כיצד לנקות ספת בד

כיצד לנקות ספת בד
כיצד לנקות ספת בד.

הספה היא המלך של הבית, שמרו עליה נקייה! אנו מלמדים אותך כיצד לכבס ספת בד בקלות.

הספה היא כמעט כמו בן משפחה. כשאנחנו מגיעים עייפים מהעבודה או מהלימודים, לזרוק את עצמנו לכיסא נוח זה מאוד מרגיע. אבל מה קורה כשהספה מוכתמת? אם יש לכם ספת בד ואינכם יודעים כיצד להסיר כתמים, קראו את המאמר הזה. אנו נותנים לכם את הפתרונות הטובים ביותר לבית כדי שתוכלו ללמוד כיצד לנקות ספת בד מלוכלכת מאוד ונספר לכם מהם מוצרי הניקוי הטובים ביותר.

קרא תמיד את התוויות או התייעץ עם מומחה לפני טיפול בכתמים על ספת הבד שלך. כל חומר דורש תהליך ניקוי שונה. אם ניתן להסיר את כיסויי ספות הבד שלך, שטפו אותם במחזור כביסה עדינים והשתמשו ב- Skip Perfect Delicates לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

כיצד לנקות ספת בד

כדי לדעת איך לנקות ספת בד מלוכלכת מאוד, עלינו קודם כל לנתח את הכיסא ולראות מאיזה חומר הוא עשוי, איזה סוג כביסה הוא מצריך לפי המידע על התווית, ולא פחות חשוב; אם זו ספה נשלפת או לא. אם ניתן להסיר את כיסויי הכיסא ולכבס במכונת הכביסה, Skip perfect delicates היא האפשרות הטובה ביותר, שכן הוא מטפל בצורה הטובה ביותר בבגדים העדינים ביותר שלך ומסיר כתמים במקום. אם לספה שלך אין כיסויים נשלפים, סביר להניח שהיא תצטרך לעבור טיפול יבש. להלן הטיפים והשיטות הטובות ביותר לנקות את ספת הבד שלך ולהשאיר אותה כחדשה.

איך לכבס ספת בד

כיצד לנקות ספת בד
כיצד לנקות ספת בד.

הדבר החשוב ביותר כאשר לומדים כיצד לנקות כסאות בד הוא לזכור כמה דברים לפני שמתחילים לעבוד על כתמים. אנו משאירים לך כמה טיפים על מה שאתה יכול לעשות בשלב הראשון הזה:

 • שאבו את הכיסא. הטיפ הזה שימושי מאוד כשמדובר בשטיפת ספות בד. שאבו את כל פני השטח של הרהיט כדי להסיר אבק, שאריות מזון או שיער של חיות מחמד. אם הכריות אינן מחוברות, הסר אותן לשאיבת אבק טובה יותר.

 • נקה משטחי עץ או מתכת. בעזרת מטלית לחה ומעט חומר ניקוי, נקו את משענות היד וקצוות אחרים של ספת העץ או המתכת.

 • קרא את התוויות. לכל סוג ספה יש שיטת ניקוי ספציפית. קרא את התוויות כדי לקבוע את תהליך הניקוי בהתבסס על הבד של הספה שלך. על סמך הקוד המודפס על התווית, ניתן לקבוע את סוג הטיפול.

 • השתמש באבקת סבון ללא אקונומיקה. אם ניתן לשטוף את הספה במים וסבון, השתמשו בסבון שאינו מכיל אקונומיקה, כגון נוזל דלג.

 • בדוק עם ניקוי יבש. אם הספה שלכם אינה מכילה תוויות עם הוראות כביסה, התייעצו עם איש מקצוע בנושא.

כיצד לנקות ספת בד מלוכלכת מאוד

ישנן שיטות שונות לשטיפת ספת בד מלוכלכת. חשוב לקרוא את התוויות כדי לבחור את שיטת הכביסה הנכונה. להלן רשימה של הקודים ומשמעותם:

 • W: ניתן לשטוף את הכיסא במים.

 • WS: אתה צריך לנקות יבש את הספה שלך, או בניקוי יבש.

 • S: אתה יכול לשטוף את הספה רק עם מוצרי ניקוי יבש.

 • X: רק הספה ניתנת לניקוי יבש. אין להשתמש במים.

איך מנקים ספת בד לבן

לבן מציין טוהר, אבל ספה לבנה יכולה להתלכלך בקלות רבה. אל דאגה, שטיפת ספת בד לבנה אינה קשה.

אם הספה שלך אינה ניתנת להסרה אך הבד עלול להירטב, נסה את העצות הבאות כדי לנקות אותה:

 • להסרת כתמי שומן יש להמליח את הכתם ולאפשר לו לספוג את השומן לזמן מה. לאחר מכן, במיכל עם בקבוק ספריי, מערבבים שני חלקים מים חמים וחלק אחד חומץ. מרססים את הכתם בנוזל. לבסוף, שימו סודה לשתייה על הספה ולאחר מספר דקות שאבו אבק כדי להסיר את האבק והכתמים ייעלמו.

 • לכתמי קפה, ספג את הכתם במפית נייר. לאחר מכן ערבבו מעט מים עם אלכוהול אתילי ושפשפו את הכתם עם מברשת שיניים. לבסוף, יבש עם מטלית נקייה.

 • אם יש לך כתמי דיו או דם, נסה להרטיב את הבד במעט מי חמצן מדולל במים. יבש עם מטלית נקייה וסיימת.

אם לספה שלכם יש כיסויים הניתנים להסרה ולכביסה בנפרד, הכניסו את הכיסויים למכונת הכביסה, למחזור כביסה למעדנים, והוסיפו את הכיסויים המושלמים עדינים. בסוף המחזור, הלבנים שלך יהיו לבנים יותר והכתמים כבר יהיו זיכרון העבר!

כיצד לנקות ספת בד

אנחנו אגיד לך איך לנקות כורסאות בד
אם הספה שלך לא יכולה להירטב, אנחנו אגיד לך איך לנקות כורסאות בד.

אם הספה שלך לא יכולה להירטב, אנחנו אגיד לך איך לנקות כורסאות בד:

 • הסר לכלוך בעזרת מברשת.

 • השתמש בוואקום כדי להסיר שאריות מזון, אבק ושיער של אדם או חיית מחמד.

 • הרטיבו מטלית יבשה במעט מי חמצן או אלכוהול ונגבו את הספה במהירות, מבלי להירטב מדי.

 • כדי להפיג ריח, פזרו על הספה סודה לשתייה, הניחו לה לשבת כמה דקות ואז שאבו את המשטח.

 • חזור על תהליך זה כל 10-15 ימים כדי לשמור על הספה שלך במצב טוב.

אנו מקווים שהטיפים הללו כיצד לנקות ספות בד יעזרו לכם ושתוכלו ליישם אותם! הקפד לקרוא את הטיפים שלנו כיצד לנקות רהיטי עור או עץ. אנו גם משאירים לך מדריך להשאיר את רהיטי המלמין שלך ללא דופי.

קרא את התוויות על הספה כדי לבחור את מוצרי ושיטות הניקוי המתאימים. שטפו את כיסויי הספה עם Skip Perfect Delicates במחזור כביסה עדינים. נקה את הספה שלך לעתים קרובות כדי לשמור עליה במצב טוב.

מאמרים בנושאים דומים
 1. טיפול בשעווה למשטחים
 2. הסרת כתמים מאריחים קלה
 3. ניקוי רצפות אבן: כך עושים זאת
 4. אבן פולנית ונקייה
 5. ויניל נקי
 6. הסרת קיא מהשטיח: הנה איך