כיצד להסיר סמן קבוע ממשטחים שונים?

מטיפים כיצד להסיר טוש קבוע מלוח לבן כדי להסיר כתמים ממשטחי עץ
מטיפים כיצד להסיר טוש קבוע מלוח לבן כדי להסיר כתמים ממשטחי עץ, יש הרבה שיטות שאתה יכול לנסות.

יש לכם אמן קטן בבית, או סתם גרפיטי מקרי על השולחן? בכל מקרה, אנחנו כאן כדי להראות לך כיצד להסיר סמן קבוע עם המדריך הפשוט שלנו!

שלבים מרכזיים:

כדי להסיר סמן קבוע, הנה כמה מוצרים שאולי כבר יש לך בבית:

 1. שפשוף אלכוהול ומטלית לחה
 2. משחת שיניים וסודה לשתייה
 3. אקונומיקה עבה של Domestos
 4. מנקה זכוכיות

בין אם יש לכם ילדים קטנים שאוהבים להיות אמנותיים במקומות שהם לא צריכים, או שהייתם קצת מגושם עם עט ללא כיסוי, קל לסמן הקבוע להגיע למשטחים שלכם - ולא כל כך קל להסיר זה! למרבה המזל, עם זאת, ישנן שיטות שאתה יכול לבצע כדי להיפטר מהסימנים הללו. עקוב אחר המדריך שלנו כיצד להסיר סמן קבוע ולעולם אל תלחץ שוב על כתמי עט.

תוהה כיצד להסיר טוש קבוע מלוח? כל שעליך לעשות הוא לשפשף אותו באלכוהול לאחר כל שימוש כדי לשמור על הלוח שלך נקי מכתמים. לטיפים נוספים כיצד לגרום ללוח שלך להיראות ללא רבב, עיין במאמר שלנו בנושא ניקוי לוח.
איך אתה יודע שהמשטחים במטבח ובאמבטיה שלך עברו חיטוי?

כיצד להסיר סמן קבוע מקיר

אם אתה מחפש איך להוריד טוש קבוע מהקיר, יש כמה שיטות שאתה יכול לעקוב אחריהם. הכי קל זה עם אלכוהול, שיפטר מהסימן מבלי להפשיט את הצבע שלך - אם כי תמיד מומלץ לבדוק תחילה על נקודה קטנה וחבויה. לאחר שבדקתם את אלכוהול השפשוף, שפכו אותו על מטלית רחצה ונגבו מעל סימני העט. לאחר מכן, השתמש בספוג ובמים כדי לשטוף את הקיר, ולהיפטר מכל צבע שנותר.

כיצד להסיר סמן קבוע מפלסטיק

תוהה כיצד להסיר טוש קבוע מלוח
תוהה כיצד להסיר טוש קבוע מלוח?

כדי להסיר סמן קבוע מפלסטיק, נסה את השיטות הבאות:

 • צייר מעל הסימון עם טוש מחיקה יבש ומיד נגב אותו, הסר את כתם העט שמתחתיו.
 • השתמש בחומר ניקוי זכוכית, ריסוס אותו ישירות על סימן העט לפני ניגוב עם מטלית רכה.
 • מערבבים יחד סודה לשתייה ומשחת שיניים, מורחים על הכתם ומשפשפים עד להסרת הסימן.
 • מוצר ניקוי טוב, כמו אקונומיקה עבה של Domestos או Handy Andy, יכול גם להסיר סמנים קבועים מסוימים, אז נסה אותם - רק הקפד לבדוק אקונומיקה על חלק לא בולט של הפלסטיק לפני השימוש, ותמיד קרא את הוראות הבטיחות.

שיטות אלו פועלות גם בפתרון שאילתות כיצד להוריד טוש קבוע מהמקרר וכיצד להוריד טוש קבוע מלוח, אז בדוק אותן ומצא את האחד שמתאים לך!

כיצד להסיר טוש קבוע מעץ

בין אם על שולחן או על משטח מטבח, טוש קבוע על עץ קל יותר להוריד ממה שאתה חושב. ניתן למרוח משחת שיניים על האזור ולשפשף אותה עם סמרטוט לח עד שהיא נעלמת, או להשתמש במסיר לק או ספריי לשיער, למרוח ישירות על הכתם לפני הניגוב. עם עץ, תמיד חשוב לעשות תחילה בדיקה נקודתית כדי לוודא שלא הורסים את פני השטח ולהקפיד לא לשפשף את הכתם או הלכה.

מטיפים כיצד להסיר טוש קבוע מלוח לבן כדי להסיר כתמים ממשטחי עץ, יש הרבה שיטות שאתה יכול לנסות. לכן, גם אם יש לכם ילד שאוהב לצייר על קירות או לכתוב על שולחנות, לעולם לא תצטרכו לדאוג שוב לגבי טושים קבועים. רק ודא שאתה קורא את הטיפים שלנו להסרת סימני עטים גם מהעור והבגדים!

מאמרים בנושאים דומים
 1. טיפול בשעווה למשטחים
 2. הסרת כתמים מאריחים קלה
 3. ניקוי רצפות אבן: כך עושים זאת
 4. אבן פולנית ונקייה
 5. ויניל נקי
 6. הסרת קיא מהשטיח: הנה איך