רעיונות נהדרים כיצד לשדרג רהיטי גן ישנים

אמה נותנת לך השראה כיצד למחזר רהיטי גן
אמה נותנת לך השראה כיצד למחזר רהיטי גן, לבנות דרכים משלך וחדשות לקשט את הגינה שלך.

אמה נותנת לך השראה כיצד למחזר רהיטי גן, לבנות דרכים משלך וחדשות לקשט את הגינה שלך

Upcycling הוא הטרנד הגדול בימינו. אולי שמעתם על זה - אולי כבר ביצעתם משהו מהבית שלכם. אבל לא משנה אם אתה אופסיייקלר מנוסה או ירוק לגמרי בתחום, אתה יכול להשתמש במאמר זה כדי לקבל השראה מאיך אתה יכול לשדרג - או למחזר - רהיטי גן ישנים, או לבנות ריהוט גן משלך מדברים שהיו פעילים אחרת. הדרך למזבלה.

אם אתם רוצים שריהוט הגן שלכם יחזיק מעמד זמן רב יותר, אז חשוב שתאחסנו אותם לחורף. מצא מקום עם מזג אוויר יבש ואוורור, ולעולם אל תכסה אותם בניילון.

דקואז'

דקואז יכול לשמש להרבה דברים. וזה יכול לשמש גם כדי לשנות את כיסאות הגן הישנים שלך. בכל המדפים יש בחירה חופשית בכל הנוגע לדקואז. אתה יכול להשתמש בעיתונים ישנים, חוברות קומיקס או אולי איזה אריזת מתנה שלא התרגלת בחג המולד האחרון. כאן רק הדמיון מציב גבולות. אתה יכול לבחור לקשט את כל הכיסא או רק את הגב - זה לגמרי תלוי בך. רק וודאו שאתם בטוחים לחלוטין במיקום לפני שאתם מתחילים להדביק, ולסיים עם שכבת לכה טובה.

סירים יצירתיים

וזה יכול לשמש גם כדי לשנות את כיסאות הגן הישנים שלך
וזה יכול לשמש גם כדי לשנות את כיסאות הגן הישנים שלך.

אתה כנראה רגיל להשתמש בעציצים ועציצים בעת שתילת פרחים בגינה שלך. אבל למעשה ישנן אפשרויות רבות אחרות שאולי מעולם לא חשבת עליהן קודם לכן. לדוגמה, האם אי פעם שקלת להשתמש בפחית ישנה כדי לשתול בה פרח? זה אולי נשמע מטורף, אבל זה יכול להיראות ממש נחמד. אם יש לכם מגירה ישנה שלא צריך בשביל כלום, גם זו אופציה. זה פשוט לחשוב מחוץ לקופסה ולראות כיצד ניתן להשתמש בדברים בדרכים חדשות.

ערוגה אחרת

אם יש לך מריצה עומדת שאתה יודע שאתה לא הולך להשתמש בכל מקרה, למה שלא תשתמש בה כדי לשתול בה פרחים? אין צורך לשתול ערוגה על האדמה. או מה לגבי קאנו שאתה לא צריך? יש הרבה אפשרויות אם אתה רוצה ערוגת פרחים קצת שונה.

לחילופין מדורה

אם יש לכם מכונת כביסה ישנה שמוכנה להיזרק, שמרו על התוף. תוף יכול לשמש למשהו אחר מלבד לכבס את הבגדים שלך נקיים. זה בהחלט אידיאלי אם אתה רוצה לעשות מדורה משלך. כל מה שצריך לעשות זה למצוא בסיס חסין אש לשים עליו את התוף, ואז זה רק להדליק. ואם התמזל מזלכם למצוא מחבת או סיר שמתאימים לחור, אז תוכלו אפילו להשתמש בו לבישול על מדורה. מי היה מאמין שמכונת כביסה יכולה לשמש פתאום לצלייה?

עשה נדנדה משלך

אם יש לך כיסא ישן עומד שכבר לא שווה הרבה, אז אתה יכול להשתמש בו כדי לעשות נדנדה. זה באמת מאוד פשוט. הרגע הסרת את רגלי הכיסא, תלית את שאר הכיסא עם חבל חזק, וואלה! עשית עכשיו נדנדה משלך.