איך לשמור על ריח האסלה שלך רענן ונקי?

בלוקי האסלה של Domestos מנקים את קערת האסלה עם כל שטיפה
בלוקי האסלה של Domestos מנקים את קערת האסלה עם כל שטיפה, שומרים עליה נקייה ונטולת חיידקים, וחוסכים גם לך זמן.

ניקוי עמוק של האסלה שלך כל יום פשוט לא ריאלי. אם אתם זקוקים לעזרה קטנה בשמירה על האסלה שלכם נקייה והיגיינית ככל האפשר, השקיעו במוצרים מסחריים שעושים עבורכם את העבודה. בלוקי האסלה של Domestos מנקים את קערת האסלה עם כל שטיפה, שומרים עליה נקייה ונטולת חיידקים, וחוסכים גם לך זמן.

ניקוי עמוק של האסלה שלך כל יום פשוט לא ריאלי. אם אתם זקוקים לעזרה קטנה בשמירה על האסלה שלכם נקייה והיגיינית ככל האפשר, השקיעו במוצרים מסחריים שעושים עבורכם את העבודה. בלוקי האסלה של Domestos מנקים את קערת האסלה עם כל שטיפה, שומרים אותה נקייה ונקייה מחיידקים, וחוסכים גם לך זמן.
איך אתה יודע שהמשטחים במטבח ובאמבטיה שלך עברו חיטוי?

שירותים מסריחים היא אחת הבעיות היותר לא נעימות שמגיעות עם ניהול משק בית. עד כמה שזה לא נעים, התמודדות עם ריחות אמבטיה ושמירה על שירותים נקיים חשובים לבית היגייני.

אם האסלה שלך מסריחה, אל תיבהל - אנחנו כאן כדי לספר לך איך לשמור על ריח רענן של האסלה שלך, ולהחזיר את חדר האמבטיה שלך לתפארת הריחני הקודם.

עזרה - האסלה שלי מסריחה כמו ביוב!

בלוקים של בורות של Domestos שומרים על האסלה שלך טרייה ונקייה
בלוקים של בורות של Domestos שומרים על האסלה שלך טרייה ונקייה, והם מכילים כוח אקונומיקה בכל הדחה.

אם מי השירותים או השירותים שלך מסריחים, תצטרך להתחמש באספקה מתאימה כדי להתמודד עם הסירחון. זה מה שאתה צריך:

 • אקונומיקה עבה וחזקה - והרבה ממנה. האקונומיקה העבה של Domestos עושה את העבודה היטב, ומגיעה במגוון ריחות כולל לבנדר בלסט וסאמר פרש.
 • מברשת טואלט נקייה עם זיפי פלסטיק
 • מגבונים חד פעמיים למושב, למכסה ולחלק החיצוני של האסלה שלך
 • בלוקים לשירותים שמתנקים בכל הדחה (מוסיפים כפריחה אחרונה)

מסירי אבנית עשויים להיות שימושיים גם לניקוי עמוק, מכיוון שהם יעילים בהתמודדות עם כתמים מתמשכים. ללבוש תמיד ביגוד מגן כגון כפפות גומי להתמודדות עם אקונומיקה וחיידקי שירותים ולזכור לפתוח חלון כדי לאוורר את החדר.

איך לנקות אסלה לעומק

כשהאסלה שלך מסריחה, הנה מה שאתה צריך לעשות:

 1. כדי להיפטר מכל הכתמים בקערת האסלה, תצטרך גישה לכל המשטח. התחל בכיבוי שסתום המים לאסלה, ולאחר מכן שטוף כדי להפחית את מפלס המים. הרם את מושב האסלה והשפריץ את האקונומיקה סביב השפה והצדדים, תנו לו לזרום במורד הקערה. לשפשף עם מברשת טואלט, לפזר את הנוזל מסביב לקערה תוך כדי. הניחו את המברשת בצד והניחו לעבודה.
 2. בינתיים, סגור את המכסה והשתמש במגבונים החד-פעמיים שלך כדי לנקות סביב המיכל, הצירים, כל חלקי מושב האסלה והבסיס גם כן. זכור להרים את המכסה ולנקות את שני צידי המושב, מכיוון שאזור זה יכול להיות מקור מרכזי לריחות מתמשכים.
 3. תפוס שוב את מברשת הקרצוף שלך ותן לקערת האסלה קרצוף שני, תוך התמקדות באזורים מרכזיים כמו מתחת לשפת ולמטה לתוך עיקול ה-U. בסיום, שטוף את האסלה, השתמש במים המתוקים כדי לשטוף את מברשת האסלה.
 4. כתיקון לטווח ארוך ולתוספת ניקיון וניחוח, אתה יכול להשתמש בגוש בור. דיסקים קומפקטיים אלה מציעים שלושה יתרונות בבלוק אחד, הם מספקים נקיון היגייני של 360 מעלות, רעננות לאורך זמן והסרת כתמים. בלוקים של בורות של Domestos שומרים על האסלה שלך טרייה ונקייה, והם מכילים כוח אקונומיקה בכל הדחה.
 5. מים בשירותים מסריחים? לא עוד! צעד אחורה והתפעל מעבודת היד שלך. האסלה אמורה להיות נוצצת בשלב זה, עם ריח הרבה יותר נעים.

חומרי ניקוי אסלות אלטרנטיביים

תצטרך להתחמש באספקה מתאימה כדי להתמודד עם הסירחון
אם מי השירותים או השירותים שלך מסריחים, תצטרך להתחמש באספקה מתאימה כדי להתמודד עם הסירחון.

אם אינכם מתלהבים מכימיקלים או שאתם פשוט רוצים לעשות שימוש במה שכבר יש לכם בבית, הנה כמה פתרונות ניקוי טבעיים נוספים שכדאי לנסות:

 • חומץ הוא חומר השרייה שימושי עבור ריחות וכתמים כאחד. שפכו כ-3 כוסות לקערת האסלה, הקפידו לכסות כמה שיותר מהצדדים ולאחר מכן קרצוף עם מברשת האסלה. כמה כוסות חומץ בשירותים מדי חודש יכולות למעשה למנוע מכתמי אבנית להופיע שוב.
 • קולה עובדת היטב גם על שירותים מלוכלכים, שכן החומציות הורגת חיידקים והבועות התוססות עוזרות לפרק משקעי אבנית. יוצקים את הנוזל מסביב לשוליים ולקערה ומניחים לשעה או לילה אם אפשר.

אמנם טכניקות אלו יכולות להילחם בריחות אסלה, אך הן לא יעזבו את חדר האמבטיה שלכם עם ריח נקי וריחני, אז אולי כדאי לרסס קצת מטהר אוויר לאחר מכן.

ניקוי האסלה באופן קבוע יבטיח שכתמים ואבנית לא יצטברו לאורך זמן, יחסוך לך זמן ומאמץ בעתיד. לעולם לא תחשוב שוב ' האסלה שלי מסריחה כמו ביוב'! שני עצות אחרונות - השאר את מברשת האסלה ספוגה בתמיסת סבון או בתכשירי ניקוי מדוללים לשירותים, והנח כמה מגבונים חד פעמיים על גבי המיכל לשימוש יומיומי.

תמיד ללבוש כפפות גומי בעת שימוש באקונומיקה ולשמור על אוורור החדר היטב כדי להתאים גוש אסלה, חבר את הכלוב על שפת האסלה, וודא שהוא נמצא בזרימת המים. אל תסיר את הסרט המגן, שמתמוסס עם הזמן. כדי להחליף, לזרוק את כל השאריות לפח, ואז להתאים בלוק חדש. שטפו ידיים לאחר ההתאמה.

 • תמיד ללבוש כפפות גומי בעת שימוש באקונומיקה ולשמור על אוורור החדר היטב
 • כדי להתאים בלוק אסלה, חבר את הכלוב על שפת האסלה, וודא שהוא נמצא בזרימת המים. אל תסיר את הסרט המגן, שמתמוסס עם הזמן. כדי להחליף, לזרוק את כל השאריות לפח, ואז להתאים בלוק חדש.
 • שטפו ידיים לאחר ההתאמה.