סודות איך לנקות מראה - ראה טריקים

אולי המשימה הקשה ביותר אם אינכם יודעים כיצד לנקות מראה מוכתמת
אולי המשימה הקשה ביותר אם אינכם יודעים כיצד לנקות מראה מוכתמת, היא לא הכתמים עצמם, אלא הימנעות מסימנים לאחר הניקוי.

מצאתם מראה אידיאלית לסביבה שאתם רוצים לקשט מחדש, אבל היא מאוד ישנה ואטומה? אנו מלמדים אותך כיצד לנקות מראה ישנה ועוד.

מראה, מראה, מי מהכל הכי נקי? אם נראה שקשה לענות על שאלה זו בגלל כתמים וסימנים, אולי הגיע הזמן לתת למראות שלך ניקוי עם זכוכית Cif ומשטחים עדינים. עקוב אחר העצה שלנו כדי להפוך את הבית שלך לנקי ביותר בכפר.

כתמים על מראות נראים לרוב קשים, במיוחד אם המראות נמצאות במקומות שבהם מצטבר הרבה שומן או אם הן חשופות לחומרים מסוימים, כמו איפור. יש לך ספקות כיצד לנקות מראה מוכתמת? התשובה קלה: השתמש תמיד במוצרים ובכפפות ספציפיים כדי להגן על העור שלך.

כיצד לנקות מראות מבלי להשאיר סימנים

אנו מלמדים אותך כיצד לנקות מראה ישנה ועוד
אנו מלמדים אותך כיצד לנקות מראה ישנה ועוד.

אולי המשימה הקשה ביותר אם אינכם יודעים כיצד לנקות מראה מוכתמת, היא לא הכתמים עצמם, אלא הימנעות מסימנים לאחר הניקוי. אל תחמיצו את השלבים האלה כדי לגרום להם לזרוח!

 1. השתמש במטליות רכות:

  כמה מטליות או סמרטוטים משירים מוך שקשה מאוד להסיר לאחר מכן.

 2. עיתון הוא בעל ברית נהדר בניקוי מראות:

  תחילה הרטיבו פיסת נייר ונגבו את הלכלוך, לאחר מכן עברו עליה עם עיתון יבש כדי שלא יישארו פסים.

 3. השתמשו בחומץ לכתמים הקשים ביותר:

  אפשר לרסס את העיתון במעט חומץ לבן לניקוי המראה או ליצור תמיסה עם חומץ לבן ומים ולמרוח ישירות על המראה.

 4. כיצד לנקות את המראה בחדר האמבטיה:

  מראות לאמבטיה, באופן כללי, נמצאות במגע מתמיד עם חומרים, כגון ספריי שיער ומשחות שיניים. לניקוי יומיומי, השתמש בתכשיר לניקוי מראות כגון זכוכית Cif ומשטחים עדינים. כך הם תמיד יישארו ללא דופי וללא פסים.

הערה: זכור תמיד לקרוא את הוראות השימוש הכלולות באריזה.

כיצד לנקות מראה ישנה

למראות עתיקות יש קסם מיוחד ומעניקות נופך שונה לעיצוב הבית שלכם, אבל לפעמים אנחנו רואים גם כתמים שבמבט ראשון נראים בלתי אפשריים להסירם. עם זאת, יש כמה תרופות ביתיות כדי לרכך אותן ולהחזיר למראה את הזוהר המקורי שלה. אם במראה יש כתמי צבע, השתמשו במקלון צמר גפן ספוג במסיר לק ולנגב בעדינות את פני השטח. ניתן לחזור על תהליך זה כמה פעמים שצריך, עד שהכתם מתרכך לחלוטין. ככל שעובר הזמן, המראות מאבדות את הברק שלהן והופכות אטומות יותר. אם המשטח שאתה הולך לנקות מכיל הרבה שומן, האידיאלי הוא להכין תמיסה של מים עם אלכוהול ואמוניה בחלקים שווים. לתוצאה טובה יותר, אל תייבשו אותו בנייר מטבח, אלא עם מייבש שיער. נמאס לכם לראות כתמי טביעת אצבע, אבל לא יודעים איך לנקות מראות מבלי להשאיר סימנים? אתה כבר לא צריך לחפש תוצאות מופלאות. עקוב אחר כל העצות לעיל כדי להסיר כתמים מהמראות שלך ללא סיבוכים.

השתמש במוצר כגון זכוכית Cif ומשטחים עדינים כדי להסיר כתמים עקשניים. נקה את המראות באופן קבוע כדי למנוע הצטברות כתמים ולכלוך. יבש את המראות בנייר עיתון כדי לתת להם גימור ללא פסים.

מאמרים בנושאים דומים
 1. ניקוי פרקט למינציה – כך זה עובד
 2. איך מנקים נירוסטה?
 3. הסרת כתמים מאריחים קלה
 4. ניקוי רצפות אבן: כך עושים זאת
 5. אבן פולנית ונקייה
 6. ויניל נקי