איך לאלף גור בסיר?

הדרך הטובה ביותר לאלף גור במהירות היא על ידי קביעת שגרת יומיום והקפדה עליה
ללא ספק, הדרך הטובה ביותר לאלף גור במהירות היא על ידי קביעת שגרת יומיום והקפדה עליה.

בעזרת הטיפים הקלים לביצוע אלו לאילוף גורים, תכשיר את סיר הכלב החדש שלך תוך זמן קצר!

בחרת את החבר הפרוותי החדש שלך וההתרגשות בבית שלך ממש גבוהה. יש כל כך הרבה כיף בעתיד - אהבה וחיבוקים בדרך - אבל אתה צריך לדעת איך לאמן את הגור שלך בסיר כדי לעזור לימים הראשונים האלה לעבור בצורה חלקה. השתמש בעצות אילוף גורים שלנו כדי לבצע את העבודה במהירות.

הדרך הטובה ביותר לאלף גור בסיר במהירות היא ליצור תוכנית שכל המשפחה יכולה להסתבך איתה. לגרום לכולם להסכים על לוח הזמנים ולעמוד בו. זכור לשמור חומר ניקוי חזק, מבוסס אקונומיקה כמו אקונומיקה עבה של Domestos בקרבת מקום כדי להיפטר מכל חיידקים שנגרמו מתאונות במהלך שלב אימון הסיר הזה!
האם אורח החיים שלך במהלך הנעילה של קוביד-19 השפיע על סוג הכתמים שאתה מקבל על הבגדים שלך?

אילוף כלבים בבית מתחיל לפני שהם מגיעים

איך לאלף את הכלב שלך בסיר בשגרה יומיומית
איך לאלף את הכלב שלך בסיר בשגרה יומיומית.

כשזה מגיע להבין איך לאלף גור בבית, ההכנה היא חשובה מאוד. לפני תחילת האימון הביתי, עליך לספק לגור החדש שלך סביבה נקייה ונוחה:

 • נקה והפטר מהבית שלך מריחות חזקים: במיוחד כל כתמי שתן, מכיוון שהגור שלך ילך ישר אליהם. השתמש בחומר ניקוי רב עוצמה המבוסס על אקונומיקה כמו אקונומיקה עבה של Domestos.
 • קבל את הציוד שלך: רצועה, מצעים נוחים וכו' - כל מה שאתה צריך כדי להקל עליהם את אימון הסיר. כלבים צריכים עקביות והיכרות, לכן עדיף שהכל יהיה מוכן לפני שהם מגיעים.

איך לאלף את הכלב שלך בסיר בשגרה יומיומית

ללא ספק, הדרך הטובה ביותר לאלף גור במהירות היא על ידי קביעת שגרת יומיום והקפדה עליה. עקביות תעזור ליישב את הגור שלך ולהתחיל להתנות אותו כדי לדעת היכן - ומתי - לעשות את עסקיו. הנה מתי ואיך לאלף כלב בסיר:

 1. דבר ראשון: קחו את הכלב החוצה וחכו עד שילך - היו סבלניים, כי זה יכול לקחת זמן מה מוקדם.
 2. תגמול: ברגע שהגור שלך עשה את מה שהוא צריך לעשות, תגמל אותו עם חיבוקים וזמן משחק.
 3. האכלה: בשלב הבא, תן לכלב שלך קצת מזון ומים. הם עשויים להראות סימנים של צורך ללכת שוב לשירותים מיד לאחר מכן, אז היו מוכנים! הסימנים כוללים רחרוח מסביב או הפגנת התנהגות של קשקושים.
 4. בוקר: חשוב שמישהו יישאר עם הגור שלך כל הזמן בזמן שאתה מתאמן בסיר. זה רעיון טוב בשלב מוקדם לשמור אותם בחדר אחד - הם ירגישו בטוחים יותר, והתפקיד שלך יהיה הרבה יותר קל.
 5. שעת צהריים: תן לכלב שלך עוד אוכל, המתן קצת זמן אם אתה יכול, וקחו אותו החוצה כדי ללכת לשירותים. כל הזמן אתה מחזק את השגרה, כך שהם מתחילים ללמוד מתי הגיע הזמן ללכת.
 6. לאחר ארוחת הצהריים: לאחר שהגור שלך הצליח, תגמל שוב ולאחר מכן שמור בחדר ייעודי, עד לארוחת הערב.
 7. ארוחת ערב: האכילו בפעם האחרונה ולאחר מכן חזרו על תהליך התגמול לשירותים.
 8. משקה אחרון: הציעו לכלבכם משקה בשעה שנבחרה (בשמונה בערב זה מדריך טוב) ואז הוציאו אותם.
 9. שעת השינה: קח אותם לעצירה אחרונה בשירותים 2 עד 3 שעות לאחר הטיול האחרון, ואז הכניסו את הגור לחדר למשך הלילה כדי למנוע תאונות.

ככה לאלף כלב בסיר! המפתח הוא שגרתי - עקוב אחר אחד והסיכוי שלך לעשות זאת במהירות הוא הרבה יותר גבוה. עכשיו כשאתה יודע איך לאלף את הגור שלך בסיר, אתה יכול לצפות לפחות מתח וליהנות משפע של אהבה והתכרבלות עם החבר הכי טוב החדש שלך.

 • וודאו שהבית שלכם נקי ונקי מריחות עזים לפני הגעת הגור.
 • ערכו לוח זמנים לאילוף גורים בסיר והיצמדו אליו.
 • תמיד יש מישהו עם הגור - ערבבו את כל המשפחה.
 • היו עקביים, תגמלו הצלחה והיו סבלניים!