האם אתה הורה טרי? נסה את העצות האלה כדי לחטא את הבגדים של התינוק שלך

השתמש בעצות הקלות האלה כדי לשמור על הבגדים של תינוקך נקיים
השתמש בעצות הקלות האלה כדי לשמור על הבגדים של תינוקך נקיים, והתינוק שלך מאושר!

אתה רוצה לתת לתינוק שלך את הטוב ביותר מכל דבר, במיוחד כשזה מגיע לבגדים שלו. אנו מביאים לכם כמה טיפים לכביסת בגדי תינוקות כדי לשמור אותם נקיים.

אם אתם רוצים לדעת איך לכבס את הבגדים של התינוק שלכם, הגעתם למקום הנכון. בזמנים אלו, אתה צריך להיות זהיר במיוחד בזמן כיבוס הבגדים שלהם מכיוון שהעור שלהם עדין ונוטה לזיהומים. אתה לא צריך לקחת שום סיכונים עם בריאות התינוק שלך. הנה כמה טיפים נטולי רעש כיצד לחטא ולכבס את הבגדים של תינוקך בצורה הנכונה.

1) להכין חומר ניקוי טבעי

העור של תינוקך רגיש ולכן חומר ניקוי העשוי מחומרים טבעיים עדיף לכבס את בגדיו. ראשית, חממו את התנור ל-200 מעלות צלזיוס ואפו 6 כוסות סודה לשתייה במשך 20 דקות, עד שהיא הופכת שטוחה ומגרגרית. לאחר שהסודה לשתייה מתקררת, ערבבו 3 חפיסות של סבון תינוקות מגורר כדי ליצור משחה דקה. אחסן את התערובת הזו בכלי נקי והשתמש בכל פעם שנדרש.

2) השתמש במרכך בד

הנה כמה טיפים נטולי רעש כיצד לחטא ולכבס את הבגדים של תינוקך בצורה הנכונה
הנה כמה טיפים נטולי רעש כיצד לחטא ולכבס את הבגדים של תינוקך בצורה הנכונה.

השתמש במרכך בד כדי לכבס את הבגדים של תינוקך. זה מחליק את סיבי הבגדים של תינוקך ושומר על טריותם. שמירה על רכות הבגדים חיונית כדי להגן על העור הרגיש של תינוקך.

3) לשטוף היטב

חיידקים, חיידקים ווירוסים יכולים לשרוד גם על בגדים. הדרך הפשוטה ביותר להבטיח שהבגדים של תינוקך יהיו נקיים וללא חיידקים היא לשטוף אותם ביסודיות. ראשית, טפלו נקודתית בכל אזור מוכתם באמצעות חומר הניקוי שהוכן בטיפ 1. יש למרוח אותו על האזור המוכתם באמצעות גב הכף, או לשפשף אותו ישירות לתוך הבד. המתן 2 דקות ושטוף כרגיל. השתמש בחומר חיטוי כביסה כדי לחסל חיידקים. אתה יכול לנסות להשתמש ב- Lifebuoy Laundry Sanitiser בשביל זה. קרא תמיד את האריזה לקבלת הוראות ובדוק על חלק קטן לפני השימוש.

4) לכבס חיתולים בנפרד

הימנע מלכבס את חיתולי הבד של תינוקך עם שאר הבגדים שלו. זה תמיד רעיון טוב לשטוף אותם במטענים נפרדים כדי למנוע התפשטות של חיידקים.

השתמש בעצות הקלות האלה כדי לשמור על הבגדים של תינוקך נקיים, והתינוק שלך מאושר!