כיצד להסיר שריטות מנירוסטה

במאמר זה אנו נותנים לכם את הטיפים הטובים ביותר כיצד להסיר שריטות מנירוסטה
במאמר זה אנו נותנים לכם את הטיפים הטובים ביותר כיצד להסיר שריטות מנירוסטה, כיצד להסיר שריטות מנירוסטה וכיצד לתקן נירוסטה שרוטה.

גלה כיצד להסיר שריטות על נירוסטה עם הטריקים הפשוטים האלה!

כלי בישול מנירוסטה, מכשירי חשמל ומשטחים אחרים הופכים נפוצים יותר ויותר במטבחים כיום. נירוסטה היא חומר שנעים מאוד להסתכל עליו בשל הברק שלה. עם זאת, זהו חומר הנוטה לשריטות, ולכן דורש ניקוי מיוחד. במאמר זה אנו נותנים לך את הטיפים הטובים ביותר כיצד להסיר שריטות מנירוסטה, כיצד להסיר שריטות מנירוסטה וכיצד לתקן נירוסטה שרוטה.

טפל בזהירות במשטחי הנירוסטה שלך כדי להסיר שריטות. השתמש בקרם Cif בסוף התהליך כדי להבריק את משטחי הנירוסטה שלך כדי להיראות כמו חדשים.

כיצד להסיר שריטות מנירוסטה

כיצד להסיר שריטות על נירוסטה
כיצד להסיר שריטות על נירוסטה: שריטות קלות עד בינוניות.

לא ניתן להסיר שריטות וסימנים על נירוסטה. חשוב לשקול איזה סוג של שריטה יש למשטח הנירוסטה על מנת לבחור טיפול מתאים. באופן כללי, אם השריטות שטחיות, ניתן להסיר אותן בקלות על ידי שפשוף עם מטלית ספוגה בשמן צמחי. אחרת, אם למכשיר או למשטח הנירוסטה יש שריטה עמוקה, יש לנקוט באמצעי זהירות אחרים והטיפול יהיה שונה: יש לשייף בחומר לא שוחק כדי להסיר את השריטה מבלי לפגוע יותר מדי בחומר.

כיצד להסיר שריטות על נירוסטה: שריטות קלות עד בינוניות

כפי שהזכרנו קודם לכן, ישנם הליכים שונים להסרת שריטות שטחיות מנירוסטה:

 1. שמן צמחי הוא פתרון טוב מאוד אם אתה צריך לדעת כיצד להסיר שריטות מנירוסטה.

  אתה רק צריך לשים שמן צמחי על השריטה ולשפשף עם מטלית יבשה, לפזר את השמן. זה יעזור להסתיר שריטות על הנירוסטה. לאחר מכן יש לשטוף את האזור במפית נייר.

 2. אתה יכול לשייף את משטח הנירוסטה

  בעדינות עם ספוג לא שוחק כדי להסיר שריטות.

 3. מערבבים מעט אפר (נייר או סיגריה) עם שמן במיכל עד שנוצרת משחה.

  לאחר מכן יש למרוח את הדבק על השריטה בעזרת מברשת. הניחו לו לפעול כ-10 דקות ולאחר מכן הסר את התערובת בעזרת צמר גפן. אתה תראה שהשריטות כבר לא נראות.

 4. השתמש בקרם cif

  מרחי קרם Cif על אזור השריטה, בעזרת מטלית רכה, המכסה את האזור לחלוטין. שיחקתי את האזור עם פלנל ובמידת הצורך חזרתי על התהליך הזה מספר פעמים עד שהפסים כבר לא מורגשים.

 5. אם אתם רוצים לדעת כיצד להסיר שריטות מנירוסטה שאינן כל כך שטחיות, שיטה טובה היא להשתמש במשחת שיניים מלבינה.

  שים את משחת השיניים המלבינה על מברשת שיניים שאינה בשימוש. מרחו את הדבק על השריטה. נגב עם מטלית לחה כדי להסיר את משחת השיניים. חזרתי על התהליך עד שהשריטה כוסתה לחלוטין.

 6. לאחר טיפול בשריטה בכל אחת מהשיטות הנ"ל, טפחו מעט שמן זית על האזור בעזרת מטלית רכה.

  שמן זית משמש כמבודד ומרכך לאזור הפגוע.

כיצד לתקן נירוסטה שרוטה: שריטות עמוקות

כעת, כשאתה יודע כיצד להסיר שריטות מנירוסטה, אנו הולכים להראות לך כיצד להסיר שריטות מנירוסטה עמוקות יותר. אם אף אחת מהשיטות לעיל לא עובדת בשבילך, זה אומר שלשטח הפלדה שלך יש שריטה עמוקה. במקרים אלו עדיף לתקן נירוסטה שרוטה בעזרת נייר זכוכית רטוב. בצעתי את השלבים הבאים:

 1. הרטיבו את משטח השריטה עם מטלית או ספוג במים.

 2. קח נייר זכוכית והרטיב אותו במים.

 3. העבירו את נייר הזכוכית הרטוב על משטח הנירוסטה, באזור השריטה, מבלי ללחוץ יותר מדי. שמור על פני השטח ועל נייר הזכוכית רטובים לאורך כל התהליך.

 4. לאחר שתסיים, נגב את האזור עם מטלית לחה נקייה.

 5. לבסוף, יבש את האזור עם מטלית מיקרופייבר.

 6. יש למרוח קרם Cif כדי לסיים את ליטוש המשטח ולהפוך אותו למבריק.

עכשיו אתה יודע איך להסיר שריטות על נירוסטה. זכור: זה לא משנה אם יש שריטות שטחיות או עמוקות למשטחי הפלדה שלך, אתה תמיד יכול להשתמש בקרם Cif כדי להבריק אותם ולהעניק להם את הגימור הטוב ביותר.

מאמרים בנושאים דומים
 1. ניקוי פרקט למינציה – כך זה עובד
 2. איך מנקים נירוסטה?
 3. הסרת כתמים מאריחים קלה
 4. ניקוי רצפות אבן: כך עושים זאת
 5. אבן פולנית ונקייה
 6. ויניל נקי