איך מנקים מתכת?

הניקיון השגרתי הזה הוא דרך פשוטה לשמור על מתכת נקייה וללא כתמים
הניקיון השגרתי הזה הוא דרך פשוטה לשמור על מתכת נקייה וללא כתמים.

בטוח שיהיו לך מגוון של משטחי מתכת בבית - גלה כיצד לנקות ולהגן עליהם עם המדריך הקל הזה לניקוי מתכת.

ניתן למצוא טבלה תקופתית אמיתית של מתכות בכל הבית המודרני, מה שהופך אותו למעט מבלבל בכל הנוגע לבחירת שיטת הניקוי היעילה ביותר. עליך להצטייד במגוון טכניקות לניקוי מתכת מתחת לחגורה כדי לשמור על חלודה וכתמים.

אז, בין אם תרצו לדעת מהן השיטות הטובות ביותר ללטש את הכסף המשפחתי, לשיפוץ מחבתות עם תחתית נחושת, או כיצד לנקות מתכת חלודה, הטיפים והטריקים הבאים אמורים לעשות את החיים קצת יותר קלים!

עם כל כך הרבה משטחים שונים בבית, מנקה רב תכליתי טוב הוא החבר הכי טוב שלך. נסה משהו כמו תרסיס אנטיבקטריאלי Jif כדי להיפטר מהלכלוך היומיומי במהירות הבזק! רק זכור לקרוא את ההוראות על התווית ולבדוק תחילה כל מוצר על שטח קטן לפני שתמשיך.

עצות לניקוי מתכת

יש מגוון עצום של מוצרי ניקוי מתכת מסחריים וליטוש מתכת יעילים בחוץ. מכיוון שכל כך חשוב להחזיק בכלים הנכונים בעת ניקוי מתכת, אנו ממליצים על האפשרות המקצועית על פני פתרונות עשה זאת בעצמך - אם כי גם תרופות ביתיות יכולות להניב תוצאות סבירות.

זכרו: לא כל המתכות קשות כמו שניתן לצפות, לכן חשוב לבחור בשיטת ניקוי מתכת שעושה את העבודה מבלי לשרוט או לשרוט את הגימור. בדוק את כל המוצרים החדשים ותמיסות הניקוי הביתיות על אזור קטן ולא בולט לפני היישום, יש להתייעץ תחילה עם הוראות היצרן, ולנקוט בכל אמצעי הבטיחות הנדרשים.

יש מגוון עצום של מוצרי ניקוי מתכת מסחריים יעילים והברקת מתכת בחוץ
יש מגוון עצום של מוצרי ניקוי מתכת מסחריים יעילים והברקת מתכת בחוץ.

ישנם כמה פתרונות מצוינים לניקוי מתכת באמצעות מוצרי בית נפוצים כמו גם מוצרי ניקוי. נסה את אלה:

נירוסטה וכרום

לניקוי נאות של נירוסטה - כולל הסרת חלאות סבון, שאריות מזון, שומן ומים - תזדקק למוצר ניקוי מיוחד מנירוסטה. משהו כמו תרסיס נירוסטה Jif הוא אידיאלי, מכיוון שהוא עדין אך קשוח על גריז. רוב חומרי הניקוי הרב-תכליתיים של חדרי האמבטיה יוכלו להעניק לכרום גם ניקיון מבריק, אם כי אתה יכול לרכוש חומרי ניקוי מיוחדים אם תרצה.

  1. קח מטלית רטובה ונגב את כל המשטח.
  2. יש למרוח ספריי נירוסטה Jif או מוצר רב תכליתי, בהתאם להוראות המופיעות על התווית. יש למרוח תמיד חומר ניקוי על נירוסטה על ידי שפשוף זה עם הגרגר - עקוב אחר הדוגמה כדי למנוע שריטות או קהות.
  3. שוטפים במים ומייבשים בעדינות עם מטלית טרייה. שוב, לכו עם הדגן אם אתם מנקים פלדה.

אלומיניום

מכיוון שסודה לשתייה עשויה לקלקל את האלומיניום, עדיף להימנע ממנה כאן. למעשה, זה הרבה יותר בטוח בכל המקרים לבחור במי סבון פשוטים, או שואב אלומיניום מיוחד. אם אתם באמת מעדיפים לנסות תמיסה ביתית, ערבבו ומרחו תמיסה המכילה חומץ לבן וקרם אבנית לקבלת תוצאות נוצצות.

נחושת ופליז

ישנם חומרי ניקוי נחושת מסחריים בסביבה, אך אפשרויות אחרות עשויות גם להניב תוצאות. נסו למרוח קטשופ בעדינות עם מטלית! טריק נוסף הוא לחצות לימון ולפזר עליו מלח טחון גס. שפשפו בעדינות את הנחושת כדי להחזיר את הברק הטבעי שלה. לשטוף, ולאחר מכן לשפשף בעדינות עם מטלית כותנה רכה.

ניקוי מתכות פשוט

לפעמים, רק חומר ניקוי טוב הוא כל מה שדרוש כדי לחולל פלאים בעת ניקוי מתכות - בעיקר נירוסטה, המשמשת במכשירי חשמל, סירים, מחבתות, גריל וכלים בגלל המבנה הקשיח שלה. הניקיון השגרתי הזה הוא דרך פשוטה לשמור על מתכת נקייה וללא כתמים. פשוט השתמש בנוזל כביסה ובמים חמים באיכות טובה כדי לשטוף סירים ומחבתות מתכת. שפשפו אותם עם ספוג, או השרו אותם כדי לעזור להסיר שאריות.

מאמרים בנושאים דומים
  1. ניקוי פרקט למינציה – כך זה עובד
  2. איך מנקים נירוסטה?
  3. הסרת כתמים מאריחים קלה
  4. ניקוי רצפות אבן: כך עושים זאת
  5. אבן פולנית ונקייה
  6. ויניל נקי