ניקוי לאחר הפסקת חשמל: כיצד להסיר שעוות נרות מהבגדים

אתה תצטרך לדעת איך להסיר שעוות נרות מהבגדים והבד במהירות
ברגע שהחשמל יחזור, אתה תצטרך לדעת איך להסיר שעוות נרות מהבגדים והבד במהירות!

הסרת נרות היא קלה כאשר יש לך את השיטות והמוצרים הנכונים לביצוע העבודה! למידע נוסף על הסרת שעוות נרות כאן.

כשהחשמל מתנתק בבית, מה הדבר הראשון שאתה עושה? רוב הסיכויים, זה להגיע לכמה נרות ולהחזיר קצת אור לביתך.

להישאר בחושך בבית יכולה להיות חוויה מפחידה, אז זה רק טבעי להגיע אל הנרות - אבל מה אם בטעות מטפטפים שעווה על הבגדים או הריהוט שלך? ברגע שהחשמל יחזור, אתה תצטרך לדעת איך להסיר שעוות נרות מהבגדים והבד במהירות! למרבה המזל, העצות שלנו להסרת שעוות נרות מכילות את כל הטיפים שאתה צריך.

אתה יכול להסיר שעוות נרות מהבד באמצעות גב של כף, קצת נייר חסין שומן ומגהץ. עם זאת, עליך תמיד לבדוק את תווית טיפול הכביסה של כל פריט לפני ביצוע שיטה זו ולהמשיך בזהירות כדי למנוע נזק.
האם אורח החיים שלך במהלך הנעילה של קוביד-19 השפיע על סוג הכתמים שאתה מקבל על הבגדים שלך?

כיצד להסיר שעווה מבגדים

אתה יכול להסיר שעוות נרות מהבד באמצעות גב של כף
אתה יכול להסיר שעוות נרות מהבד באמצעות גב של כף, קצת נייר חסין שומן ומגהץ.

שפיכת שעוות נרות על הבגדים שלך בזמן האפלה יכולה להרגיש כמו קטסטרופה, אבל אין צורך להתייאש! פשוט הכירו את השלבים הבאים המפרטים כיצד להסיר שעוות נרות מהבד ותוכלו לשחזר את הבגדים שלכם תוך זמן קצר.

הסרת שעוות נרות: מדריך צעד אחר צעד

כדי להסיר שעוות נרות מהבד, בצע את ההוראות הבאות:

 1. קח צעד אחורה

  עד כמה שזה מפתה, ניסיון להתמודד עם השעווה כשהיא עדיין נוזלית עלול להזיק יותר מתועלת. הכתם יכול להתפשט ביתר קלות כשהוא רטוב אז יש מעט סבלנות ותנו לו להתייצב.

 2. תגרד את זה

  השתמש בגב של כף כדי לגרד בעדינות את השעווה לאחר שהתייבשה והתקשה. אתה צריך להיזהר לא לפגוע בבד כאן אז הימנע משימוש בסכינים או כלים חדים אחרים והפעל לחץ עדין, אך אחיד.

 3. לגהץ את הנזק

  לאחר הסרת כמה שיותר מהשעווה שנשפכה, הגיע הזמן להתמודד עם כל שעווה ששקעה ישר לתוך סיבי הבד. הניחו מעט נייר סופג או שומן (או אפילו חתיכה נקייה של מגבת מטבח) מתחת ועל גבי הבד שבו נמצא כתם השעווה. מניחים מגבת דקה על גבי הנייר ומגהצים בזהירות את האזור המוכתם. החלק הקסום הזה של הסרת שעווה נרות אמור לראות את השעווה המחוממת מתחברת לנייר או למגבת המטבח ולהוסרה מהבגדים שלך.

 4. סיים בכביסה כרגיל

  השלב האחרון בהסרת שעוות נרות מבגדים ובד הוא לכבס את הפריטים עם חומר ניקוי כמו OMO Auto Liquid. אתה יכול גם למרוח מוצרים כגון אלה ישירות על הבגדים כטיפול מקדים - רק הקפד לבדוק תחילה את כל המוצרים החדשים על שטח קטן, ולבדוק תמיד את ההוראות בתווית הטיפול של הבגד.

כתמי שעוות נרות קורים לעתים קרובות בזמנים הכי לא נוחים, והם עשויים להיראות קשים להתמודדות. למרבה המזל, ברוב המקרים אינך צריך לדאוג להתחלף עבור חשבונות ניקוי יבש יקרים. למעשה, אם קראת את המאמר הזה, סביר להניח שלא תהיה לך בעיה להבין איך להסיר שעוות נרות מהבגדים בפעם הבאה שהחשמל נכבה.