איך להבריק מכשיר כסף

כדאי גם לרכוש מטלית ניקוי מכסף מיוחדת או כותנה איכותית
כדי להקל עליכם במלאכת ניקוי הכסף, כדאי גם לרכוש מטלית ניקוי מכסף מיוחדת או כותנה איכותית.

האם כלי הכסף שלך משעממים וחסרי צבע? בדוק את שיטת ליטוש הכסף היעילה הזו.

צעדים חשובים

בזמן ניקיון או ניקיון הבית נתקלים במכשיר עשוי כסף. למשל, כלי שולחן, תצוגות או תכשיטים. כלי כסף הופכים בקלות לצבע שחור, במיוחד אם הם אוחסנו זמן רב ללא שימוש. אתה עלול לדאוג שאתה עלול לגרום נזק למשטח בזמן הניקוי. אל דאגה, יש דרך לנקות כסף מושחר. אתה יכול ליישם מספר דרכים ללטש כסף למטה כדי להפוך כלי כסף מבריקים שוב.

ניקוי הכסף עם כלי רך חשוב כדי שהמשטח של הכסף שלך לא ישרט. השתמש במטלית מיוחדת או מטלית מיקרופייבר לניקוי הכסף, יבש במגבת רכה.

האם עלי להשתמש בתכשיר מיוחד לניקוי כסף ובמטלית?

איך אתה יודע שמשטחי המטבח וחדר האמבטיה שלך עברו חיטוי?

אתה יכול לקנות מגוון מוצרים מוכנים שנמכרים בחנויות כי הם יכולים להיות דרך יעילה לשטיפת כסף. בנוסף, ניתן לרכוש גם מוצרי ליטוש כסף שנועדו להפחית את הסיכון לדהייה ולשמור על ברק הכסף. כדי להקל על עבודת ניקוי הכסף שלך, כדאי גם לקנות מטלית ניקוי מכסף מיוחדת או כותנה איכותית. השתמש בחומרים ובציוד שאתה בטוח שלא יפגע בכסף. אם אתה משתמש במוצר חדש, נסה להשתמש תחילה בכמות קטנה כדי לוודא שהמשטח הכסוף אינו פגום.

כיצד לנקות כסף מושחר עם מרכיבים טבעיים

השתמש במטלית מיוחדת או מטלית מיקרופייבר לניקוי הכסף
השתמש במטלית מיוחדת או מטלית מיקרופייבר לניקוי הכסף, יבש במגבת רכה.

מרכיבים טבעיים שימושיים גם לניקוי כלי כסף. מלבד היותם יעילים, מרכיבים טבעיים עדינים גם על משטחי מתכת. מה שבטוח, זול וקל להשגה. השתמשו בחומרים טבעיים עם מטלית ניקוי מיוחדת לכסף לתוצאות מקסימליות. זכור תמיד לבדוק תחילה כדי לוודא שהחומר בטוח בכסף. להלן מספר דרכים ללטש כסף באמצעות מרכיבים טבעיים שתוכלו למצוא בקלות בבית:

  • משחת שיניים. בדרך כלל מאמינים כי משחת שיניים מסוגלת להבריק כסף מכיוון שאנשים רבים טענו שניסו אותה. השתמשו במשחת שיניים כדי להבריק את הכסף ואז שטפו במים חמים. הימנע משימוש במשחת שיניים המכילה אקונומיקה, שכן חומרי הלבנה עלולים לשחוק את פני הכסף.

  • אבקת סודה לשתייה. מערבבים מעט סודה לשתייה עם מעט מים עד שנוצרת עקביות דמויית משחה. השתמשו בתערובת כדי להבריק את הכסף ואז שטפו במים חמים.

  • מלח. ניתן להשתמש בתערובת של סודה לשתייה, מים ומלח להכנת תמיסה לשטיפת כסף. טבלו את כלי הכסף שלכם בתמיסה וקבלו ברק כסף מדהים.

טיפול בכסף: טכניקות ניקוי נכונות

עם טכניקות ניקוי מתאימות, תקבל תוצאות מקסימליות. לאלו מכם שמעולם לא ניקו כלי כסף לפני כן, הנה כמה דרכים שימושיות לטיפול בכסף:

  • כאשר מקרצפים כלי כסף עם מטלית ניקוי מכסף מיוחדת, שפשפו אותם בתנועות קדימה ואחורה. לאחר שהמשטח כולו עבר ליטוש, חזור על קרצוף מהיר יותר וקצר יותר כדי להבריק את הכסף.

  • כאשר אתה משתמש בסודה לשתייה ומלח להכנת תמיסת השריית כסף, כסה את המיכל בנייר כסף. מוסיפים את הכסף, ממלאים את המיכל במים ומוסיפים את הסודה לשתייה והמלח. הניחו לו להשרות לילה לפני ניקוז וייבוש.

  • השתמש תמיד במטלית רכה כדי לייבש את הכסף. סמרטוטים מחוספסים יכולים לשרוט מתכת.

איך לשמור על כסף מבריק

הנה כמה עצות מועילות לשמירה על כלי הכסף שלך מבריק:

  • השתמש בכלי הכסף שלך לעתים קרובות. כלי כסף פולני באופן קבוע. כסף ניזוק בקלות אם לא נעשה בו שימוש במשך זמן רב.

  • אם ברצונך לשמור על כלי הכסף שלך לאורך זמן, משמנים אותם קודם בשמן זית. שמן זית יכול לעזור להפחית את שינוי צבע הכסף.

  • עבור כלי שולחן, דרך טובה לכבס כסף היא לכבס אותו בנפרד מכלי שולחן אחרים. השתמש תמיד במיכל פלסטיק, כגון כיור, כמחצלת כביסה מכיוון שכיור כלים ממתכת יכול לשרוט את משטח הכסף שלך.

ישנם פתרונות שונים לניקוי כלי הכסף שלך. מה לגבי חומרי מתכת יקרים אחרים, זהב - למשל. אם אתה רוצה לדעת יותר, עיין במאמר שלנו על איך לנקות זהב.