, והניח בדים עדינים או מיוחדים בצד לטיפול פרטני. כך גם עם בגדים מלוכלכים בצורה יוצאת דופן. לאחר שסידרתם הכל, תוכלו להחליט באיזה סדר עדיף להתחיל את התהליך. בדרך כלל זה יהיה לבנים ועדינים, צבעים, כהים, ולבסוף הפריטים המלוכלכים ביותר.

קבל שתי גיגיות מים, או כיור מפוצל אם יש לך. אם אתה שוטף ידיים על בסיס קבוע, וודא שהאמבטיות האלה הן בערך בגודל של ערימת הכביסה שאתה עושה כדי להימנע מהרבה עומסים קטנים. באותה מידה, האמבטיות לא צריכות להיות ענקיות במיוחד מכיוון שהדבר יביא לשימוש בעודף מים - בדיוק מה שאנחנו מנסים להימנע ממנו!

אחת האמבטיות מלאה במים לשטיפת בגדים, והשנייה לשטיפתן. מלאו אותם במים חמים מלכתחילה וכשהם מתקררים באופן טבעי, תשתמשו בטמפרטורה הנכונה לצבע הבגדים שאתם מכבסים! באופן כללי, הלבנים זקוקים לטמפרטורות חמות יותר, והכהה קריר יותר.

השתמש באבקת כביסה לידיים של Surf כדי לקבל בגדים סופר נקיים ללא שימוש במכונה
השתמש באבקת כביסה לידיים של Surf כדי לקבל בגדים סופר נקיים ללא שימוש במכונה.

כששני הדליים מלאים, הוסף אבקת כביסה לאחד מהם לפי ההוראות על תווית המוצר. במקרה של אבקת גלישה, פשוט מוסיפים בכף אחת ומערבבים במשך 15 שניות! שים את הלבנים והעדינים שלך באמבטיה הזו והניח להשרות עד חצי שעה.

ודא שהבגדים עם הסבון מקבלים כביסה יסודית על ידי שימוש בידיים ובזרועותיך או בכלי כלשהו כדי לערבב ולעורר את תכולת הדלי. תנועה זו מפרקת את הלכלוך והשמן על בגדים מלוכלכים בדרך כלל, אבל אל תפחד לתת לחלקים המלוכלכים ביותר של הבגדים שלך טיפול נוסף.

ברגע שאתה מרוצה שהבגדים נקיים, הגיע הזמן להשתמש בדלי השני כדי לשטוף אותם. העבירו אותם לתוך דלי המים הנקי וחזרו על תהליך הזזתם כדי להסיר עודפי חומר ניקוי. בעיצומו של העברת הלבנים שלך לתוך דלי השטיפה, אתה יכול גם להוסיף את הכהות שלך לדלי הכביסה כדי להתחיל בתהליך ההשריה!

הסר את הבגדים מדלי השטיפה בזה אחר זה, סוחט את כל העודפים בחזרה לתוך הדלי. הימנע מסיבוב או סחטת הבד כדי למנוע למתוח אותו. פעולה זו תאפשר לבגדים להתייבש מהר יותר ותקל על התהליך. אם אתה מעדיף לא להשתמש בידיים כל כך הרבה, עטוף אותן במגבת נקייה ויבשה ולחץ כדי להסיר עודפי מים.

בעת ייבוש כביסה, תמיד תלו אותם במקום להשתמש במייבש כביסה - זה הרבה יותר טוב לסביבה! לפני שתתחיל לתלות את הבגדים שלך, שים לב אם יש שמש. אם כן, תוכל לתלות בגדים מבפנים החוצה כדי להימנע מהלבנת השמש. בעזרת חבל כביסה או מתלה, הצמידו את הבגדים שלכם עם כמות טובה של מרווח בין פריטים כדי שיוכלו להתייבש במהירות. הבגדים יתייבשו בהתאם לטמפרטורה ולחות באותו היום, אבל זה ללא ספק התהליך הארוך ביותר של כביסה עם פחות מים!

על ידי שימוש ב-7 השלבים שלמעלה ובחירת מוצרי ניקוי אקולוגיים, כמו אבקת כביסה ידנית מ-Surf, תוכל להשתמש בפחות מים ולהבטיח שהבגדים שלך יהיו סניטריים ומוארים.