איך לכבס מגבות חוף?

איך לשטוף מגבות חוף
איך לשטוף מגבות חוף.

טיולים לחוף הם תענוג מבורך בקיץ, אבל מגבות חוף מוכתמות לא! קרא מדריך זה לקבלת טיפים כיצד לשטוף מגבות חוף ולהסיר כתמים.

זה זמן חופשת הקיץ! יש הרבה כביסה לטפל גם לפני טיול וגם אחרי - אתה רוצה לצאת לדרך עם בגדי חוף ומגבות מכובסים טריים, ותצטרך לתת לחפצים חוליים מוכתמים בגלידה ניקוי יסודי מאוד כשתחזור. כך או כך, המדריך הזה ייתן לכם טיפים וטריקים כיצד לשטוף מגבות חוף ולהסיר כתמים, כך שתוכלו להשתמש בהן עוד בקיץ רב.

אין לך זמן לשטוף את המגבת לפני יום החוף הבא שלך? נסה להשתמש במוצרי כביסה רעננים כמו יום 2 שירעננו את המגבות שלך מבלי שתצטרך לשטוף אותן במלואן

אתה תצטרך:

 • מכונת כביסה
 • מייבש כביסה (לא חובה)
 • חומר ניקוי כביסה פרסיל

איך לשטוף מגבות חוף

לאחר שהוצאת חול ופסולת חוף מהמגבת שלך, אתה יכול לשטוף אותם בערך באותו אופן שאתה שוטף את מגבות האמבטיה שלך. בצע את השלבים המהירים הבאים.

 1. מיין בין ערימות בהירות לכהות

  בדוק את תג הטיפול של המגבת כדי להיות בטוח בדרך הנכונה לשטוף אותה.

 2. לשטוף בכביסה חמה

  אלא אם כן צוין אחרת, שטפו את מגבת החוף שלכם בכביסה חמה (בין 40 ל-60 מעלות) עם שטיפה קרה - זה אמור לעזור להרוג את כל החיידקים שאולי אספו. השתמש בחומר ניקוי באיכות טובה, כמו פרסיל.

 3. יבש את מגבת החוף שלך במייבש כביסה או ייבוש באוויר

  ניתן לייבש מגבות חוף במייבש כביסה לפריכות מירבית. עם זאת, ייבוש אוויר הוא שיטה חסכונית וידידותית יותר לסביבה. נער את המגבות שלך לפני שאתה תולה אותן כדי לנפח אותן, אלא אם הן לבנות, אל תכניס אותן לאור שמש ישיר, שעלול לדהות צבעים.

איך להוריד חול ממגבת חוף

קרא מדריך זה לקבלת טיפים כיצד לשטוף מגבות חוף ולהסיר כתמים
קרא מדריך זה לקבלת טיפים כיצד לשטוף מגבות חוף ולהסיר כתמים.

ברגע שאתה מקבל חול במגבת החוף שלך, זה לא ממש נוח לשימוש. אתה גם רוצה להימנע מלקבל כמויות אדירות של חול במכונת הכביסה שלך, שאינה בנויה להתמודד עם בעיה זו. אז איך נפטרים מהחול המוטבע בבד?

 1. תנו למגבת לנער חזק

  כאשר אתם עומדים לעזוב את החוף, הקפידו לנער את המגבת שלכם היטב, לפני שאתם אורזים אותה. אתה רוצה לשמוע את המגבת "נצמדת" כשאתה מנער אותה, כדי לוודא שאתה מוציא כמה שיותר חול.

 2. שאבו את מגבת החוף פעם אחת בבית

  ברגע שאתה בבית, שאב את מגבת החוף שלך באמצעות שואב אבק ידני או באחת מההרחבות על שואב אבק גדול יותר כדי לאסוף כל חול שטבוע עמוק.

 3. מלאו אגן עם מים חמימים וסבון וסובב את המגבת

  בתור טריק אחרון, מלאו אגן במי סבון חמים עדין וסובב את המגבת שלכם סביב זה. כל חול בחומר צריך לצאת החוצה ולהיסחף לתחתית האגן. לאחר מכן תכבס את המגבת שלך כרגיל.

הסרת כתמים ממגבת החוף שלך

מלבד חול, כל מספר דברים יכולים להישפך בטעות על מגבת החוף שלך, כולל גלידה, בוץ, זפת סירה ואפילו דם - קל לקבל כמה שריטות על חוף אבנים. להלן מדריך קצר כיצד לטפל בכתמים הנפוצים יותר. רק זכרו לקרוא ולעקוב אחר ההוראות על כל תוויות המוצר, וכדי לעבוד מהר - תמיד קל יותר להסיר כתמים כשהם טריים.

 1. גלידה ושוקולד

  מגרדים כמה שיותר גלידה או שוקולד. טפלו מראש בכתם עם מסיר כתמים מסחרי או חומר ניקוי כביסה נוזלי כמו פרסיל ביו להסרת כתמים אולטימטיבית. שפשפו במים וחזרו על הפעולה עד שהכתם נעלם. אם הכתם התייבש, או עקשן במיוחד, השרו את המגבת במי סבון למשך 15-30 דקות.

 2. בוץ

  המתן עד שהבוץ יתייבש, ואז מגרדים כמה שאפשר. הרווי את הכתם עם אבקת כביסה נוזלית ושפשף לתוך האזור הפגוע. טפחו שוב ושוב את הכתם או השתמשו במברשת שיניים ישנה ונקייה כדי להתרחק מהבוץ עד שהוא נעלם.

 3. זפת

  מגרדים בעדינות את עודפי הזפת בעזרת סכין או כף. נשטף את הכתם בשמן תינוקות, שמן אקליפטוס או טרפנטין מינרלי עד שהוא נעלם (תחילה הקפד לבדוק כל מוצר על שטח קטן).

 4. דם

  השרו במים קרים, טפלו מראש עם מסיר כתמים מסחרי או חומר ניקוי כביסה, ושפשפו בעדינות עד שהכתם נעלם.

עד כמה אתה מודאג מחטא בזמן הניקוי?

כעת, כשאתם יודעים כיצד לטפל נכון במגבות החוף שלכם, הן יכולות להמשיך ולהשאיר אתכם יבשים ונוחים בחופים וליד הבריכה למשך חגים רבים שיבואו.