9 שלבים פשוטים לכביסת בגדים ביד

הכינוי "כביסה ידנית בלבד" בהוראות הכביסה משמעו שטיפת ידיים במים בטמפרטורה של 40 מעלות או טמפרטורת ידיים
הכינוי "כביסה ידנית בלבד" בהוראות הכביסה משמעו שטיפת ידיים במים בטמפרטורה של 40 מעלות או טמפרטורת ידיים, אלא אם מטופל הכביסה מסומן בנפרד.

לכבס את הבגדים ביד היא הכרחית מדי פעם, אבל האם אתה בטוח שאתה עושה את זה נכון? אתה יכול להבטיח טיפול נכון בחומרים רגישים על ידי ביצוע ההנחיות שלנו.

חשוב לזכור:

  • הכינוי "כביסה ידנית בלבד" בהוראות הכביסה משמעו שטיפת ידיים במים בטמפרטורה של 40 מעלות או טמפרטורת ידיים, אלא אם מטופל הכביסה מסומן בנפרד.
  • השתמש בחומר ניקוי מתאים. בדוק את הוראות השימוש לגבי המינון הנכון.
  • הניחו לכביסה להתייבש לבד, רצוי בצורה אופקית.

שטיפת ידיים היא אחת הדרכים הקלות ביותר לטפל בבגדים עדינים ויקרים. חומרים כמו משי, סאטן, אנגורה, צמר, בדים רקומים וכן ביגוד מורכב כמו שמלות מסיבה ואפילו סריגים טובים לכבס ביד. מדריך זה מסביר לך צעד אחר צעד כיצד לבצע שטיפת ידיים. עם זאת, יש לציין שבמכונות כביסה מסוימות יש תוכנית כביסה ידנית, שהיא תוכנית כביסה עדינה יותר מכביסה רגילה במכונה.

כאשר מכבסים בגדים ביד, הדבר החשוב ביותר שיש לזכור הוא לקרוא את הוראות הכביסה של הבגד. חשוב גם להשתמש בסוג הנכון של חומר ניקוי. באופן כללי, חומרי ניקוי נוזליים מתאימים היטב לשטיפת ידיים. פשוט עקוב אחר ההוראות בחבילה.

ציוד לכבס בגדים ביד:

  1. כיור, דלי או כיור
  2. חומר ניקוי מתאים לשטיפת ידיים
  3. מים
  4. מגבת ובסיס אופקי לייבוש

9 שלבים:

1. לפני הכביסה יש לבדוק תמיד מה נאמר בהוראות הכביסה. השתמש בטמפרטורה הנכונה של המים, ופעל גם לפי הוראות אחרות כגון הוראות ייבוש וגיהוץ.

2. מלאו מגש, דלי או כיור בטמפרטורה הנכונה של מים. אם אתה מכבס מספר בגדים בו זמנית באותם מים, השתמש בטמפרטורה הנמוכה ביותר המתאימה, או הוסף מים חמים מאוחר יותר.

3. מערבבים את הכמות הנכונה של חומר הניקוי במים ומוודאים שהוא מסיס לחלוטין במים.

לכבס את הבגדים ביד היא הכרחית מדי פעם
לכבס את הבגדים ביד היא הכרחית מדי פעם, אבל האם אתה בטוח שאתה עושה את זה נכון?

4. הכניסו את כל הבגדים למים בבת אחת. אם יש כתמים, השאירו אותם להשרות 15-30 דקות. השרייה מקלה על שפשוף הלכלוך. עדיף, במיוחד לחומרים רגישים, שכן שחיקה כבדה עלולה לגרום להם נזק.

5. לכבס בגדים, תוך שימת לב מיוחדת לאזורים מוכתמים. שפשפו את הבד בעדינות בעצמכם ותמיד ספגו במים מדי פעם. כביסה ביד יכולה אפילו להיות מטלה טיפולית למדי, שכן מדובר בסבלנות ולא בטלטלות משתוללות.

6. אם רוצים, אפשר לערבב כמות קטנה של מרכך כביסה (כגון מרכך כביסה Comfort) בדלי אחר. הניחו לבגדים להשרות 20-30 דקות. קרא את העלון לפני השימוש.

7. רוקנו כל מים מלוכלכים מהבגדים.

8. שטפו היטב את כל הבגדים במים נקיים (כ-4-5 פעמים).

9. יבש בגדים עדינים, כגון סוודרים ושמלות, בצורה אופקית כדי למנוע מתיחה ואובדן צורה.

הבגדים מוכנים לשימוש כשהם יבשים. נסה את הטיפים האלה ותיהנה מהבגדים הנקיים והרעננים שלך!