כיצד לנקות סירים שרופים

כיצד לנקות סירים ומחבתות שרופים
כיצד לנקות סירים ומחבתות שרופים.

התגעגעת לאוכל שלך? רוצים לדעת איך מנקים סירים שרופים? הנה הפתרון. אנו מסבירים כיצד לנקות את הסירים בשיטות הנכונות.

לא רק טבחים מתחילים שורפים סירים – זה קורה לרובנו. כל מה שצריך הוא הסחת דעת פשוטה בזמן שאתה מבשל אטריות וכל מה שנשאר לך הוא תערובת עם הסיר האהוב עליך שרוף. יש אנשים שזורקים ישירות את הסיר שלהם ומחליטים לקנות חדש, אבל למה לזרוק את הכסף? אנשים רבים אולי לא יודעים איך לנקות סיר נירוסטה שרוף, אבל זה בעצם מאוד פשוט. ב-5 שלבים בלבד תוכלו לקבל סיר מבריק שמבטיח לעולם לא לאכזב אתכם.

רוצים לדעת איך מנקים סירים שרופים
רוצים לדעת איך מנקים סירים שרופים?

השריית הסירים השרופים שלך תעזור לשחרר כתמים ותקל עליך להסיר אותם מאוחר יותר. שימוש במוצר כמו Cif crema, שנוסח במיוחד להסרת שומן ושאריות מזון שרופים, תשאיר את הסירים שלך ללא רבב ומוכנים לשימוש שוב.

כיצד לנקות סירים ומחבתות שרופים

 1. שלב 1: לשטוף במים חמים

  לפני שאתם בכלל חושבים להתמודד עם שרופים, הדבר הראשון שאתם צריכים לעשות כדי לדעת איך לנקות סירים שרופים הוא פשוט להשרות אותם במים חמים. הדרך הקלה ביותר לעשות זאת היא להביא את הקומקום לרתיחה ולאחר מכן לשפוך בזהירות את המים עד שהם מכסים את האזור הבעייתי. ייתכן שתצטרך להשתמש בשני קומקומים של מים אם קצוות הסיר שרופים. כעת השרייה במים חמים לא תעשה שום הבדל לסימני צריבה. מה שהליך זה מאפשר הוא לשחרר את האוכל השרוף ועוזר להרים את חתיכות האוכל מתחתית הסיר. לאחר מכן תוכל להסיר את המים ולהסיר את כל החלקים הרופפים השרופים, מה שיאיץ את תהליך הניקוי ויקל על הכל. אתה יכול גם להוסיף חומר ניקוי למים חמים.

  הניחו לסיר להשרות לפחות שעה, או לילה שלם.

 2. שלב 2: השתמש במוצרים הנכונים

  לדעת איך לנקות סירים שרופים הרבה יותר קל כאשר אתה משתמש במוצר ניקוי טוב, כמו קרם Cif. פשוט פעלתי לפי ההוראות על התווית. אם כבר השרייתם את הסיר, תגלו שהרבה יותר קל להסיר את החלקים השרופים.

 3. שלב 3: מרחו סודה לשתייה על כתמים עיקשים

  בעוד ששלב 2 מספיק כדי להסיר את רוב הסימנים, ייתכן שתגלה שכמה כתמים עקשניים עדיין לא יצאו. אם אתה רוצה לדעת איך לנקות סיר נירוסטה שרוף, אנו אגיד לך טריק פרקטי מאוד: סודה לשתייה. יוצרים משחה עם סודה לשתייה עד שהיא סמיכה וגרגירי (לא חייבת להיות נוזלית או נוזלת). מרחו את המשחה על הסימנים השרופים והניחו לו לעבוד במשך שעה-שעתיים. סודה לשתייה היא חומר ניקוי נהדר ותעשה פלאים לאותם כתמים שקשה להסיר אותם.

 4. שלב 4: לנגב ולנגב

  אם אתם באמת רוצים ללמוד איך לנקות סירים שרופים, יש דבר אחד שחשוב מאוד לזכור: אל תשתמשו בווירולנה וכדומה. Virulana היא האויב של הנירוסטה האיכותית, כך שכאשר מקרצפים עם סודה לשתייה עדיף להשתמש בספוג רך, במיוחד מכיוון שהסודה לשתייה היא בעצמה חומר שוחק עדין. לסוגים אחרים של סירים, או לסירים הישנים האלה, אפשר להשתמש בווירולנה. קרצוף היא שיטה מהירה יותר להסרת הכתמים האחרונים שנותרו, אך ניגוב עם ספוג מטפל טוב יותר בחומר.

 5. שלב 5: כביסה כרגיל

  זה המידע בכל הנוגע לניקוי סירים שרופים, אבל אולי כדאי להוסיף גם את השלב האחרון, שהוא שטיפה כרגיל. אם אתה בדרך כלל מכניס את הסיר שלך למדיח הכלים, זה בסדר. כל מה שהוא באמת צריך הוא שטיפה אחרונה כדי לוודא שאריות יוסרו.

שימו לב תמיד להוראות הניקוי של היצרן בקניית סיר חדש. לבש כפפות גומי כדי להגן על הידיים שלך בעת הניקוי. אין להשתמש בווירולנה, מכיוון שהיא עלולה להזיק למתכת.