כיצד להשתמש במדיח כלים לתוצאות ללא רבב?

ודא שכלי המטבח שלך בטוחים במדיח כלים
כיצד להטעין מדיח כלים: ודא שכלי המטבח שלך בטוחים במדיח כלים.

ללמוד כיצד להשתמש במדיח כלים בצורה נכונה יכול למנוע נזק לצלחות, לסירים ולמחבתות שלך.

מדיחי כלים הופכים את הניקיון לאחר הארוחה למהיר וקל - ברכה בכל משק בית עמוס. עם זאת, חשוב להשתמש בהם בצורה נכונה כדי למנוע נזק למחבתות, לכלי אוכל וגאדג'טים למטבח שלך.

בין אם אתם כאן כדי ללמוד כיצד להשתמש במדיח כלים בפעם הראשונה ובין אם תרצו לדעת כיצד להטעין מדיח כלים נכון (יש בזה אומנות!), המשך לקרוא כדי לגלות את הדרך הנכונה לשטוף כלים.

אם אינכם בטוחים אם משהו בטוח במדיח כלים, שטפו ביד במקום זאת. בכל שיטה שתבחר, טבליות כלים ונוזל כלים של Sunlight יבצעו את העבודה במהירות.
איך אתה יודע שהמשטחים במטבח ובאמבטיה שלך עברו חיטוי?

כיצד להשתמש במדיח כלים

אם תמיד שטפתם ביד ואתם תוהים כיצד להשתמש במדיח כלים בפעם הראשונה, הגעתם למקום הנכון. או אולי אתם מכירים מדיח כלים אבל הגיע הזמן ללמוד כיצד להעמיס נכון מדיח כלים. להלן הטיפים המובילים שלנו:

גרדו שאריות לפח האוכל

מדיחי כלים נועדו לשאוב מים, לא מוצקים. יש להם שקעים קטנים בתחתית המכונה למטרה זו, כך שכל מזון שנכנס למדיח הכלים עלול לחסום את השקעים הללו ולגרום לניקיון משנה. גרד צלחות לפני העמסתן למדיח הכלים - זה עשוי לקחת דקה, אבל זה עדיף מלשלוף שאריות רטובות של ארוחת הערב שלך ולהפעיל את המחזור שוב.

האם הפריטים שלכם בטוחים במדיח כלים?

או אולי אתם מכירים מדיח כלים אבל הגיע הזמן ללמוד כיצד להעמיס נכון מדיח כלים
או אולי אתם מכירים מדיח כלים אבל הגיע הזמן ללמוד כיצד להעמיס נכון מדיח כלים.

כיצד להטעין מדיח כלים: ודא שכלי המטבח שלך בטוחים במדיח כלים. בעוד מדיחי כלים בטוחים לרוב הפריטים, חשוב לזכור שהם לא משתמשים רק במים חמים; הם גם משתמשים בקיטור בתהליך הייבוש. כל דבר שרגיש במיוחד לחום צריך להיות ממוקם על המדף העליון הרחק מגופי החימום או לשטוף ביד. בדוק את הוראות היצרן אם אינך בטוח. ככלל, כדאי לשטוף את הפריטים הבאים ביד:

 • קריסטל - חום המדיח עלול לגרום לסדקים.
 • ברזל יצוק - את המחבתות והמחבתות הכבדות האלה כדאי לשטוף ביד.
 • כפיות עץ - עץ יכול להיסדק במדיח הכלים.
 • מיכלי פלסטיק - אלו יכולים להתעוות בחום, או אפילו להמיס.
 • בקבוקי תינוקות - המים אינם חמים מספיק כדי לעקר בקבוקי תינוקות.

איך להעמיס מדיח כלים (בדרך הנכונה)

מהי הדרך הנכונה לשטוף כלים? אם אתה משתמש במדיח כלים, ללמוד כיצד לערום פריטים בצורה נכונה יבטיח את הניקיון הטוב ביותר האפשרי.

 • כלי מטבח גדולים, מלוכלכים מאוד, כגון צלחות, סירים ומחבתות צריכים להיות על המדף התחתון. ודא שהצדדים המלוכלכים פונים למרכז המדיח שבו זרימת המים החזקה ביותר.
 • ערמו כוסות, כוסות וקערות על המדף העליון של המדיח, יחד עם פריטי פלסטיק כדי להפחית את הסיכון להיתוך או להתעוות.
 • יש להניח כלים כמו כפות הגשה גדולות או מרית במדף העליון.
 • טען סכו"ם בסלסלת הסכו"ם המיועדת, הנחת ידית הכלים למטה (למעט סכינים). הפרידו סכו"ם עד כמה שניתן כדי לאפשר למים להגיע לכל שטח הפנים. הכנסת תערובת של סכינים, מזלגות וכפות בכל חלק יכולה למנוע מהסכו"ם להיצמד זה לזה.

המפתח הוא לא למלא יתר על המידה. לתוצאות מיטביות, המים וחומרי הניקוי צריכים להיות מסוגלים לגשת לכל משטחי הכלים שלך.

אבקה או טבליות: במה להשתמש במדיח כלים

כעת, כשמדיח הכלים שלך טעון במלואו ומוכן לעבודה, נותר עוד דבר אחד לעשות לפני הלחיצה על התחל - הוספת חומר הניקוי. אז, במה להשתמש במדיח כלים? מה שלא תעשה, אל תשתמש בסבון כלים נוזלי! אתה תילחם בדרך שלך דרך ים של בועות עד סוף המחזור. השתמש במוצרים המיועדים במיוחד למדיחי כלים, כגון אבקת כלים או טבליות של Sunlight.

זכור לנקות את מדיח הכלים שלך על בסיס קבוע כדי להבטיח כלי מטבח נקיים והיגייניים בכל עומס. נקה את המסנן פעם בשבוע, נגב את אטמי הדלת לפי הצורך, הוסיף מלח למדיח כלים וחומר שטיפה בעת הצורך והפעל מחזור חם ריק אחת לכמה חודשים כדי למנוע ריחות לא נעימים.

הנה לך - איך להשתמש במדיח כלים כמו מקצוען!

 • בעת שימוש בטבליות לשטיפת כלים של Sunlight, השתמש בטבליה אחת לכל טעינה.
 • הנח את הטבליה במתקן מבלי להסיר את עטיפת HYDROFILMTM שלה, וסגור את המתקן. בעת שימוש בתוכנית קצרה, הנח את הטאבלט ישירות במדיח הכלים או בסלסילת הסכו"ם. הימנע מטיפול בעטיפת HYDROFILMTM בידיים רטובות.
 • אל תדאג אם נורות אזהרה של מלח וחומר שטיפה נדלקות מכיוון שפונקציות אלו כבר כלולות בטבליות Sunlight All in 1. עם זאת, למים קשים מאוד מומלץ להוסיף מלח.
 • לשמור מחוץ להישג ידם של הילדים. אם התוכן בא במגע עם העיניים, יש לשטוף את העיניים בזהירות במים למשך מספר דקות. הסר עדשות מגע אם רלוונטי ואם אפשר להסיר. אם גירוי העיניים נמשך, פנה לייעוץ רפואי.