איך להכין ולשמור על ארון הבגדים שלך מסודר

ארון בגדים מובנה מתחשב או ארון נעים עצמאי - לא משנה איך אתה מאחסן את הבגדים שלך
ארון בגדים גדול, ארון בגדים מובנה מתחשב או ארון נעים עצמאי - לא משנה איך אתה מאחסן את הבגדים שלך, אתה יודע שחלק מהארונות יכולים להיות חורים שחורים.

דרכים יעילות לשמור על ארון הבגדים שלך

ארון בגדים גדול, ארון בגדים מובנה מתחשב או ארון נעים עצמאי - לא משנה איך אתה מאחסן את הבגדים שלך, אתה יודע שחלק מהארונות יכולים להיות חורים שחורים. הם שואבים הכל אבל לא מחזירים כלום. כתוצאה מכך, קורה לא פעם שהסדר בארון הופך ליצור מיתי שכולם שמעו עליו אבל שאיש לא ראה. למרבה המזל, זה לא חייב להיות כך! ישנן דרכים רבות להזמין את הארון. על ניקיון תוכלו לקרוא כאן, ולהלן תלמדו לא רק כיצד לסדר את הארון, אלא גם כיצד לשמור עליו. לצמיתות.

אם אתה אוהב לא רק סדר, אלא גם ריחות נעימים, אתה יכול לשים שקית ארומה בעבודת יד בארון הבגדים, למשל עם קפה או תה. זהו פתרון עמיד וחסכוני מאוד.
איך שוטפים את הכלים?

ניקוי הארון

כפי שקורה לרוב, הצעד הראשון לשמירה על סדר בארון הבגדים שלך הוא לנקות אותו ביסודיות. הוצא את כל הבגדים והדברים מהארון. נגבו היטב את המדפים, הקולבים, המגירות וכו'. עדיף להשתמש במטלית לחה ובהכנת רהיטים, למשל Cif Perfect Finish Wood, אשר לא רק יסירו לכלוך, אלא גם יגן על פני השטח מפני הצטברות אבק. כאשר אתה מחכה שהכל יתייבש, המשך להפרדה.

להיפטר מדברים מיותרים

זה בדרך כלל הצעד הקשה ביותר, אך גם אחד החשובים ביותר. בלי זה, סדר בארון הוא רק פנטזיה. לכולנו יש דברים מיותרים בארון. אולי זו חולצה גרועה שנראתה נהדר בחנות, אבל לא הרבה בבית. או מעיל בלוי שאתה מרגיש אוהב. ואפילו מכנסיים מימי הדמות הטובה או הרעה יותר. הגיע הזמן להיפרד מהם. הכלל הטוב ביותר הוא שאם לא לבשת משהו במשך שנה (יש אומרים שישה חודשים), זה אומר שכנראה לא תלבש אותו יותר. תהיו חסרי רחמים ותבינו מהר שגם הארון הקטן ביותר יקבל פתאום המון מקום נוסף. כל מה שנפטרים ממנו ניתן לתת לחברים או לאנשים נזקקים, כך שההטבה כפולה!

מיון עונתי

נסו להתאים את המלתחה והארון שלכם להעדפות שלכם
נסו להתאים את המלתחה והארון שלכם להעדפות שלכם.

כעת, לאחר שהוצאנו הכל, מומלץ לסדר את הדברים מיד. החורף מגיע, אז לא סביר שתזדקקו לשמלות קלות, מכנסיים קצרים או חולצות עם שרוולים קצרים. אם אפשר, שטפו אותם, ארזו אותם בקופסאות קרטון והוציאו אותם כדי שלא יתפסו מקום מיותר. כשהקיץ מגיע, הרחיקו מעילים חמים, כפפות ופריטי חורף אחרים כדי לפנות מקום ללבוש קל. כך תמיד יהיה לך סדר בארון הבגדים שלך.

לשפר

תסתכל על ארון הבגדים וחדר ההלבשה. תחשבי מה הכי מעצבן אותך בה? גרביים מפוזרות? אין מספיק קולבים? או אולי אתם מעדיפים שהכל יהיה על המדפים? נסו להתאים את המלתחה והארון שלכם להעדפות שלכם. אתה יכול לאחסן את הגרביים שלך בסלים, קופסאות או שקיות. סוודרים, שתופסים הרבה מקום על קולבים, ניתנים לקיפול על מדף. או להיפך - אם אתה אוהב שהכל תלוי בצורה מסודרת, קנה כמה קולבים. אפשר גם לסדר את הבגדים בצבעים, לפי האפליקציה, או אולי רק במיכלים? זה המלתחה או חדר ההלבשה שלך, אז ארגן את זה איך שאתה אוהב. רק אז תקבל רושם של סדר בארון הבגדים.

איך לשים בגדים בארון הבגדים?

יש כמה כללים שצריך להקפיד עליהם:

  • החזירו אותו למקומו - זו אחת הדרכים הטובות ביותר לשמור על סדר בארון. הודות לכך, ניתן לבצע ניקוי יסודי של ארונות בגדים או ארונות בגדים בתדירות נמוכה הרבה יותר.
  • מדפים עמוקים הם אויב הסדר בארון הבגדים. פריטים קדמיים מכסים את הפריטים האחוריים, כך שאתה לא לובש אותם. עדיף שיהיו מדפים רדודים כדי שתוכלו לראות היטב את כל האוצרות שלכם.
  • מלוכלך ללבישה - לא כל הפריטים בשימוש זקוקים לכביסה. אם אפשר, השאר מקום בארון עבור פריטים שאתה עדיין יכול לשים. הודות לכך, לא תניח אותם בטעות.
  • הכי בשימוש, הכי נגיש - שים את הדברים שבהם אתה משתמש בתדירות הגבוהה ביותר (למשל גרביים, חולצות, מכנסיים) במקומות נגישים בקלות. אם אתה מושיט יד למשהו לעתים רחוקות יותר (למשל מזוודות), הנח אותן גבוה יותר או במקום פחות נוח.

סדר בארון הבגדים רבים מאיתנו מבלים לילות ללא שינה. הטיפים המעשיים האלה יעזרו לך לעבור את סדר הבגדים שלך ולוודא שלא תצטרך לחזור על זה לעתים קרובות מדי.