כיצד לנקות את הרצפה: אסטרטגיות ושיטות

תמצאו כמה אסטרטגיות ושיטות לנקות את הרצפה של כל חדר בבית שלכם בצורה מעשית ויעילה יותר
לאחר מכן, תמצאו כמה אסטרטגיות ושיטות לנקות את הרצפה של כל חדר בבית שלכם בצורה מעשית ויעילה יותר.

חשוב לנקות את הרצפה בתדירות גבוהה. לכן, אנו חולקים אתכם כמה טיפים יעילים מאוד כדי להשאיר אותם ללא דופי.

ברצפות הבית שלך יכול להיות אבק, לכלוך, פירורים ושאריות מזון שנופלים מפח האשפה; לכן, חשוב מאוד לנקות אותם לעתים קרובות, במיוחד במטבח, מכיוון שהם מתלכלכים מהר ולכן דורשים יותר תשומת לב. כדי לשמור אותם נקיים, העיקר לטאטא או לשאוב ואז לנגב עם מטלית רצפה או מגב. לאחר מכן, תמצאו כמה אסטרטגיות ושיטות לנקות את הרצפה של כל חדר בבית שלכם בצורה מעשית ויעילה יותר.

העיקר לטאטא או לשאוב ואז לנגב עם מטלית רצפה או מגב
כדי לשמור אותם נקיים, העיקר לטאטא או לשאוב ואז לנגב עם מטלית רצפה או מגב.

קיים מגוון רחב של מוצרי ניקוי רצפות מסחריים, כגון מוצרים מליין Cif. בעת ניגוב המגב או מטלית הרצפה, רצוי לסחוט אותו באופן קבוע כדי למנוע עודפי מים שעלולים לפגוע ברצפה בנוסף לעיכוב זמן הייבוש. יש צורך לקרוא את הוראות השימוש על התווית של כל מיכל בו אנו הולכים להשתמש, ורצוי לבצע בדיקה בשטח קטן לפני השימוש בחומר ניקוי רצפות חדש.

מוצרים חיוניים לניקוי הרצפה

 • שואב אבק או מטאטא, מברשת ואת

 • כפפות גומי

 • בד רצפה או מגב

 • דלי

 • פתרון ניקוי מים ורצפות

כיצד לנקות את הרצפה

 1. התחל בשאיבת אבק או בניקוי הרצפה. אם יש שאריות מזון או לכלוך על הרצפה, ניגוב המגב או המגב קשה יותר. ראשית, סדרו את המקום כדי לא למעוד או להחליק על שום דבר.

 2. בטיחות חיונית בעת שטיפת רצפות. לבשו כפפות גומי וקראו את הוראות השימוש במוצר הניקוי. כאשר יש ספק, אנו תמיד ממליצים לבדוק אותו על משטח קטן ולא בולט כדי לוודא שאין השפעות שליליות.

 3. מלאו את הדלי. ערבבו מים חמים עם כמות נאותה של המוצר שבחרתם לניקוי רצפות, כפי שמצוין על תווית המיכל.

 4. אתה יכול למחוק את זה עכשיו! הרטיבו את מטלית הרצפה או המגב, סחטתי, ולעבודה!

 5. שטפו את הרצפה. כשתסיימו, תנו לו צחצוח נוסף, במיוחד אם אתם צריכים לנקות רצפות מלוכלכות מאוד ויש לכם ילדים או חיות מחמד בבית. כדי לעשות זאת, שטפו את בד הרצפה ועברו על פני השטח עם מים רגילים.

בטיחות בעת ניקוי רצפות

אם יש לכם ילדים או חיות מחמד בבית, כנראה שאתם צריכים לנקות את הרצפה לעתים קרובות למדי, אך שימו לב למוצרים ולשיטות הניקוי בהן אתם משתמשים. הצעירים מאוד וחיות המחמד זוחלים על הרצפה, יש להם מגע ישיר עם המשטח וכנראה אפילו אוכלים דברים שנזרקים! לכן קראו את הוראות השימוש ואת אזהרות הבטיחות של המוצרים איתם תבחרו לנקות את הרצפה. אם אחת ההמלצות היא להשתמש בכפפות למריחת המוצר, לקטנטנים אסור ללכת יחפים! לאחר ניגוב או ניגוב, הקפידו לשטוף היטב את הרצפות. למד עוד טיפים וטריקים לניקוי רצפות בסעיף המתמחה שלנו.

שאבו או טאטא את הרצפה לפני ניקוי או ניקוי. מומלץ תמיד לעקוב אחר הוראות הבטיחות על תווית המוצר. זכור לשטוף את הרצפה במים נקיים במגבון האחרון.

מאמרים בנושאים דומים
 1. ניקוי פרקט למינציה – כך זה עובד
 2. איך מנקים נירוסטה?
 3. הסרת כתמים מאריחים קלה
 4. ניקוי רצפות אבן: כך עושים זאת
 5. אבן פולנית ונקייה
 6. ויניל נקי