כיצד לנקות תכשיטי זהב

עליכם לדעת כיצד לנקות תכשיטי זהב
לכן, עליכם לדעת כיצד לנקות תכשיטי זהב, כי זהב יכול לאגור לכלוך ואבק בשימוש תכוף.

רוצים לנקות תכשיטי זהב? גוגל כאן כדי לעזור. המשך לקרוא לקבלת טיפים לניקוי זהב שתוכל לנסות בבית.

באופן לא מפתיע, תכשיטי זהב הם אביזר פופולרי מאוד - הוא גורם אפילו לבגד פשוט להיראות זוהר ומיוחד. אמנם אין שום ערובה לכך שתכשיטי הזהב שלך יחזיקו מעמד לנצח, אבל עם הטיפול הנכון תוכל לשמור על מראה מבריק כמה שיותר זמן עד שיועבר לדור הבא. לכן, עליך לדעת כיצד לנקות תכשיטי זהב, כי זהב יכול לאגור לכלוך ואבק אם משתמשים בו לעתים קרובות. מדריך שימושי זה יסביר כיצד להחזיר את ברק הזהב שלך למצבו המקורי.

אם ברצונכם לנקות זהב, חשוב מאוד להיות בטוחים במוצר בו יש להשתמש ובאמצעי הזהירות הנדרשים. אם אתה חושש שאתה לא יודע איך לנקות את תכשיטי הזהב שלך בבית, קח את זה לאיש מקצוע שיכול להציע את השיטה הטובה ביותר.
איך אתה יודע שמשטחי המטבח וחדר האמבטיה שלך עברו חיטוי?

מה לזכור כשמנקים זהב

אתה צריך להיות זהיר מאוד בעת ניקוי זהב; אל תשתמש בחומרי ניקוי המכילים אקונומיקה - אתה בהחלט לא רוצה שהתכשיטים שלך ישנו צבע! הטריקים הפשוטים שלהלן בטוחים מספיק לשימוש, אבל אם אינך בטוח כיצד לטפל בתכשיטי הזהב שלך, הקפד לנסות תחילה מוצרי ניקוי על חלקים קטנים מאוד, ולהתחיל עם תמיסה בריכוז נמוך. אם התכשיטים שלך כוללים אבני חן ופנינים, היזהר בעת ניקוי אבני החן כדי לא לפגוע בתכשיט. אם אינכם בטוחים כיצד לנקות זהב בבית, שאל איש מקצוע.

כיצד לנקות זהב באמצעות נוזל כלים

אחת הדרכים הקלות ביותר לנקות זהב היא להשתמש בכמות קטנה של נוזל כלים (כגון Sunlight Lemon) מעורבב עם מים חמימים - לא חמים כדי להגן על התכשיטים שלך. שיטה זו אינה מתאימה לתכשיטים המכילים פנינים או חומרים סופגים (ולא מתאימה לשעוני זהב!). שיטה זו אינה מתאימה גם לתכשיטים בהזמנה אישית עם אבני חן מודבקות ולא מודבקות.

רוצים לנקות תכשיטי זהב
רוצים לנקות תכשיטי זהב?

משרים את הזהב בתמיסה זו למשך כ-10 עד 15 דקות - המים יטפלו בו, ויסירו כל לכלוך ואבק שהצטברו עם הזמן. השתמשו במברשת רכה ונקייה כדי לא לפגוע בתכשיט, ואז שפשפו בעדינות את הזהב. אתה יכול לבחור מברשת שתוכננה במיוחד לניקוי זהב אם אתה לא בטוח שהמברשת שלך רכה מספיק.

לאחר מכן שטפו את התכשיטים, אך זכרו להשתמש במים חמימים במקום במים חמים. השתמש במטלית רכה כדי לנגב אותו יבש, ואפשר לתכשיט להתייבש בעצמו כדי שכל עודפי נוזלים יתנדפו.

ניקוי יבש לזהב יקר

אם לתכשיטי הזהב שלך יש אבני חן או עיטורים יפים המודבקים זה לזה, היזהר, כי אפילו מים חמימים יכולים לשחרר את הדבק. כדי להימנע מכך, אל תטבול את התכשיטים שלך במים כמו השלבים שלמעלה; במקום זאת השתמש במטלית לחה בנוזל כלים ובתמיסת מים כדי לנקות בזהירות את הזהב. הקפידו להשתמש רק בכמות קטנה מהתמיסה ושפשפו את הזהב עם מטלית רכה. כדי לשטוף את הזהב, השתמשו במטלית שהושרה במים חמימים והניחו לו להתייבש.

מוצרי ניקוי מיוחדים לניקוי זהב

ניתן להשתמש גם במוצרי ניקוי מיוחדים הנמצאים בשימוש נרחב בחנויות תכשיטים. אם אתה משתמש באחד מהמוצרים הללו, קרא את ההוראות על התווית ונסה זאת על אזור קטן ולא בולט לפני תהליך הניקוי.

השתמש במשחת שיניים תוך כדי תנועה

אם אתם בחוץ וברצונכם לנקות את התכשיטים שלכם, ערבבו כמות קטנה של מברשת שיניים קלה עם מים ומרחו בעדינות על התכשיט (הקפידו לנסות זאת על אזור קטן ובלתי נראה). אתה יכול להשתמש במברשת נקייה ורכה כדי למרוח את משחת השיניים, או פשוט להשתמש בידיים שלך ליתר ביטחון, ולשטוף את הזהב לאחר מכן. המפתח הוא להשתמש במשחת שיניים עדינה - משחת הלבנת שיניים עלולה לפגוע בזהב.

  • השריית זהב בתערובת של נוזל כלים ומים חמימים היא פתרון מהיר וקל לגרום לזהב שלך להיראות נוצץ ונקי.
  • השתמש במטלית רכה ונקייה כדי לקרצף את תכשיטי הזהב שלך.
  • אין לטבול במים תכשיטי זהב שמודבקים על אבני החן, שכן הדבר עלול לשחרר את אבני החן.